Pages:
Author

Topic: 2018 için ufaktan ZRX toplayın , bir koyacak başımız dönecek. demedi olmasın - page 2. (Read 4159 times)

member
Activity: 314
Merit: 19
Konu açıldığı tarihten itibaren 10x olmuş. vay be. teşekkürler hocam
member
Activity: 322
Merit: 23
Düştükçe topluyorum. Kar satışı yaptım düştü yine aldım. Zrx bana hep kazandırdı. Kısa ve uzun vadede yine katlar.
member
Activity: 406
Merit: 11
Bence de bitcoin altlara biraz izin verirse zrx kaldığı yerden devam edecektir.
Bugün şu saatlerden sonra ilk 20 deki altlara hareket gelebilir. Xlm öncelikli tabi.
member
Activity: 336
Merit: 17
Zrx Ico fiyatını baya katladı şuan 1.6 dolar fiyatında ama ocak ayından sonra bir artış bekliyorum ben. Zaten ufaktan ufaktan yükseliyor.
sr. member
Activity: 644
Merit: 250
🤖UBEX.COM 🤖
ICO fiyatının çok üstünde ama bir projenin iş yapacağını düşünüyorsan bu seviyeler bile düşük . Ne kötü projeler var 100X yapan .
member
Activity: 633
Merit: 15
Ox teknolojisini kullanacak pek çok proje mevcut OAX gibi, daha çok değerlenmesi kaçınılmaz olur.
full member
Activity: 308
Merit: 100
10x ne demek hocam, gerçekten çok yükselmiş, bu kadar fazla yükselmesi hayra alamet değil, en güzeli bence satış vermek, kardan kar gibi düşünün.
member
Activity: 113
Merit: 10
şimdiden 10 x yaptı beyler ve dogru dürüst bir pump yemedi.düşükten toplayın bi pump sonrası 4-5 dolara ulaşabilir.
full member
Activity: 168
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
En az 1-2 seneye ihtiyacı var gibi düşünüyorum ben de . Alım için fiyatlar halen cazip . Uzun soluk düşünenler için mutlaka alınmalı . BTC veyahut ETH ' de tutmaktan ziyade fazla bir yatırımım olsa bir miktar da zrx alırdım .
sr. member
Activity: 854
Merit: 267
Geçtiğimiz günlerde 1,2'den falan toplamak lazımdı ama olmadı, zrx artık çok fazla kar yaptırmaz diye umuyorum ben, bu sene x2 si var rahat
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
Herkes bu coine yönelmiş durumda gibi şu an baya yükselmiş gibi duruyor. 3 dolara kadar bu coinin yolu var gibi bence ondan sonrasında ise durum net değil.
newbie
Activity: 84
Merit: 0
Elimdeki EDO ları satıp ZRX e geçsem mi? Karar veremedim   Huh
Dolaşımdaki ve oluşacak maksimum miktarlar ile fiyatlarına bakıyorum, yine karar veremiyorum.

NOT: ZRX projesini inceleyemedim. Sadece miktar  ve mevcut fiyat analiziyle hareket etmiyorum tabi ama...
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
Sabır konusunda sıkıntılı bir insan değilim Zrx’i kaçırdım diye dertlenmiştim o yüzden ufak bir fırsat değerlendirmesi yapıp kenara koyayım en kötü oturur bekleriz dedim ama bakalım Smiley
full member
Activity: 350
Zrx merkezsiz borsalar içinde en işlevsel ve uygulanabilir olanların başında geliyor. Somut ürünler geldikçe başarısı katlanarak artacaktır, bi miktar elimde bulunduruyorum.
full member
Activity: 1358
Merit: 193
Bir miktar eth mi zrxe cevirmeye düsünüyorum, acaba mantikli mi düsünüyorum?
bu tamamen sizin tercihiniz. eth ile zrx aldığınızda daha yüksek getiri beklentisi ve daha fazlada riskiniz olacak.
seçim sizin.
hiç eth si olmayıp ciddi zrx yatırımı olan biri olarak söylüyorum bunu size.
hero member
Activity: 826
Merit: 502

şu an için mantıklı fiyatlada bana göre de.. Alım için uygun fiyat aralığında . Uzun vadecilerin düşünebileceği bir token ayrıca . Bir anda yükseliş bekliyorsanız hiç bulaşmayın . Smiley ICO sürecinde de güzel yatırım toparlamışlardı . Sabırlı davranabileceksiniz güzel bir yatırım olacaktır sizin için ..
member
Activity: 370
Merit: 10
full member
Activity: 560
Merit: 113
İnmiyo bile çok sağlam bir coin  Shocked 2.4 dan düşmesi normal zaten her türlü correction yiyecekti ama 1 in altına bile inmedi çok direnç gösteriyor. Çok sağlam coin satmıyorlar.
full member
Activity: 476
Merit: 102
CAT.EX Exchange
Bence fiyatı bu düşüşlere iyi dayandı . Bir doların altına düşmedikten sonra sorun yok .

elimde ufak bir miktar benim de mevcut . 1 $ doların altına düşerse bir o kadar daha alacağım açıkcası . Zrx uzun vadede değerlenecek bana göre de.. 2018 yılının favorileri arasında 0x .

Dün alım yapanlar bugün kazanmaya başladı bile. Bu yıl bir çok altcoin için çıkış yılı olacak. Ben Bitfinexe eklenen son 6 tonekenin tamamına yatırım yaptım.

Bende buna benzer bir strateji izlemiştim tek yanlışım zrx leri çok erken toplamaya başlamak oldu.
full member
Activity: 448
Merit: 157
Bence fiyatı bu düşüşlere iyi dayandı . Bir doların altına düşmedikten sonra sorun yok .

elimde ufak bir miktar benim de mevcut . 1 $ doların altına düşerse bir o kadar daha alacağım açıkcası . Zrx uzun vadede değerlenecek bana göre de.. 2018 yılının favorileri arasında 0x .

Dün alım yapanlar bugün kazanmaya başladı bile. Bu yıl bir çok altcoin için çıkış yılı olacak. Ben Bitfinexe eklenen son 6 tonekenin tamamına yatırım yaptım.
Pages:
Jump to: