Pages:
Author

Topic: 2018 için ufaktan ZRX toplayın , bir koyacak başımız dönecek. demedi olmasın - page 3. (Read 4157 times)

member
Activity: 233
Merit: 10
0.05 cent ico fıyatı vardı katılamamıştık icodan sonra 0.55 e cıktı icodan alanlar 11 katına bozdurdular malları sonra 0.18 e kadar dustu tekrar mallandılar şimdi 1.5 dolar varın karı siz hesaplayın
full member
Activity: 333
Merit: 101
kaçırdım bu coini.1600 sats fiyata kadar düşmüştü.ciddi bir şekilde 10k sats üstüne çıktı düşük fiyattan alanlar altlarına araba çekmişlerdir.
sr. member
Activity: 322
Merit: 251
Bence fiyatı bu düşüşlere iyi dayandı . Bir doların altına düşmedikten sonra sorun yok .

elimde ufak bir miktar benim de mevcut . 1 $ doların altına düşerse bir o kadar daha alacağım açıkcası . Zrx uzun vadede değerlenecek bana göre de.. 2018 yılının favorileri arasında 0x .
sr. member
Activity: 532
Merit: 251
Presale Starting May 1st
Bence fiyatı bu düşüşlere iyi dayandı . Bir doların altına düşmedikten sonra sorun yok .
full member
Activity: 462
Merit: 102
Zrx almal istiyordum.Ama bitcoin düşüşüyle beraber almaktan vazgeçtim.Ne olur ne olmaz diye biraz beklemeyi düşünüyorum.Bu yüzden almadım ama talibimde.
member
Activity: 490
Çok değer kaybetmedi son dalgada. Bende çok ucuzdan almamıştım ama yinede 2018 ortalarına doğru birkaç katına çıkması yeterli benim için.
full member
Activity: 406
Merit: 121
Zrx ten bir atak bekliyorum. En azından 5x falan olsa güzel olur. Ama biraz ethereum piyasadaki hareketlerine bağlı gibi geldi bu coin.
newbie
Activity: 28
Merit: 0
2018 belli ki ZRX için güzel geçecek. Başlığı açan arkadaşı ileri görüşlülüğü için kutluyorum.
member
Activity: 406
Merit: 12
Bitcoinin şok dalgasına karşı en iyi direnen coin zrx oldu sanırım. Fiyat tekrar hızlı bir şekilde toparlarsa on numara olur.
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
CHIEF GROWTH OFFICER OF GLOBAL ENTERPRENEUR
20-25 cent arasında almıştım ve orada 2-3 ay çok git gel yapmıştı . Bu seviyeler bile alım için uygun bence ama piyanın bi durulması gerekiyor.
member
Merit: 23
Diğer koinlere göre sert düşüş yaşamıyor... İşin ilginç tarafı hep belli aralıklarda git gel yapıyor.
Gerçekten 2018 in en çok kazandıracak koini gibi duruyor. Başlığı açan arkadaş bu işten anlıyor.
full member
Activity: 378
Merit: 100
şuanki fiyat 2.39 dolar. arkadaş tahmininde haklıymış. bu aralar çoğu coin hızlı yükseliyor. resmen cennetteyiz Smiley
newbie
Activity: 24
Zrx geçerli tokenlerden. Yavaş yavaş yükselecektir zaman içerisinde. Seneye bu zamanlar bir bakmışsın fiyatı uçmuş.
member
Merit: 23
Treni kaçırdık diye düşünürken giriş yaptım x2 Smiley Bu durmaz gider.. 2 dolar seviyelerinde yarın bunu da katlar. Girmeyenler pişman olabilir.
Biraz düzeltme yapınca alım için fırsat verebilir. Değerlendirmek lazım.
Sanki GVT gibi olacak akibeti..
full member
Activity: 457
Merit: 101
Zrx sağlam bir proje bulunduğu yerin çok daha yukarısında olması gerekiyor. ilk 10 nun içinde olması gereken bir coin. Bu seviyeler hala düşük tanesi en az 10 15 dolar falan olmalı.
member
Activity: 476
Merit: 31
zrx koyduda koyuyor üstüne
newbie
Activity: 29
Merit: 5
Ne dersiniz 1.20 dolarlardan alım yapılır mı? Konuyu gördükçe şeytan dürtüyor. Elimdeki portföyüde bozmak istemiyorum. Ancak yatırımlık para anca 1 2 haftaya gelecek
tam olarak aynı durumdayım. portföyden azar azar kırpıştırıp alsam mı diye düşünüyorum. ama şuan baya bir pumplanmış durumda long term düşünülebilir ama daha düşük değerli coinler uzun vadede daha fazla getirebilir o yüzden siz ne dersiniz bu rakamlardan alım mantıklı mı? şuan 1.51 usd

Valla hocam ben dayanamadım aldım. Yüksekten aldığım halde şu anda %30 karım var. 2018 hazirana kadar en azından tutmayı düşünüyorum. Dolaşımdaki coin sayısıda fiyat artışına çok müsait coin altyapısıda. Çok miktarda almadım ama çok almadığımada pişman oldum aldıktan sonra Smiley Bence bir coin üzerine ne kadar düşünülürse o kadar fırsat kaçıyor. İçine sinen mantıklı coinlere basacaksın. Çok ufak zarardan çıktığım diğer yatırımım dibi gördü dün ama onu 0x yatırdığım için kardayım

ben de aynı düşünüyorum hatta 0,80 lerden kaçıranlardanım. şimdide 2 dolarlara çıkmış hala daha alsam mı diyorum.
newbie
Activity: 167
ne coinler kayıp gitti parmaklarımızın arasından
member
Activity: 490
Ne dersiniz 1.20 dolarlardan alım yapılır mı? Konuyu gördükçe şeytan dürtüyor. Elimdeki portföyüde bozmak istemiyorum. Ancak yatırımlık para anca 1 2 haftaya gelecek
tam olarak aynı durumdayım. portföyden azar azar kırpıştırıp alsam mı diye düşünüyorum. ama şuan baya bir pumplanmış durumda long term düşünülebilir ama daha düşük değerli coinler uzun vadede daha fazla getirebilir o yüzden siz ne dersiniz bu rakamlardan alım mantıklı mı? şuan 1.51 usd

Valla hocam ben dayanamadım aldım. Yüksekten aldığım halde şu anda %30 karım var. 2018 hazirana kadar en azından tutmayı düşünüyorum. Dolaşımdaki coin sayısıda fiyat artışına çok müsait coin altyapısıda. Çok miktarda almadım ama çok almadığımada pişman oldum aldıktan sonra Smiley Bence bir coin üzerine ne kadar düşünülürse o kadar fırsat kaçıyor. İçine sinen mantıklı coinlere basacaksın. Çok ufak zarardan çıktığım diğer yatırımım dibi gördü dün ama onu 0x yatırdığım için kardayım
newbie
Activity: 196
Erken tanisip bi kismini erken kaybedip tekrar ufak ufak topladigim su aralar beni gulduren coinim onumuzdeki zamanlarda guldurmeye devam edecegine inancim tam
Pages:
Jump to: