Pages:
Author

Topic: 2018 için ufaktan ZRX toplayın , bir koyacak başımız dönecek. demedi olmasın - page 7. (Read 4157 times)

full member
Activity: 490
Merit: 105
şuan almak ne akdar mantıklı bilmiyorum ama uzun avadede olsa düzeltmede daha mantıklı alım için riskli alımları sevmem sabırla beklerim elbet altların duman olacağı günde gelecektir önemli olan btc sayımzıı artırmaktır ben bekelrim
full member
Activity: 980
Merit: 152
Elimdeki Nxtleri satıp tamamıyla Zrx aldım. Daha önce de elimde bir miktar vardı, kaymaklı ekmek kadayıfı oldu. Öyle acelesi olan bir insan da değilim, yavaş yavaş çıksın beklerim. Nxtleri x50 ile sattım, bundan da en az x10 bekliyorum.
full member
Activity: 378
Merit: 114
tek katıldığım konu hashgraph ICO - mümkün olduğunca toplayın - Blockchaini bitirecek buluş    Grin
member
Activity: 196
Merit: 10
Streamity Decentralized cryptocurrency exchange
Takibe aldığım conilerden biri. Ben de bir yükseliş bekliyorum ve umuyorum Smiley 2018'in ilk yarısı için x20yi görebileceğini düşünüyorum ama uzun vadede daha da değerleneceğini umuyorum. Bakalım bekleyip göreceğiz Smiley
full member
Activity: 560
Merit: 113
Dump gelir mi? Gelirse kaça kadar düşebilir alabilirim ama bu fiyatlardan almak işime gelmiyor umarım $0.2 altına düşer.
member
Activity: 378
Merit: 11
Güzel hareketlenmiş bir coin ama ben almadım, alırsam kesin düşer sırf sizlerin iyiliği için almamaya karar verdim arkadaşlar
full member
Activity: 179
Merit: 100
Augmented Reality World Discovered
30 x biraz ütopik olmuş sanırım.bende değerleneceği yönünde hem fikirim lakin en yüksek beklentim 10 x .Gerçi 10 x olsada çok güzel bir artış trendi yakalamış olacak ve sonrasında bu hızla uzun vadede 30 x i görebilir
newbie
Activity: 42
Merit: 0
bende ilk önce uzun vade olarak girmiştim 26 centlerdeyken, daha sonra gitgide düştü zararına sattım bi miktar.ben sattıkltan sonrada yükselişe geçmiş ama pişman değilim satıp ICO ya girdim daha fazlasını kazandım.2018 de 1 doları geçeceğini öngörüyor bir çok arkadaş

2017 içersinde bile 1 doları geçebilir. Kısa sürede 2-3 dolarlara ulaşacağını öngörüyorum. Potansiyeli var.
member
Activity: 633
Merit: 15
hitbtc.com dan almıştım.
newbie
Activity: 12
Alırken nereyi tercih ediyorsunuz arkadaşlar bu konuda bilgi verirseniz sevinirim..
full member
Activity: 1358
Merit: 193
Yarın alacam bende zarar edersem hiç önemli değil yazılarınıza gülümsediğime sayarım 😂

bugün 0.60 dan aldım 2x olduğu gün bir büyük rakı benden hocam buraya not düşeyim Smiley
hero member
Activity: 630
Merit: 503
10-11 katlardan 3 kata kadar düşmüş bir projenin buralara gelmesi büyük başarı ve ilerisi için potansiyeli olduğunun bir göstergesi bana göre.
full member
Activity: 350
Merit: 106
bende ilk önce uzun vade olarak girmiştim 26 centlerdeyken, daha sonra gitgide düştü zararına sattım bi miktar.ben sattıkltan sonrada yükselişe geçmiş ama pişman değilim satıp ICO ya girdim daha fazlasını kazandım.2018 de 1 doları geçeceğini öngörüyor bir çok arkadaş
hero member
Activity: 1890
Merit: 792
Bir arkadaşımın daha önce önermesiyle uzun süredir zrx i takip ediyorum. 1400 seviyelerine düştüğünde 18k kadar aldım ama 2000 sat a ulaşmadan satmıştım. arada yine alım fırsatı verecektir mutlaka buna göre tekrar alabilirim diye düşünüyorum.
newbie
Activity: 42
ufaktan alıp toplamakta fayda var. bu coin değerlenecek. 30x biraz hayal ama 10 x neden olmasın ?
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Bana da ana yükselişin ayak sesleri gibi geliyor. icosundan bu yana takip ediyorum ZRX i. 0.50$ kırması durumda hızlı bir çıkış yapmasını bekliyorum. Hatta Roadmap ları ve ethfinex gelişmelerine baktığımda yılbaşı kritik bir tarih. Yılbaşına kadar  ufaktan ufaktan , çaktırmadan  ayak seslerini duyabiliriz.
legendary
Activity: 1078
Merit: 1059
FROSTING
Şimdiki yükseliş ana yükselişin ayak sesleri . ZRX bir dolardan aşağıya olmaması lazım benim fikrim .
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
Zrx in projesi falan çok iyi çıkış fikri hoşuma gitmişti o zaman deli gibi yükseldi direk poloniexe girdi bilmem kaç kat arttı ki bencede yine artacaktır
newbie
Activity: 2
Piti dedikten sonra almıştım.Şimdiden 2x yaptı.
Bu adamı hafife almayın Smiley
member
Activity: 84
Merit: 10
Küfre gerek yok. Herkes fikrini söylesin. İkinizide tanımam. Seviye yukarda olsun lütfen. Bilgi paylaşalım.
Pages:
Jump to: