Pages:
Author

Topic: 2018 için ufaktan ZRX toplayın , bir koyacak başımız dönecek. demedi olmasın - page 6. (Read 4157 times)

legendary
Activity: 973
Merit: 1053
bugün sağlam değerlendi daha 2018'in ilk saatlerinde çok sağlam prim yapmış olarak görünüyor bu şerefsiz coin Cheesy valla yanlış yaptık almadık keşke alsaydık diyorum bazen
member
Activity: 224
Merit: 14
Sanırım bu coini takip etmekte fayda var.
member
Activity: 182
Merit: 10
Valla pitipawn arkadaş bu işi iyi biliyor. Tavsiyesine uydum, karlı çıktım.  Sağolsun böyle şeyleri paylaştığı için. Çok teşekkürler.
hero member
Activity: 1890
Merit: 792
Günlük al-sat işinin ne kadar kötü olduğunu anladığım token olur kendisi efendim. 1500 den alıp 1753 elimden çıkmak zorunda kalmıştım.. zorunda kaldım dediğim gittim dandirik coinlere bel bağlayıp beklemeye geçtim. ZRX gerçekten güzel ilerliyor umarım yatırım yapan kişileri sıkıntıya sokmadan aynı şekilde ilerlemeye devam eder.
member
Activity: 322
Merit: 23
Düzeltme yapınca almayı düşünüyorum. Grafik inceleendiğinde çıkış trendinde olduğu görülüyor.
full member
Activity: 1358
Merit: 193
benimde şu an bir haftalık , beş adet güvendiğim alt coin sepetimde bitcoin bazında %60 karla birinci şu an zrx.
teşekkür ederim konuyu açan arkadaşa ayrıca.
member
Activity: 113
şimdiden 2.5x yaptı bakalım
jr. member
Activity: 168
Merit: 2
Astorgame.com | ICO is LIVE | Get Your Bonus
Ahtapot paul gibi mübarek konuyu açan arkadaş  Smiley

Hocam 2018 sonlarına doğru patlar dediğiniz var mı araştırıp alalım 😄
member
Activity: 224
Merit: 52
takibe aldım bir süre inceleyip takip ettikten sonra yatırım yapmak konusunda kararımı vereceğim, teşekkürler.
sr. member
Activity: 1106
Merit: 273
Ben de radarıma almıştım umarım kervana katılmak için fazla geç kalmamışımdır, 30x baya iddialı ama olursa tadından yenmez yav
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
Şuan piyasada ne kadar konusulan varsa adamların projeleri onlara dayalı . 0x öyle bir çıkacak ki ağlatacak buraları . Verge'nin ripple'ın yediği pump devede kulak kalabilir . Bugün ath yaptı sanırım .

full member
Activity: 406
Merit: 102
ethfinexe baglı dibi duruyor zrx artısı vede 30x ıcın bırsey dıyemıyorum hayalden baska bırsey degıl
member
Activity: 140
Alt sıralardan yukarı doğru çıkıp 1 milyar dolar sınırını 2018 de aşar.
newbie
Activity: 140
Merit: 0
Çok güçlü ve geleceği olan bir platform gibi. uzun vadede 30x görmemesi için hiç neden yok. Sabırlı hareket edilirse çok güzel karlar edilebilir.
member
Activity: 406
Merit: 12
10000, 8000, 6000, 4000 lerden aldım, daha düşüğü var mı hatırlamıyorum.
Son aldıklarım yeni kendini kurtardı, çok ara vermeden borsaya girdiği zamanlar olan 14-15k seviyelerine gelirse sevinirim.
full member
Activity: 434
Merit: 100
30x yapar mı bilemiyorum fakat yatırım yapan arkadaşlara kazandıracak gibi duruyor. Treni kaçırmamak için insanın elini çabuk tutması gerek umarım kimsenin hayalleri boşa çıkarmaz.
sr. member
Activity: 392
Merit: 250
arkadaşlar 0x project çok kaliteli ama bu kadar şişirmeyelim. Cheesy tamam bende de var ve 5 dolar bekliyorum en az 1 yıl beklemek gerekiyor ama.

2018 de çok fazla pump olacağını düşünmüyorum. yavaş yavaş yükselecektir. son 1 ayda olduğu gibi. şaka maka 1 ayda 3x-4x yaptı.

coininiz bol olsun. Smiley
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
zrx projesi nedir arkadaşlar ne yapıyor bu adamlar birde neden başımız dönecek onu da açıklarmısınız, yavaş yavaş döndürmeye başlamış gibi hala giriş için iyi seviyelerde herhalde
full member
Activity: 1358
Merit: 193
Alırken nereyi tercih ediyorsunuz arkadaşlar bu konuda bilgi verirseniz sevinirim..
Binance de var şu an zrx. çok meşhur bir borsa zaten kullanımıda oldukça kolay tavsiye ederim bu yüzden binanceyi sizede kullanmanızı.
member
Activity: 322
Merit: 11
bittrexte olsa 3 5 te ben alırdım 30x olmasına gerek yok 3 5 katta işimizi görür =)
Pages:
Jump to: