Pages:
Author

Topic: 2021-2022 Süper Lig Transfer Spekülasyonları ve Haberleri (Read 6645 times)

sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
Son günlerde epey futbolcu gitti GS den. Beni en çok Fenerbahçe şaşırttı. Adam akıllı forvet yine almadılar. Olası puan kayıtlarında bu sorun gün yüzüne çıkacaktır. Bruma gibi düşüşte olan bir futbolcuyu hangi akla hizmet aldıklarını anlamış değilim. Adam yattığı yerden para kazanıyor.
Bir de abi Türkiye de oynadı diye jeden hiden topçuları geri alıyorsunuz. Bruma son örneği

Brumayı aldık bir de brumayı kadro dışı bıraktık akıldan noksan hareketler yapıyoruz vallaha çözemedim ben bizimkileri 3 hafta sakatmış ama onun için 1 devre geride kalması saçma oldu madem öyle neden alıp para veriyorsunuz bu adama

Bruma konusunda yönetimin 4 sene olmasına rağmen hala acemiliğini görüyoruz resmen. O değil de her şeyi geçiyorum ben Michy Batshuayi konusunda o kadar iyi hislerim var ki. Umarım yanılmam. İşyerinde Perşembe'den beri Mişiiiii diye geziyorum Cheesy

Şu vuruşa şu gole bi bakın Cheesy

Batshuayinin golü gerçekten kalite kokuyor, yakından incelemek lazım, dibine gelen defans oyuncusu bile Batshuayinin oraya vuracağını tahmin edememiştir, tavana klas bir vuruş, yani bunu vururken de direğe nişanlayabilirdi neyse ki öyle bir talihsizlik yaşanmadı, ülke puanına katkı oldu en azından, keşke Trabzonspor’da kazandaydı,
hero member
Activity: 728
Merit: 698
Son günlerde epey futbolcu gitti GS den. Beni en çok Fenerbahçe şaşırttı. Adam akıllı forvet yine almadılar. Olası puan kayıtlarında bu sorun gün yüzüne çıkacaktır. Bruma gibi düşüşte olan bir futbolcuyu hangi akla hizmet aldıklarını anlamış değilim. Adam yattığı yerden para kazanıyor.
Bir de abi Türkiye de oynadı diye jeden hiden topçuları geri alıyorsunuz. Bruma son örneği

Brumayı aldık bir de brumayı kadro dışı bıraktık akıldan noksan hareketler yapıyoruz vallaha çözemedim ben bizimkileri 3 hafta sakatmış ama onun için 1 devre geride kalması saçma oldu madem öyle neden alıp para veriyorsunuz bu adama

Bruma konusunda yönetimin 4 sene olmasına rağmen hala acemiliğini görüyoruz resmen. O değil de her şeyi geçiyorum ben Michy Batshuayi konusunda o kadar iyi hislerim var ki. Umarım yanılmam. İşyerinde Perşembe'den beri Mişiiiii diye geziyorum Cheesy

Şu vuruşa şu gole bi bakın Cheesy

legendary
Activity: 2114
Merit: 1040

full member
Activity: 525
Merit: 120
hero member
Activity: 728
Merit: 698
Şu giden isimleri görünce içim tekrardan bir rahatlamayla doldu. Ne kadar kötü bir kadroya sahipti Galatasaray Fatih Terim döneminde toplanan oyuncular iyi ki de kurtulmuşuz bunlarla olmazdı, en başında da olmuyordu da neyse. Güzel bir transfer dönemi geçirdi takımlar bu sezon, özellikle Galatasaray dediğin gibi Icardi ve Mertenzle transfer sezonuna damgasını vurdu. Biraz Sergio Oliveria'dan şüpheliyim, Kasımpaşa maçında ilk golü onun kaptırdığı toptan yedik ve önceki haftada oldu, paslaşmalarda çok ağır kalıyor, hata yapıyor.

Galatasaray gerçekten futbolcu yükü olarak aşırı hafiflemiş durumda en azından ben öyle görüyorum şu an Galatasaray’ı. Herkes Galatasaray çok para harcadı zannediyor da Ali Koç, Galatasaray’dan daha fazla para harcadı şu transfer döneminde. Ayrıca giden oyuncuların maaş yüklerinden de kurtulduğu için bir nebze yeni transferlerin yüksek maaşlarını karşılaşabilirler.

Artık takım taraftarları olarak gelenden çok, beleş maaş alan yatıp futbol oynadığını sanan bir çok isimden kurtulmanın sevincini yaşıyoruz. Gereksiz maaş yükleri futbolcu sınırlamalara falan derken öyle bir bağlıyor ki bazıları takımların ellerini ve sonunda da bedavadan parayı alıp gidiyorlar. Takımlar planlı programlı hareket etmeli. Her sene yaşıyorlar bunları ve akıllanmıyorlar. Umarım daha planlı transferler ve işler yaparlar.
copper member
Activity: 644
Merit: 269
Şu giden isimleri görünce içim tekrardan bir rahatlamayla doldu. Ne kadar kötü bir kadroya sahipti Galatasaray Fatih Terim döneminde toplanan oyuncular iyi ki de kurtulmuşuz bunlarla olmazdı, en başında da olmuyordu da neyse. Güzel bir transfer dönemi geçirdi takımlar bu sezon, özellikle Galatasaray dediğin gibi Icardi ve Mertenzle transfer sezonuna damgasını vurdu. Biraz Sergio Oliveria'dan şüpheliyim, Kasımpaşa maçında ilk golü onun kaptırdığı toptan yedik ve önceki haftada oldu, paslaşmalarda çok ağır kalıyor, hata yapıyor.

Galatasaray gerçekten futbolcu yükü olarak aşırı hafiflemiş durumda en azından ben öyle görüyorum şu an Galatasaray’ı. Herkes Galatasaray çok para harcadı zannediyor da Ali Koç, Galatasaray’dan daha fazla para harcadı şu transfer döneminde. Ayrıca giden oyuncuların maaş yüklerinden de kurtulduğu için bir nebze yeni transferlerin yüksek maaşlarını karşılaşabilirler.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1481

Bence giden oyuncular arasında çok değerli isimler var ama bunların büyük kısmı bu kadro ile harcandı. Oyuncunun potansiyeli doğru takım ile ortaya çıkar, Galatasaray öyle bir haldeydi ki kim gelse yıldızı parlayamazdı. Birkaçı da zaten çok yaşlı ve artık ömrünü doldurmuş futbolculardı.
Eğer yeni gelen transferler bir arada oynamaya alışırsa bence şu anki kadro oldukça güçlü. Ama güvenilir gözüyle bakılan futbolcular da basit hatalar yaparsa işin rengi değişir Smiley
hero member
Activity: 2002
Merit: 670
hero member
Activity: 1162
Merit: 719
Yaz transfer sezonu bitti sonunda. Transferleri yapanlar yaptı. Kadrolarını oluşturamayanlar ara transfer dönemini bekler artık. Avrupa'da transfer sezonu bittiğinde kaliteli futbolcuları almak kolay oluyor. Ara transfer döneminde futbolcu transfer etmek kolay değil çünkü. Genellikle çok iyi futbolcular ve sorunlu futbolcular kalıyor ortalıkta. İyi futbolcuları almak çok para zaten. Bizin takımlarımız alamaz. Mecbur sorunlu futbolcuların transferlerine kalıyor işimiz. Onlar da uyum sağlayamayıp elden çıkarılıyorlar.

Kurtulduğumuz oyuncu listesini gönderdi arkadaşım. Maaş yükünü hesaplayamadım tek tek. Marcao gibi bonservis de kazansaydık diğerlerinden daha iyi olurdu. Ama yeniden yapılanmayı kim akıl ettiyse çok iyi akıl etmiş. Takım hem gençleşti hem kalitesi arttı. Icardi, Mertens gibi dünya yıldızlarını izlemek cabası.

sr. member
Activity: 1064
Merit: 350
Hatayspor Ze Luis'i transfer etmiş. Hatayspor çok başarılı forvet transferleri yapıyor. Boupendza, Haji Wright dikkat çekmişti ligimizde attıkları gollerle daha önce. Ze Luis de dikkat çekebilir atacağı gollerle. Kariyeri güzel çünkü. Porto, Braga ve Rus kulüplerinin pahalı transferler yaptığı zamanlarda Rusya'da oynadı başarılı futbolcu. Kariyeri şimdi biraz inişte. Para için Araplara gitti. Ordan 1 yıllığına Hatayspor'a gelecek. Hatayspor scoutları yine alabilecekleri en iyi forveti Hatayspor'a getirmişler. Ligimize uyum sağlarsa bol gol atar Ze Luis.

İcardi de bu akşam geliyor haberlere göre. Bu sene Türkiye'ye gelen futbolcular arasında en iyi transfer o şüphesiz. Galatasarayımızın gol sorununu çözebilecek bir futbolcu ayrıca. Seferovic, Gomis yedek. Mertens forvetlerimizi besleyecek. Hücum hattımız rakiplere korku veren bir kadroya dönüşüyor sonunda. Çok mutluyum bu durumdan. Şampiyonluk favorisi olacağımız yerde ligin en az gol atan takımları arasındayız çünkü.

Hocam Icardi ile Galatasaray korkulu rüya bir hücum hattına sahip olacak. Mertens harika. Seferoviç çok kötü ona verilen paraya yazık. Fenerbahçe’den slimaniyi hatırlattı bana. Hatayspor’a bende dikkat ettim hücum yönünden çok iyi transferler yapılıyor. Boupendzadan iyi para kazandılar şimdi de Hadji’de o potansiyel var.

Dele Alli'nin 26 yaşında Türkiye'ye gelmesine çok şaşırmıştım üstüne bir de İcardi gibi elit bir golcünün 29 yaşında ülkemize geliyor olması gerçekten dengeleri değiştirecek bir olay.Bu saydığım isimler kafalarını sahaya verebilirlerse fark yaratacaklardır.

Galatasaray'ın Kolombiyalı yıldız James Rodríguez ile de anlaşmaya yakın olduğu konusunda birçok haber basına yansımış durumda.Kağıt üstünde ligin en iyi kadrosunu Galatasaray kurdu dersem kimse itiraz etmez diye düşünüyorum.
copper member
Hatayspor Ze Luis'i transfer etmiş. Hatayspor çok başarılı forvet transferleri yapıyor. Boupendza, Haji Wright dikkat çekmişti ligimizde attıkları gollerle daha önce. Ze Luis de dikkat çekebilir atacağı gollerle. Kariyeri güzel çünkü. Porto, Braga ve Rus kulüplerinin pahalı transferler yaptığı zamanlarda Rusya'da oynadı başarılı futbolcu. Kariyeri şimdi biraz inişte. Para için Araplara gitti. Ordan 1 yıllığına Hatayspor'a gelecek. Hatayspor scoutları yine alabilecekleri en iyi forveti Hatayspor'a getirmişler. Ligimize uyum sağlarsa bol gol atar Ze Luis.

İcardi de bu akşam geliyor haberlere göre. Bu sene Türkiye'ye gelen futbolcular arasında en iyi transfer o şüphesiz. Galatasarayımızın gol sorununu çözebilecek bir futbolcu ayrıca. Seferovic, Gomis yedek. Mertens forvetlerimizi besleyecek. Hücum hattımız rakiplere korku veren bir kadroya dönüşüyor sonunda. Çok mutluyum bu durumdan. Şampiyonluk favorisi olacağımız yerde ligin en az gol atan takımları arasındayız çünkü.

Hocam Icardi ile Galatasaray korkulu rüya bir hücum hattına sahip olacak. Mertens harika. Seferoviç çok kötü ona verilen paraya yazık. Fenerbahçe’den slimaniyi hatırlattı bana. Hatayspor’a bende dikkat ettim hücum yönünden çok iyi transferler yapılıyor. Boupendzadan iyi para kazandılar şimdi de Hadji’de o potansiyel var.
hero member

hero member
Activity: 994
Merit: 607
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Trabzonspor Lille forması giyen milli oyuncumuz Yusuf Yazıcı'yı bir yıllığına kiralayarak kadrosuna kattı.Açıkcası Yusuf Yazıcı'nın kendisini tekrar bulması açısından Trabzonspor'a gelmesinin doğru bir karar olduğunu düşünüyorum.Trabzon'da da oldukça sevilen bir isim olduğunu biliyoruz.Trabzonspor'un bu sezon kaybolan yaratıcı oyuncu eksikliğini de bir nebze olsun kapatacaktır.
Yusuf Türkiye’de her takımda rahatlıkla oynayacak kapasitede bir golcü, Lille’de bu sene attığı tek gol jeneriklikti gerçekten, çok iyi bir gol attı, gününde olunca rahatlıkla oynayabilir ve kilitli oyunun kilidini açabilir, Trabzonspor’a hayırlı olsun, iyi transfer yaptılar,

Aslında golcü demek doğru değil. Yusuf Yazıcı bir orta saha oyuncusu. Onun için hücum başlangıcında oynadığı rol takım için daha önemli. Trabzonspor’un hücumlarını yönlendirecek bir oyuncu potansiyeli var. Tabi gol atarsa daha iyi olur Trabzonspor’a ama orta saha hücuma yönelik olduğu için hücumsal pozisyonlara önderlik etmeli. Muhtemelen ondan beklenen budur. Bence de iyi transfer.
sr. member
Trabzonspor Lille forması giyen milli oyuncumuz Yusuf Yazıcı'yı bir yıllığına kiralayarak kadrosuna kattı.Açıkcası Yusuf Yazıcı'nın kendisini tekrar bulması açısından Trabzonspor'a gelmesinin doğru bir karar olduğunu düşünüyorum.Trabzon'da da oldukça sevilen bir isim olduğunu biliyoruz.Trabzonspor'un bu sezon kaybolan yaratıcı oyuncu eksikliğini de bir nebze olsun kapatacaktır.
Yusuf Türkiye’de her takımda rahatlıkla oynayacak kapasitede bir golcü, Lille’de bu sene attığı tek gol jeneriklikti gerçekten, çok iyi bir gol attı, gününde olunca rahatlıkla oynayabilir ve kilitli oyunun kilidini açabilir, Trabzonspor’a hayırlı olsun, iyi transfer yaptılar,
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
Geçen sene CSKA Moskova’ya kiralanmıştı.CSKA’da 12 maçta 8 gol atıp, 2 asist yaparak güzel bir sezonu geride bırakmıştı.Türkiye liginde oynayacağı tek takıma gelmesi beni şaşırtmadı.Trabzonspor güzel bir transfer yaptı.Yusuf tam bizim ligin istediği futbolcu.Trabzon’a gitme sebeplerinden birisi de ailesi olmalı.Avrupa liginde iyi başarı için Yusuf gibi oyunculara ihtiyaç var.
sr. member
Activity: 1064
Merit: 350
copper member
Okan buruk, Mauro Icardi ve Kaan Ayhan hakkında çalışmalar devam ediyor demiş. Umarım Galatasaray böyle bir oyuncuyu, kalitesini Türkiye’ye kazandırabilir. Şu an Türkiye gölgede kalmış bir lig. En azından büyük takımların bu kalitede oyuncuları Türkiye’ye kazandırması gerekiyor. Buna benzer transferleri Beşiktaş’ta yapıyor. Sadece Fenerbahçe’yi eleştirebilirim bu konuda.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1040
Sarı kırmızılılar oyuncunun bonservisi için İtalyan ekibine 4 milyon Euro bonservis bedeli ödeyecek.
Kaan ile de 4 yıllık anlaşma sağlayan Galatasaray, oyuncuya yıllık 1.6 milyon Euro ödeyecek. Galatasaray son pürüzlerin ardından oyuncuyu kısa süre içinde açıklaması bekleniyor.
https://www.webaslan.com/futbol/galatasaray-kaan-ayhani-bitirdi-SXHBQ139531SXQ

Galatasaray Kaan Ayhan transferinde Beşiktaş'a çalım atmak üzere. Bayadır Beşiktaş da ilgileniyordu Kaan Ayhan ile. Parasal konularda anlaşamadılar sanırım onlar. Galatasaray hızlı davranmış. Hızlı davranması da iyi olmuş. Yerli kuralı var biliyorsunuz çünkü. Kaan Ayhan tarzı futbolcular seneye daha çok değerlenecek. Kuralın dezavantajını şimdiden avantaja dönüştürmeleri lazım futbol takımlarımızın. Gerçi seneye sadece 4 yerli kuralı olacak. Ama yeni Tarık Çamdal vakaları yaşamamak için şimdiden yerli transferleri yapmak lazım. Bence çözüm olarak Avrupa'da gözden düşmek üzere olan Cengiz Ünder, Yusuf Yazıcı, Yunus Mallı, Okay Yokuşlu iyi adaylar olabilir takımlarımız için. Scout ekipleri genç yetenekleri de tarayabilir.

Yunus mallı zaten Kasımpaşa’da oynuyor hocam Avrupa macerasında değil şu an Kaan Ayhan sevdiğim bir oyuncu özellikle Fransa’nın kocası olduktan sonra daha çok sevdim keratayı Grin keşke güç yetse de Çağlar Merih falanda lige gelse ve kalitesi artsa ligin ama oyuncular kendi geleceğini daha iyi şekillendireceği Avrupa’da mücadele etmeyi istiyorlar ve tamamen haklılar yerli yabancı muhabbetiyse bir ara rafa kalkacak deniliyordu belki onu komple kaldırırlar belli olmaz
hero member
Sarı kırmızılılar oyuncunun bonservisi için İtalyan ekibine 4 milyon Euro bonservis bedeli ödeyecek.
Kaan ile de 4 yıllık anlaşma sağlayan Galatasaray, oyuncuya yıllık 1.6 milyon Euro ödeyecek. Galatasaray son pürüzlerin ardından oyuncuyu kısa süre içinde açıklaması bekleniyor.
https://www.webaslan.com/futbol/galatasaray-kaan-ayhani-bitirdi-SXHBQ139531SXQ

Galatasaray Kaan Ayhan transferinde Beşiktaş'a çalım atmak üzere. Bayadır Beşiktaş da ilgileniyordu Kaan Ayhan ile. Parasal konularda anlaşamadılar sanırım onlar. Galatasaray hızlı davranmış. Hızlı davranması da iyi olmuş. Yerli kuralı var biliyorsunuz çünkü. Kaan Ayhan tarzı futbolcular seneye daha çok değerlenecek. Kuralın dezavantajını şimdiden avantaja dönüştürmeleri lazım futbol takımlarımızın. Gerçi seneye sadece 4 yerli kuralı olacak. Ama yeni Tarık Çamdal vakaları yaşamamak için şimdiden yerli transferleri yapmak lazım. Bence çözüm olarak Avrupa'da gözden düşmek üzere olan Cengiz Ünder, Yusuf Yazıcı, Yunus Mallı, Okay Yokuşlu iyi adaylar olabilir takımlarımız için. Scout ekipleri genç yetenekleri de tarayabilir.
sr. member
Batshuayi bizim aradığımız forvet tipine uygun ama çok saç başta yolarız gibime geliyor. Bana eskiden bu yana Emenike 'nin değişik versiyonu havası verdi hep.
Şu da bir gerçek ki dün Twitter'da Ronaldo konuşulurken bugün batshuayi çıkması da garip bir durum. Umarım faydalı olur.
Ronaldo'yu geçtim de o zaten imkansız bir transfer bu transferin gerçekleşmesi milyonda bir ihtimal. İcardiyle transfer için çok yakın oldukları yazılıp çiziliyordu şimdi Batshua mı olmuş son atışları. Ronaldo, Icardi konuşulurken Batshua'yı Fenerbahçe için tam bir süpriz olur çok iyi adaptasyonda sağlayabilir ama fazlasıyla da riskli bir transfer bana kalırsa. Hayırlısı olsun Fenerbahçe için. Galatasaray'ın forvet transferi de yakın bir zamanda gerçekleşmesi lazım artık Icardı hala konuşuluyor ve transfere yakın oldukları söyleniliyor.

Avrupa’da transfer döneminin kapanmasıyla Türk kulüplerin eli biraz daha güçlendi, şimdilerde icardiden hariç Çağlar Söyüncü için de transfer girişimi yapıldığı söyleniyor, çağlar ligin kalitesinin üstünde bir futbolcu, gelirse Galatasaray’a büyük katkılar sağlar ama Premier ligde devam eder mi bilmiyorum, Brendon kesik attı şu an çağlara,
Pages:
Jump to: