Pages:
Author

Topic: 2018 için ufaktan ZRX toplayın , bir koyacak başımız dönecek. demedi olmasın - page 4. (Read 4157 times)

member
Activity: 164
Merit: 10
Keske zamaninda daha cok alsaydim dedigim coin. Gec tanistik fakat sepetimim yildizi.  Grin
full member
Activity: 448
Merit: 130
3D-Printing goes Blockchain!
Kaçırdığıma en çok üzüldüklerimden biri ZRX kesinlikle. Bu arkadaşın tavsiyesini vakitlice dinleyip bolca kenara atanlara helal olsun, darısı bir sonraki trende bizlerin başına Smiley Ufak bir dump yerse halâ bir şansımız olabilir belki
full member
Activity: 252
Merit: 100
The Standard Protocol - Solving Inflation
Vaad eden bir coin gibi duruyor birazcık incelemeye alıcam açtım direk %60 artış göstermiş 2.04 fiyatı 5 10x yapsa yeter aslında ama birazcık beklicem
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Ulan var ya hiç bir boka giremedim şu yükseliş döneminde her an aha çakacaklar korkusundan bütün vagonları kaçırdım hiç bir trene atlayamadım öyle öküz gibi baktık kaldık. Neyse btc ne zaman dönecekse artık dönsünde bizde birşeyler alalım artık
legendary
Activity: 1572
Merit: 1002
Proje iyi . Ekip iyi . Sabredilmesi gereken tokenlerin başında geliyor bana kalırsa . İleride daha da değerlenicek . Whitelist ve yatırım açısından oldukça hızlı toparlamışlardı . Şimdi kaymakları yemek zamanı . Sabredenlerde ise daha karlı çıkacak gibi ..
member
Activity: 633
Merit: 15
Pitipawn arkadaşımızı dinleyip çok ufak bir yatırım yaptığım ZRX x11 yapmış durumda, forumlarda bol vakit geçirip ufak bilgi kırıntılarını bulup değerlendirmek gerek.
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
ZRX uzun zamandır bu yükseliş trendi başlamadan da çeşitli yerlerde duyuyordum ancak malum bütçe sebebiyle giremedim. Pitipawn arkadaşımızın oldukça isabetli paylaşımları oluyor.

ARtık bu seviyerlerden de toplamaya değer mi diğer fırstalara mı geçmeli bilemedim.
member
Activity: 378
Merit: 11
gerçekten büyün projeler son günlerde 3-4x yaptı ama maalesef ben btc olarak tutuyorum elımdekı paramı o yuzden fırsatları hep kaçırdım ama beklemeye devam edıyorum
full member
Activity: 616
Merit: 108
Bir ayda 20 centten 2 dolara çıktı, 10x yaptı. Ben 2 2.5 katı görünce çıkış yapmıştım, aceleci davranmışım. Proje zaten iyiydi ama insan aktif trade yaparken daldan dala atlamayı seviyor. Beklesek daha iyi kazanabilirmişiz oysa ki.

0x'in yolu çok uzun . 2018 Ortasında 20 30 $ olmaması için bir sebep yok .
burdan alınmaz heralde. ben daha yeniyim ve zrx grafiği başka hiç bir coinde görmedğim şekilde yükselmiş. biraz düşer diye düşünüyorum.

Buradan şahsen bende almam ağustos ayından beri topluyordum, yeni yeni yüz güldürmeye başladı bence.
Grafik örnekleri için kucoin ve binance da yer alan coinlere bakın benzer örnekler görebilirsiniz.
sr. member
Activity: 533
Merit: 251
Streamity Decentralized cryptocurrency exchange
Hakikaten dent ve dentacoin e olanları gördükten sonra 0x gibi bir projenin değil 10 100x yapmasına bile şaşırmam. Omisego, neo ve eos ile birlikte piyasadaki en taşaklı projedir.
sr. member
Activity: 532
Merit: 251
Presale Starting May 1st
Bu piyasada DENT veya DENTACOİN gibi projelerin altında olacak bir proje değil . Dogecoin bile 2 milyar doları görmüş bir piyasa bu sonuçda.
sr. member
Activity: 714
Merit: 250
20-39 dolar biraz iddalı bir rakam gibi hissettim. ZRX o fiyatlara gelene kadar daha çok proje var henuz o fiyatı göremedi. via örneğin. hemde sayısı çok daha sınırlı.
newbie
Activity: 33
Merit: 0
Bir ayda 20 centten 2 dolara çıktı, 10x yaptı. Ben 2 2.5 katı görünce çıkış yapmıştım, aceleci davranmışım. Proje zaten iyiydi ama insan aktif trade yaparken daldan dala atlamayı seviyor. Beklesek daha iyi kazanabilirmişiz oysa ki.

burdan alınmaz heralde. ben daha yeniyim ve zrx grafiği başka hiç bir coinde görmedğim şekilde yükselmiş. biraz düşer diye düşünüyorum.
member
Activity: 476
Merit: 10
ZRX ve dnt benzer pişmanlıklar yaşatablirler. Hold yapmak zor ancak imkansızda değil borsada tutmak yerine myetherwallet e atmak ile daha kolay hold yapılabilir.
full member
Activity: 721
Merit: 100
ZRX den 70.000 adet icodan toplayan bir tanıdığım var eski holdçulardandır. Şuan 7-8 Btc yapıyor. Gerçekten hold bir sanat 7 ay önce attı kenara şimdi ne yapıyordur acaba.
full member
Activity: 196
Merit: 578
kedim çilek şeker çiçek !

şu 30xe 'yok anasının amı' ya da ütopik vs diyen arkadaşlara bi selam vericem uğrayıp  Wink

ciao

sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

hero member
Activity: 686
Merit: 501
Blockchain Just Entered The Real World
full member
Activity: 672
Merit: 110
ZRX Bitfinex'e eklendi .

Şimdi almayanlar düşünsün Smiley 0.67$ den güzel topladım. Bitfinex bal kaymak oldu .
aynen 1.94 de tırmandı
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
ZRX Bitfinex'e eklendi .

Şimdi almayanlar düşünsün Smiley 0.67$ den güzel topladım. Bitfinex bal kaymak oldu .
Pages:
Jump to: