Pages:
Author

Topic: [ANN] Flixxo Sosyal Ekonomi Temelli Video Paylaşım Platformu [ICO+BOUNTY] - page 2. (Read 5312 times)

sr. member
Activity: 630
Merit: 267
bountyler dagıtılmadı ico fıyatı şu şekilde

ICO sürecindeki bonuslar;

İlk 24 saat içinde satın alanlar için % 30 bonus (1 ETH = 5200 Flixx),
2 ila 7 gün arasında yapılan satın alımlarda % 25 bonus (1 ETH = 5000 Flixx)
8 ila 14 gün içinde yapılan satın alımlarda % 20 bonus (1 ETH = 4800 Flixx)
15 ila 21 gün içinde yapılan satın alımlarda % 15 bonus (1 ETH = 4600 Flixx)
22 ila 30 gün arası yapılan satın alımlarda % 10 bonus (1 ETH = 4400 Flixx)
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
Bountyler dağıtıldı mı?
Ben daha başlamadılar diye biliyorum.
Belki de eth ağının yavaşlığından dolayı bana gelmemiştir henüz...
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
BTC olarak fiyat markete girdiği günden bari yarı yarıya düşüş yaşanmış. USD olarak ta BTC deki artıştan dolayı %30 oranında bir düşüş yaşanmış. bounty dağıtımı ve BTC fiyatının artması nedeniyle ico çok karlı olmamış ama borsada kazandırabilecek bir potansiyeli var ama bir süre daha düşüş modunda olacak gibi.
member
Activity: 77
Merit: 10
flixxo ekip olarak bencede çok iyi düzgün bir borsaya girerlerse değerine değer katacaktır ben icosuna katıldım gelenlerı tutuyorum su an bıraz duştu ama uzun vadede token yakmalarla bırlıkte değerlenecektır

ICO fiyatı nedir acaba ?
full member
Activity: 686
Merit: 101
Bende beğenmiştim projeyi güzel de iş çıkardılar. Flixxo sabretmeye değecek coinlerden olduğunu düşünüyorum. Pump yapma potansiyeline fazlasıyla sahip.
member
Activity: 378
Merit: 11
flixxo ekip olarak bencede çok iyi düzgün bir borsaya girerlerse değerine değer katacaktır ben icosuna katıldım gelenlerı tutuyorum su an bıraz duştu ama uzun vadede token yakmalarla bırlıkte değerlenecektır
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
takip ediyorum ama zaten düşmüş bir coin ama ödül zaten az toplam mıktarın %1.5 u dagıtlıyor fiyatı çok etkıleyeceğini düşünmüyorum ama 1-2 ay içinde reel olarak kullanılırsa 20c cıvarına çıkma potansıyelı var ekip hızlı ve çalışkan coinmarkate falan hızlı girdiler
full member
Activity: 756
Merit: 104
Aralık ayı içinde tokenlerin imzacıların eline geçeceğini umuyorum. Fiyat imza dağıtımından sonra biraz düşüş yaşayabilir ancak yine toparlayacağını düşünüyorum.
sr. member
Henuz oyle bırsey yok ama ICO bıttıkten 1 ay sonra dagıtılacak denılıyordu hesaplamalar bıtmıs 1 hafta sure verıyor bounty manager itirazları çözmek için ondan sonra dagıtım başlayacak
full member
Activity: 406
Merit: 189
Bountyler ne zaman dağıtılıyor, kesinleşmiş bir tarih var mı
member
Activity: 476
Merit: 75
İmzalar dağıtıldığında da bu seviyelerde kalacak mı acaba? Ekip den dolayı hızlı bir yatırım süreci geçirdi. Atla deve olmasa da iyi yatırım aldı bence. Şuanda da iyi gidiyor.
full member
Activity: 366
Merit: 101
Gayet güzel geçti bence bounty kampanyası, şuan flixxin değeride güzel seviyelerde geziniyor. Beklemekte yarar var Smiley
full member
Activity: 266
Merit: 242
Bunların çalışan demoları falanda var işte topladıkları parayı çar çur etmezlerde adam gibi projeyi geliştirmeye harcarlarsa mis gibi proje işte yarın mılletın evine kadar girebilir, tabı bırde bu torrent uzerınden yayın yapmak telıf hakkı olurştururmu onu bılemıyorum
sr. member
Activity: 714
Merit: 250
Fiyat güzel duruyor tutunursa daha da iyi yerlere gelebilir bence. Zaten ekip den dolayı artı bir durum söz konusu. Tasarım site falan çok hoş duruyor zaten biraz araştıran yatırımcı ufak miktarlala da olsa giriş yapabilir.
member
Activity: 85
Merit: 10
Earn with impressio.io
Birçok proje gibi borsaya çıkışında başlangıçta biraz şişti ama sonrasında mantıklı seviyelere geldi fiyatı. Şuanki fiyatı olan 9 cent seviyelerinde kalabilirse bence çok iyi birr gelişme bu proje için.
full member
Activity: 616
Merit: 100
Güzel bir kampanya dönemi geçirmişti Flixxo. Borsa giriş haberleri de gelmeye başladı. Fiyat daha iyi yerlere gelecek bence. Projeler için artık bence en temel arguman ekibin eski işleri flixxo da bu yönden çok avantajlı.
full member
Activity: 434
Merit: 109
Şu andan itibaren Kucoin'de işlem görmeye başladı.

https://www.kucoin.com/#/trade/FLIXX-BTC
sr. member
Takım borsalarda uğraşıyormuş şu an, flixxo'nun daha iyi yerlere girmesini bekliyordum Gatecoin, 6 Aralık civarında Gatecoin ve Noel'de  Livecoin'de listelenecekmiş
sr. member
Bu grup hızlı bounty sayıyor ve adil temiz iş yapıyorlar imza için istenen haftalık mesaj sayısını 1 haftaya yaymanız gerekıyor ama o yuzden amazix imzalarında buna dikkat ediin
full member
Activity: 266
Merit: 242
Oyle cok bir odul yok toplami zaten 60 bin ya eder ya etmez bir suru katilimci var fazla beklentiye girmeyin hayal kirikligi yasarsiniz ama en azindan hesaplamalari hizli yapiyorlar
Pages:
Jump to: