Pages:
Author

Topic: 2018 için ufaktan ZRX toplayın , bir koyacak başımız dönecek. demedi olmasın - page 10. (Read 4157 times)

member
Activity: 378
Merit: 20
Uyarın için teşekkürler. Ben de bir miktar aldım bakalım. Yukarıda da bir arkadaşın dediği gibi şu aralar kazanmaya hasret kaldık. 30x olmasa bile kazandırma potansiyeli yüksek duruyor.
full member
Activity: 424
Merit: 103
30x  ve zaman yani 2018 ilk çeyrek çok çok iddialı olmuş.. 30x matematiksel olarak imkansız...2x-3x yaparsa öpüp başınıza koyun..Ayrıca btc den gerisi yalan..
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
Fiyatı şuan alım için çok uygun arkadaşın dediği seviyelere gelmesi 30x yapması hayal olabilir belki ama kazandıracağı aşikar duruyor.
member
Activity: 154
Merit: 10
100 dolarlık atayım kenara madem 30X duyunca  canım çekti, ama 10X e de fit olurum çok bekletmesin yeter ki, biraz moral olur hem, başarı hissini özledim.
sr. member
Activity: 616
Merit: 259
Görünce aklıma geldide ben bundan 500 tane almıştım 3-4 ay önce. Yarın 1.000 e tamamlayayım bari  Cool
sr. member
Activity: 434
Merit: 255
yatırıma girdiğiniz coinlerden uzun vadede gerçekten 30x i görebiliyor musunuz? Bunu nasıl yapıyorsunuz biriniz izah edebilir mi lütfen? Tam olarak 1x e yatırıma girdiğim koin 2x yaparsa radarım açılıyor 3x de biraz iteliyorum 4x de biraz daha satıyorum 5x i görene kadar elimdeki bitiyor alıp sattığım koinlerin 10x i aştığı bile oldu ama bende değil 3x den dönenler okadar çok ki elimde kalmamalığına gidiyor hep ... 30x anlık pump olmadan gören varsa bu şartlarda yöntemini anlatırsa gerçekten sevinirim.
sr. member
Activity: 1064
Merit: 350
ufaktan alıp kenara atalım 10x bile hayal gibi 30x olur mu ki acaba?
full member
Activity: 420
Merit: 100
nereye 30x yapacak 1 milyar adet var bunun 30x yapması demek hacim olarak eth btc yi geçmesi demek zor bu yüzden 30x falan hayal
full member
Activity: 546
Merit: 100
ZRX de ciddi gelecek bekleyen arkadaşlar var. Banada uçmasda iyi kazandırabilir gibi geliyor. 0.02-0.03 gibi bir miktarla giriş yapabilirim. Araştırmaya devam.
member
Activity: 280
Merit: 10
hmmm atıcam 100 dolar mk 30x yaparsa ne ala 5x yapsa yine iyi la 1 senede kim parayı 2 katlıo millet 1 i 2 yi beğenmiyo 3 x yapsa yine süperrrrrr çokta aç gözlü olmamak lazım her yatırım yaptgımız coin 2 x yapsa 1 senede yine yeter bana
full member
Activity: 196
Merit: 578
kedim çilek şeker çiçek !
hocam 30 kat çok iddialı değil mi ya? Hani 10x falan desen neyse de bana da çok geldi yani 30 olması. Ben de kazandıracağını düşünüyorum bir miktar yatırım yapacağım. ama beklentiyi düşük tutacağım.

2018 senesi içinde 30 kat -bu da iddialı farkındayım-

bi anda değil

2018 'ilk çeyrekte' güzel bi çıkış yapacak diyorum

isteyen ilk çıkışta satar , isteyen long hold yapar

orta uzun vade coini

sr. member
Activity: 1666
Merit: 300
hocam 30 kat çok iddialı değil mi ya? Hani 10x falan desen neyse de bana da çok geldi yani 30 olması. Ben de kazandıracağını düşünüyorum bir miktar yatırım yapacağım. ama beklentiyi düşük tutacağım.
full member
Activity: 532
Merit: 151
10x yapsa piyasa değeri 1milyar doları aşıyor o kadar yükseleceğini sanmıyorum ama 2-3 x yapabilir bir miktar aldım bende haber veren arkadaşa teşekkürler.
sr. member
Activity: 560
Merit: 250
hocam 30 dolar atan arkadaş gibi 50 60 dolar bişeyler atıp beklemelik coin büyük ihtimalle zarar ettirmez,
riske girmeden de para kazanamassın değil mi Smiley bu aşamadaki coinlerin pek para kaybettireceğinide düşünmüyorum ben.
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
bende 2018 de gerçekte fark yaratacak bir coin olduğu düşüncesindeyim ve beklentim bu yönde elimde idare eder seviye  var 30 x yapması biraz hayal bir anda ama belkide 1 yılda yapabilir
benim için 10x sabit 10x yapsın yeter Cheesy

zaten 1 yıl için 30x dedimdi hocam , güm diye o kadar çıkar değil

ama 2018de parlayacak , ilk atağı da 2018 ilk çeyrekte yapacak , küçük küçük toplamak lazım o yüzden

@Hc01

hocam kafama göre sövüyorum ben , coin takip etmekten kafayı yakmışın  Cheesy  'şöyle olunca tekrar sövmeye başladı' falan

pitipawn direnci yokladı çıkacak şimdi  Cheesy manyak olmuşunuz grafik bakmaktan

canım isteyince küfür ediyorum , istemiyosa etmiyorum bi analizlik  durum yok ortada
Yok ben grafik vs inceleyen biri degilim, takima bakarim projeye bakarim yazilim acisindan ihtiyac var mi varsa girerim. Analiz grafikler benlik degil. Gecen de boyle bisey söylemişti biri sonra tekrar sovmeye baslamistin ondan dedim:) boyle daha guzel sakin sakin eyv
full member
bende 2018 de gerçekte fark yaratacak bir coin olduğu düşüncesindeyim ve beklentim bu yönde elimde idare eder seviye  var 30 x yapması biraz hayal bir anda ama belkide 1 yılda yapabilir

zaten 1 yıl için 30x dedimdi hocam , güm diye o kadar çıkar değil

ama 2018de parlayacak , ilk atağı da 2018 ilk çeyrekte yapacak , küçük küçük toplamak lazım o yüzden

@Hc01

hocam kafama göre sövüyorum ben , coin takip etmekten kafayı yakmışın  Cheesy  'şöyle olunca tekrar sövmeye başladı' falan

pitipawn direnci yokladı çıkacak şimdi  Cheesy manyak olmuşunuz grafik bakmaktan

canım isteyince küfür ediyorum , istemiyosa etmiyorum bi analizlik  durum yok ortada
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
Kufursuz olunca insanın ılgısını cekıyor, bobitanın dedıgı gıbıSmiley bunu soyleyınce bıkere daha, tekrar sovmeye baslamıstı pıtıpawn umarım oyle olmaz tekrar, ınsanın alacagı varsa da okadar kufur okuduktan sonra neyse salla dıye dusunmeye baslıyor. Arastıralım bakalım zrxi eyvallah.
hero member
Activity: 518
Merit: 500
bende 2018 de gerçekte fark yaratacak bir coin olduğu düşüncesindeyim ve beklentim bu yönde elimde idare eder seviye  var 30 x yapması biraz hayal bir anda ama belkide 1 yılda yapabilir
full member
radarrelay ok

ethfinex yolda , tutup 30x yaparsa şok olmayın

2018 ilk çeyrekten bahsediyorum , uzun da bekletmeyecek
Yazılan hiçbir şeye inanmıyorum, asla da güvenmiyorum çünkü küfür yok, pitipawn kesin hesabını çaldırmış, bu hesap gerçek olamaz.  Grin

https://www.youtube.com/watch?v=dIeoEWQeMHA
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
radarrelay ok

ethfinex yolda , tutup 30x yaparsa şok olmayın

2018 ilk çeyrekten bahsediyorum , uzun da bekletmeyecek
Yazılan hiçbir şeye inanmıyorum, asla da güvenmiyorum çünkü küfür yok, pitipawn kesin hesabını çaldırmış, bu hesap gerçek olamaz.  Grin
Pages:
Jump to: