Pages:
Author

Topic: XFCCOIN - Fantezi Futbol Menejerlik Oyunu [ICO Bitti! 1048 BTC] - page 33. (Read 38569 times)

member
Activity: 60
Merit: 10
Çok güzel bir oyun olacak. Eskiden Telefonda hep oynardım. Nexon firmasının oyununuda az oynamamıştım . http://united11.nexoneu.com/tr/ ama işin içinde coin varsa birde daha zevkli ve eğlenceli olacak.
full member
Activity: 147
Merit: 100
Footballcoin.io
İmza kampanyası olacak mı ilerde? Nerden takip edebiliriz?

İmza kampanyası çok yakında açıklanacak.

1200 sat fiyat olarak iyi 0.1 btc sallamak lazım Crowdsale nerde bunların sitesinde gezindim bulamadım.

Birinci parti satışın 19 Nisanda yapılması planlanıyor.

aslında manajer değil bu oyun fantezi futbol vardı mynette hatırlarsınız
ordaki futbolcuların haftalık performanslarına göre puan toplanıyordu aynı mantık
değerli kart verilmesinin bu oyunda extra bir özelliği olmadığını düşünüyorum ronaldo gol atamadıktan sonra boşa koymuş oluncak mesela örnek olarak
ama uyduruk bir forvet 2 gol atınca daha karlı mantık böyle biraz

Fantazi futbol menejerlik oyunu denmesinin nedeni 1 ve 2 yıldızlı oyuncu kartları oyunda ücretsiz ancak 3, 4 ve 5 yıldızlı oyuncu kartlarının değeri olduğu için yalnızca o kartar sahip olanlar onu kullanabiliyor. Bu anlamda hem fantazi futbol oyunu, hem sahip olduklarınızı kullanabildiğiniz için menejerlik oyunu, hem de koleksiyon kartı toplama oyunu diyebiliriz.
Puanlama sistemi geniş bir algoritmaya sahip, dediğiniz gibi Ronaldo 5 yıldızlı oyuncu diye en yüksek puanı almak zorunda değil. Oyunun güzelliği de burada, 2 yıldızlı oyuncular çok yüksek puanlar getirebiliyor.
hero member
Activity: 560
Merit: 501
ordaki futbolcuların haftalık performanslarına göre puan toplanıyordu aynı mantık
değerli kart verilmesinin bu oyunda extra bir özelliği olmadığını düşünüyorum ronaldo gol atamadıktan sonra boşa koymuş oluncak mesela örnek olarak

aynen hocam ben yazacaktim siz yazmişsiniz bi ara fantezi futbol onun aynısı aslında mantık belli o günün maçlarindan favori takımların takımların oyuncularina ve sağlam liglerin orta sıra takımlarının maçlarından oyunun kaderini etkileyecek oyuncuyu tahmin etmek o günkü tournament için iyi puan getirir diye düşünüyorum. gerçi ben son 2-3 gündür denedim bu dedigimi 5. sıradan yukarıya cikamadim o ayri Smiley
ikm
sr. member
Activity: 420
Merit: 250
sr. member
Activity: 392
accountumuzu aldık bakalım. manager oyunlarını çok severim. Smiley umarım oyun zevkli olur arka planda da coinimiz olmuş olacak. teşekkürler.

coininiz bol olsun..
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
1200 sat fiyat olarak iyi 0.1 btc sallamak lazım Crowdsale nerde bunların sitesinde gezindim bulamadım.
sr. member
Activity: 406
Evet o tabloda gördüğünüz miktarlar toplam puan kategorisinde dereceye giren üyelere dağıtılacak miktarlardır. Birinci olan üye 0.6 BTC değerindeki 50 bin XFC'nin sahibi olacak.
Ayrıca ortalama puana göre yapılan sıralamada birinci olan üye 100 bin XFC değerindeki sınırlı sayıda basılan Lionel Messi kartına sahip olacak. Ortalama puan kategorisinde ilk 50 üye sıralamadaki yerlerine göre çeşitli oyuncu kartları kazanacaktır.

iyimiş... imza koşulları gelsin de  artık bir düşünelim, girip-girmeyeceğimizi...

İmza kampanyası olacak mı ilerde? Nerden takip edebiliriz?
sr. member
Activity: 350
Evet o tabloda gördüğünüz miktarlar toplam puan kategorisinde dereceye giren üyelere dağıtılacak miktarlardır. Birinci olan üye 0.6 BTC değerindeki 50 bin XFC'nin sahibi olacak.
Ayrıca ortalama puana göre yapılan sıralamada birinci olan üye 100 bin XFC değerindeki sınırlı sayıda basılan Lionel Messi kartına sahip olacak. Ortalama puan kategorisinde ilk 50 üye sıralamadaki yerlerine göre çeşitli oyuncu kartları kazanacaktır.

teşekkür ederim açıkladığınız için. gelişmeleri de bekliyoruz merakla.
EFS
staff
Activity: 3696
Merit: 2065
Crypto Swap Exchange
1 XFC = 1200 sat ilk parti satış fiyatı
XFC borsada işlem görecek ve hem XFC'yi coin olarak hem de oyuncu/stadyum kartlarını alıp satabileceksiniz.

Ortalama puan kategorisinde ilk 5'e girerseniz bu değerli kartlardan birini kazanabilirsiniz.

hero member
Activity: 742

iyimiş... imza koşulları gelsin de  artık bir düşünelim, girip-girmeyeceğimizi...
full member
Footballcoin.io
sr. member
Activity: 350
arkadaşlar bu XFC'nin maddi bir değeri var mı veya olacak mı ilerde? açıklarsanız sevinirim.
hero member
Activity: 742
Leaderboard aktif! Bu bölümden sıralamanızı görebilirsiniz. Beta aşamasında en iyi oyunculara çok büyük ödüller olacak.

fazla giremedim oyuna.. 20. sıradaymışım vay be.. Ama sıralamadaki yerimi koruyabilirsem

4000xfc alacağım... bu da güzel...

Talat sen ne yapmışsın abi öyle, böyle giderse 30,000xfc alacaksın...
full member
Footballcoin.io
Leaderboard aktif! Bu bölümden sıralamanızı görebilirsiniz. Beta aşamasında en iyi oyunculara çok büyük ödüller olacak.
full member
Footballcoin.io
Bu bir fantazi futbol oyunudur, gerçek maçlarda gerçekleşen istatistikleri baz alarak puanlama yapılır. Takımı oluşturduktan sonra maçları izleyip seçtiğiniz oyunculara bakmaktan başka yapacağınız bir şey yok. Takımınızı maçlar başlamadan 15 dakika öncesine kadar düzenleyebilirsiniz (eğer bu seçenek o yarışmada açıksa).

Facebook sayfamız açıldı: https://www.facebook.com/footballcointr
sr. member
Activity: 392
Merit: 257
Girdik turnuvaya takımı olusturduk. Anladıgım turnuva zamanı gelince kendiliginden oynanıp bitiyor. Mudahale edemiyoruz. Sadece sonucları görebiliyoruz. Biraz kumara dokmusler aanki, kumarda bu cevrede hep tutar.
sr. member
Activity: 406
güzel bir şeymiş deneyelim bakalım.

bir de burda vakit harcayalım ne çıkacak.  Cheesy
sr. member
Activity: 532
İco falan yok gördüğüm kadarıyla sadece oyun oynayarak mı kazanıyoruz?  Smiley
full member
Footballcoin.io
My Teams menüsünden View: Finished yaparak biten turnuvalardaki puan ve derecenizi görebilirsiniz.
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
bu proje tutar tam bizlik türklerde manager oyunları hastalığı var
fakat ben oynamasını beceremedim Grin takım kurdum yarışmaya girdim sonra ne oldu anlamadım.
Pages:
Jump to: