Pages:
Author

Topic: 2018 için ufaktan ZRX toplayın , bir koyacak başımız dönecek. demedi olmasın - page 8. (Read 4157 times)

sr. member
Activity: 448
Merit: 250
Zrx için ufak da olsa bir miktar alım yapılabilir. Denemeye değecek bir coin çünkü zaten iyi fiyat sinyalleri verdi. İleride güzel fiyatlar yapabilir. Ancak çok da uzun holdlamam galiba.

çöp oin

bunun yerine ilk 20 deki coinlerden yatırım yapın. en azından başınız ağrımaz.

bu gibi coinler pum dump coini. ufak haberde zıplar sonra daha alta iner.

yarramın başı pump dump coini

ben açtım lan başlığı. 0 fail şimdiye kadar sikik

almayacaksan geç kenara kes sesini. çok sikindeydin zrxin

Hahahah hocam sakin ol dilin kemiği yok işte. Millet araştırmadan bilmeden etmeden atıp tutuyor. Zrx'te güzel potansiyel var 2018'de güzel yerlere gelecek. Emin olabilirsiniz.
member
Activity: 560
Merit: 12
Ilk mesajlara baktımda millet 30x zor demiş. Artık gazı aldımı uçup gidiyor coinler. Her geçen gün piyasaya giren kişi sayısı artıyor.Bu da bilinçsiz sürüyü arttırıyor.Iota tavan yapmış üst seviyeden ioata alacağım diye piyasaya giriyor.
full member
Activity: 457
Merit: 101
Zrx ileride iş yapacak tokenlerin birisi. Ne zaman olur bilmem ama ilk 10 a girecek bir token.Bir miktar alıp bekleyecem bakalım ne olacak.
full member
Activity: 196
Merit: 578
kedim çilek şeker çiçek !
Zrx için ufak da olsa bir miktar alım yapılabilir. Denemeye değecek bir coin çünkü zaten iyi fiyat sinyalleri verdi. İleride güzel fiyatlar yapabilir. Ancak çok da uzun holdlamam galiba.

çöp oin

yarramın başı pump dump coini

ben açtım lan başlığı. 0 fail şimdiye kadar sikik

almayacaksan geç kenara kes sesini. çok sikindeydin zrxin
full member
Activity: 644
Merit: 100

çöp oin

sr. member
Activity: 1624
Merit: 304
kycfree
Son dönemlerdeki grafiğe baktığımızda açıkçası pek de iyi şeyler göremedim ben x2 x3 yapabilir tabi de x30 çok geldi sanki. Ama ne olacağı belli olmaz tabi bu piyasada ön yargılı olmamak lazım. Litecoin, IOTA gibi örnekleri görüyoruz.
member
Activity: 110
Merit: 10
Binance de var, prim yapabilir günü  geldiyse.
sr. member
Activity: 784
Merit: 259
her sene ocak-mayıs aylarında altcoinlerde genel bir yükselme oluyor. ZRX'te mutlaka yükselecektir ama 30x çok iddealı olmuş Smiley
sr. member
Activity: 532
Merit: 254
kesinlikle uzun vadede buyuk kazanc vaadettigini dusunuyorun bende. farkettiyseniz bi durgunluk yasiyor diger coinlerin inanilmaz yukselislerine gore. toplayip kenara atmakta fayda var. 2018 de iyi kazandirir ZrX.
hero member
Activity: 686
Merit: 500
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain
Zrx ekibinin ben çok aktif olduğunu düşünmüyorum. Son dönemde en hızlı giriş yapan projeydi direk bittrexten başladılar ama sonra baya uzun bir dönem suskun kaldılar. Bekleyip göreceğiz.

Bittrex' e giremedi veya girmedi hocam . Direk Poloniex den girdi piyasaya . Ama binancede hacim daha fazla .
full member
Activity: 336
radarrelay ok

ethfinex yolda , tutup 30x yaparsa şok olmayın

2018 ilk çeyrekten bahsediyorum , uzun da bekletmeyecek

Hocam açalım bir telegram grubu, hem bilgi paylaşımı için hem de çabuk iletişim kurabilmek için güzel olur aslında. Foruma zaman geliyor 1 hafta girmediğimiz oluyor birbirimizin göremediği fırsatları paylaşmak güzel olabilir.
hero member
Activity: 630
Merit: 503
Zrx ekibinin ben çok aktif olduğunu düşünmüyorum. Son dönemde en hızlı giriş yapan projeydi direk bittrexten başladılar ama sonra baya uzun bir dönem suskun kaldılar. Bekleyip göreceğiz.
full member
Activity: 196
Merit: 578
kedim çilek şeker çiçek !
Sen al dirsin de almaz mıyım be yauu, ayıp ettin piticüğüm....  Grin

<3
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Sen al dirsin de almaz mıyım be yauu, ayıp ettin piticüğüm....  Grin
full member
Activity: 560
Merit: 113
0x (ZRX) ethereum'dan bile yüksek olabilir önümüzdeki 4 yıl içinde bakın görün  Cheesy şaka ama hiç belli olmaz açıkçası tersi de olabilir coin dışarıdan iyi görünüyor ama bir de içeride zaman içinde neler dönecek bilmek lazım.
full member
Activity: 616
legendary
Activity: 1120
Merit: 1003
alınır denemeye değer en azından zarar etttirmez gibi geliyor
full member
Activity: 602
Zrx alımı yapmayı bende düşünüyorum ancak öyle müthiş bir yükseliş bekliyorum dersem doğru olmaz. Yinede güzel bir proje olarak görüyorum bir miktar alım yapıp 3 ay beklemenin zarar ettirmeyeceği düşüncesindeyim.
member
Activity: 98
Merit: 10
"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"
bir miktar zrx coin almıştım bitcoinin çıkışında her coinde olduğu gibi bunda da zarar ettim. uzun zamandır hiç bakmıyorum ve bi  ay daha bakmayı düşünmüyorum. dursun kenarda unuttum gitti
sr. member
Activity: 798
Merit: 277
burada tek tük coin tavsiyeleri oluyor, bunun icin tabii ki tesekkürler...
nacizane, coin tavsiyesi verirken, o coin hakkinda bilgi alabilecegimiz ANN linkini veya diger önemli gördügünüz linkleri de paylasirsak - bu konuyu okuyanlar bilgilere direk kendileri ulasip arastirmalarini yapabilirler...

gerci simdi ZRX diye coinmarketcap sitesine verdigimde sol tarafta tüm önemli linklere ulasiyorum:)

En güzeli twitter' dan takip etmek yenilikleri . Paradex0 Ethfinex veya radardelay gibi sistemler açıldığında ve aktif olarak kullanılmaya başlanıldığında 0x in değeri anlaşılacak .

radardelay çok güzel bir tasarım olmuş gerçektende. İleride hacim arttıkça değeri de artacaktır muhakkak.
Şimdilik uzaktan seyretmekle meşgulüm. Seneler sonra ahh vahh ederim yine bunun içinde. Alabilecek olsaydım keşke...
Pages:
Jump to: