Pages:
Author

Topic: 2018 için ufaktan ZRX toplayın , bir koyacak başımız dönecek. demedi olmasın - page 9. (Read 4159 times)

sr. member
Activity: 588
Merit: 354
burada tek tük coin tavsiyeleri oluyor, bunun icin tabii ki tesekkürler...
nacizane, coin tavsiyesi verirken, o coin hakkinda bilgi alabilecegimiz ANN linkini veya diger önemli gördügünüz linkleri de paylasirsak - bu konuyu okuyanlar bilgilere direk kendileri ulasip arastirmalarini yapabilirler...

gerci simdi ZRX diye coinmarketcap sitesine verdigimde sol tarafta tüm önemli linklere ulasiyorum:)

En güzeli twitter' dan takip etmek yenilikleri . Paradex0 Ethfinex veya radardelay gibi sistemler açıldığında ve aktif olarak kullanılmaya başlanıldığında 0x in değeri anlaşılacak .
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
burada tek tük coin tavsiyeleri oluyor, bunun icin tabii ki tesekkürler...
nacizane, coin tavsiyesi verirken, o coin hakkinda bilgi alabilecegimiz ANN linkini veya diger önemli gördügünüz linkleri de paylasirsak - bu konuyu okuyanlar bilgilere direk kendileri ulasip arastirmalarini yapabilirler...

gerci simdi ZRX diye coinmarketcap sitesine verdigimde sol tarafta tüm önemli linklere ulasiyorum:)
full member
Activity: 616
Merit: 108
0x de bir artış olacaksa Ethfinex, Blocknet, Kyber Network belki Bitshares bu yazdığım projelerle eş zamanlı olacak.
full member
Merit: 104
Zr yi görünce zrcoin den haber mi var diye tıkladım geldim. Yanlış alarm olmuş  Grin zrcoinde bir ara iyi pohpohlanıyordu unutuldu gitti.
member
Activity: 448
Merit: 10
Milyon dolarım olsa şöyle güzel projelere yatırım yapsam dağıtsam diye düşünüyorum ama bir bakıyorum neredeyse tüm projeler gelecek vaad ediyor. Hangisine yatırım yapacağımı şaşırdım. Aralarından seçiyorum ama umarım yanıltmaz. 3-5 yatıra yatıra portföy o kadar genişledi ki nerede ne var ben bile unuttum bide bunların saklaması takip etmesi var.
member
Activity: 406
Ico aşamasını güzel yönettiler poloniexde işleme açıldıktan sonra fiyat hızlıca tavan yaptı. Bu kadar düşeceğini tahmin etmediğim için düştükçe alım yapmaya devam ettim bekleyip alsam daha iyi olacaktı.
member
Activity: 280
bir gıdım alıcam eterdelta dan inş x35 yapar bu arada etherdelta'da hiç şansım yok  ne alsak çöp oluyor inş bu değerlenir de azıcık mutlu oluruk
full member
Activity: 392
Merit: 100
Benimde portföyümde en çok bulunan coin . ICO dan beri tutuyorum . 1-2 dolar arasında satmayı düşünüyorum.

Benimde portfolyomda en çok bulunan bir iki coinden birisi 0x güvendiğim bir proje ICO'da aldım 0.53 cent'e çıktığında satmadığıma çok pişmanım adet yükseltmek için güzel fırsattı. Ama bende 1 ya da 2 dolar seviyesine çıkacağına neredeyse eminim diyebilirim , yeter ki şu Ethfinex gelsin ve kullanıma adapte olsun. 30x vs.. gibi bir hedefim yok 0x'de 2 dolar'da hepsini satıp yarısı ile LTC , ETH yarısı ilede düğün derneğimi yaparım sanırım Cheesy
full member
Activity: 154
0X guzel bir proje yatirimcisina da kazandirdi. proje sahipleri ac gozluluk yapmadi. ico da herkese esit limitten satip herkese kazandirdi. 10X civarina geldi tavan yaptiginda nerdeyse ama ordan satamadim ben. yine de guzel yerlerde suan bile 2X yanlis hatirlamiyorsam sanirim 9cent almistik.
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
forumdaki eğlenceli üslubunu dün fark etmiştim Grin harbiden olduğu gibi yazman ve aktarman iyi oluyor. ayrıca söylediğin coinler de olabilecek işler bu nedenle seni yakın markaja aldım ve artık her akşam senin profile göz atacam Grin Grin
en kısa sürede ZRX alacağım.
member
Activity: 75
tüm yatırımım neredeyse tek coin'de. yakın zamanda bölmeyi planlıyorum ve ZRX'i yakından takip ediyorum. bir miktar almam muhtemel.
member
Activity: 476
Merit: 75
Bende ufak miktarlar alım yapmayı düşünüyorum.
sr. member
Activity: 532
Merit: 251
Presale Starting May 1st
Benimde portföyümde en çok bulunan coin . ICO dan beri tutuyorum . 1-2 dolar arasında satmayı düşünüyorum.
member
Activity: 113
full member
Activity: 196
Merit: 578
kedim çilek şeker çiçek !
çok sağlam bir çalışma benim için ve dex açtıklarında bu alt yapıyı kullancak yerler bu projenin değerini daha da artıracak . önümüzdeki yıl altcoinlerin altın cağı

Bu yılda zaten altın çağı değil miydi? Yani 2018 de altın çağı olacak sonra 2019 da öyle mi? Bu coin bana göre de iyi ama 2018'in hayırlı bir yıl olacağını pek sanmıyorum.

her zaman altın çağ yaşanacak kardeşim

insanları oyuna sokan şey bitcoin

ama oyunda tutan şey altcoinler ve icolar

yeni başlıyoruz  Wink

uzun vadeli sepetinizde zrx bulunsun , salt bulunsun , knc bulunsun
sr. member
Activity: 658
Merit: 255
çok sağlam bir çalışma benim için ve dex açtıklarında bu alt yapıyı kullancak yerler bu projenin değerini daha da artıracak . önümüzdeki yıl altcoinlerin altın cağı

Bu yılda zaten altın çağı değil miydi? Yani 2018 de altın çağı olacak sonra 2019 da öyle mi? Bu coin bana göre de iyi ama 2018'in hayırlı bir yıl olacağını pek sanmıyorum.
hero member
Activity: 658
Merit: 500
sr. member
Activity: 434
Merit: 255
Bu arada yakın zaman içinde yaklaşık 4-5 gün  önce ZCG denen süperimsi coin bir günde x60 yaptı 20k dan aldıklarımı kendim x20 de sattım korkudan ama 1200K ya kadar çıktı. oralarda kimler neden alım yaptı anlamadım ama bayaa eğlenceliydi noobların öldürülüşünü seyretmek. bunda da olsa olsa böyle bir pump anında x30 u görür aha tuttu düşüncem denir bukadar
sr. member
Merit: 253
Alt yapısı sağlam projeler herzaman orta/uzun vadede kazandırır. Arkadaşın dediği gibi belki 1.çeyrek olmaya bilir ama elinde tutanları üzeceğini hiç sandetmiyorum 0x için. 30X olmasa bile 10x olabilir.
full member
Activity: 182
x30 iddali bir rakam gibi gözükse bile kazandıracak bi coin olduğu aşikar. x5 falan yaptırır diye düşünüyorum. Daha fazlasının zor olduğu görüşündeyim. Olmaz değil ama bi mucize olması falan lazım
Pages:
Jump to: