Pages:
Author

Topic: [ANN] Flixxo Sosyal Ekonomi Temelli Video Paylaşım Platformu [ICO+BOUNTY] - page 7. (Read 5312 times)

legendary
Activity: 1050
Merit: 1001
Yayıncılığın moda olduğunu göz önünde bulundurursak (arayüzün güzelliği, kullanımın rahatlığı gibi konularda emin isek eğer) bence güzel yatırım toplayacaktır. Çünkü yayıncılıkla alakalı her şey şu sıralar rağbet görmeye, patlamaya çok müsait. Neden olmasın?
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Bende tam tersini düşünüyorum ortak bence para toplanmayacak en fazla 1000 etherde kalacaklardır benim görüşüme göre
full member
Activity: 266
Merit: 242
Flixxo bence bizi yanıltacak böyle ufak görünüyor ama bence en az 4-5 milyon toplayacak gibi adamlar süreyide güzel ayarlamış
full member
Activity: 392
Merit: 101
Flixxo yu sabırla beklememiz gerekecek galiba. Bu tip projelere yatırım uzun vadeli yapılmalı diye düşünüyorum zaten. Piyasada yayıldığı zaman çok ciddi para kazandırabilir.
full member
Activity: 721
Merit: 100
Flixxo kısa vadede değil belki ancak uzun vadede yatırımcılarına güzel miktarlar kazandırabilir. Zaten proje mantığı güzel vidyo platformlarıda gaye moda. Blockchainin bu parselden nasibini alacağını düşünüyorum
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
imza kampanyasına gireyim diyorum geç kalmadım değil mi ?
Yok çok geç değil daha ico başlamadı, 1 ay üco süreci olacağını hesap edersek epey bir vakit kalıyor
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
imza kampanyasına gireyim diyorum geç kalmadım değil mi ?
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Bu proje aslında diğerlerinin de belirttiği üzere gerçek anlamda tokenlerin kullanılacağı, dump pump coini olmaktan uzak bir platform kurmayı amaç edinmiş, gel gör pek reklam yapmadılar pek patlama yaşanmadı.
full member
Flixxo ve pek çok ıco yatırım almakta zorlanıyor. Ancak sağlam projeler şaşalı giriş yapmasalar da piyasada yer edineceklerdir. Bitcoinin aşağı-yukarı yönlü hızlı hareketleri de genel manada yatırımcıları olumsuz etkiliyor.
full member
527 kişi olmuş telegram kanalı ama bir tane düzgün soru gelmiyor, varsa yoksa herkes bounty ile alakalı sorular soruyor. Büyük yatırımcıları yoksa proje maalesef iy yatırım alamayablir ama umuyorum yanılırım

Galiba proje reklamını ya sadece ekibin geçmişine havale ettiler yada projeye bakışları çok da ciddi değil. tabi bunlar benim yorumlarım. Normalde Flixxo bana gerçekten çok iş yapacak potansiyele sahip geliyor bekleyip görücez artık.
full member
https://twitter.com/twitter/statuses/892823454382260224

bu vdeodaki çocuk breaking bad dizisindeki jesse pinkman'a çok benzıyor ama mobıl uygulama varmı yokmu anlamadım, uygulamayı göstermiyor tanıtım yapıyor çunku.Bu Federico Abad denilen adam torrent ekibinden birisi o yüzden başarıyla enteğre ediyorlar
sr. member
527 kişi olmuş telegram kanalı ama bir tane düzgün soru gelmiyor, varsa yoksa herkes bounty ile alakalı sorular soruyor. Büyük yatırımcıları yoksa proje maalesef iy yatırım alamayablir ama umuyorum yanılırım
full member
Activity: 518
Merit: 102
Flixxo dan önceki benzer projeler uçmadılar ancak Flixxo nun ekibi bu algıyı kırıyor. Popcorn un başarısı buraya yarısı dahi yansısa Flixxo çok sağlam bir yer edinir piyasada.
full member
Popcorn'nun popülerliğinin daha iyi kullanabilirlerdi. Ancak yinede bence proje sağlam. Flixxo emin adımlarla piyasaya giriş yapacak gibime geliyor.
full member
Ekip önceden ortaya koyduğu iş ile başarısını ispatlamış durumda. Flixxo için bu özgüven ile hareket ediliyor. Yatırımcıların ilgisini çekecek bir proje var ortada.
full member
Ben bu popcorn time projesinin, bu kampanyada iyi kullanılmadığını düşünüyorum hali hazırda gerçekten 100 milyon kayıtlı üyeleri varsa sırf ordan gelecek reklam ağı fırtınalar koparmalıydı.Ama sosyal medyada doğru dürüst reklamı bile yok. Bence başarısız olurlarsa sadece kendi hataları olacaktır. Ekip harika ama reklam az geliyor bana
sr. member
Yatırım düşüncesi için ödül oranına takılmak bence çok saçma. Kim söylediği miktarda ödül dağıtıyor ki ? Adamlar imzaya 250.000 token ayırdık diyor (Paypie) ödülleri haftalık token sayısı olarak yazmışlar görünen 21.100 token. Söylediklerini yapmıyor zaten çoğu proje. Onun için fazla takılmayın derim.
Aynen tamamen katılıyorum son zamanlarda baştaki gibi ödüllerin kurallarına uyan kimse yok, surekli olarak ödüllerin dağıtımındaki değişiklik hakkı saklıdır diyorlar artık
full member
Activity: 350
Merit: 171
Yatırım düşüncesi için ödül oranına takılmak bence çok saçma. Kim söylediği miktarda ödül dağıtıyor ki ? Adamlar imzaya 250.000 token ayırdık diyor (Paypie) ödülleri haftalık token sayısı olarak yazmışlar görünen 21.100 token. Söylediklerini yapmıyor zaten çoğu proje. Onun için fazla takılmayın derim.
full member
Birbirinin benzeri çok proje var evet ancak sağlam proje er yada geç ortaya çıkar bu benim fikrim kimi projeler sadece PR ile yükseliyor. Flixxo nun ekibi önceki işleri ile bir rederans sağlıyor. Başarılı olabileceğini düşünüyorum
sr. member
Birbirinin benzeri birçok proje var fakat hangisinin tutup tutmayacağı hiç belli olmuyor. Ben projeyi pek beğenmedim, sunum falan hoş gelmedi sarı tema vs. Viuly ile benziyo sanırım bundan öncede Video diye bir proje vardı.
Banada tam tersi sunum cok guzel geldi. Hatta tanitim videosundaki eleman falanda cok sempatik, su andaki var olan rakibi buna gore daha soguk daha bir amator gibi ama ico dunyasinda neyin ne olacagi belli olmaz. Cok begendigim immla yatirim alamadi mesela
Pages:
Jump to: