Pages:
Author

Topic: [ANN] Flixxo Sosyal Ekonomi Temelli Video Paylaşım Platformu [ICO+BOUNTY] - page 4. (Read 5306 times)

sr. member
Activity: 630
Merit: 267
sesis soluğu çıkmıyor flixxonun bu projeye göre çok az para topladılar adamların demo falanda hazır yanı çalışıyorlar güzelde sunumlar yapıyorlar yazık oldu buyuk bır yatırımcı girse güzel olurdu
full member
Activity: 266
Merit: 242
Daha ico bitmediki bekleyin bakalım çok acele etmemek lazım bence borsada 3x yapacaktır kısa sürede
full member
Activity: 308
Merit: 100
Ether delta ya giriş tarihi belli mi ? yabancı forumda da mesaj attım, fakat düzgün bir bilgiye ne yazık ki ulaşamadım.
full member
Activity: 392
Merit: 101
Atkadaşlar Hydrominer ın stakelerini hesaplamışlar aynı Flixxo  daki gibi 30 post şartı vardı geri kalan herşey aynı, ancak stakeleri gün başına hesaplamamışlar mesaj attığın gün başına hesaplamışlar örneğin 1 günde 5 mesaj attın çıktın sonra bir gün 5 daha sonra 2 günde 10-10 attın 20 yaptın sonrada arada bir mesaj attın 2 ayda toplam mesaj attıgın gün sayısınkadar seni aktif saymışlar 6*2(rütbe katsayın kaçsa artk) ona göre stake vermişler. Flixxo içinde hesaplama yöntemi bu mu olacak
full member
Activity: 373
Merit: 107
Hello. Who can help me? I incorrectly indicated the account number (with the company's participation in generosity)
sr. member
flixxo bence borsada degerlı olacak bende yatırım yaptım en az 2x yaparsa satarım zaten kan aglıyor ortalık
full member
Activity: 366
Merit: 101
5 milyon olabilme ihtimali var aslında, son günlerde yine patlayacağını düşünüyorum. 10k rahat olur hatta 11-12 zorlar gibi gibi Smiley
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
Flixxo güzel ilerliyor 3 milyon ile epey bir yol alırlar ben 5 milyonu geçerler diye düşünüyordum ama bulunduğumuz ortam ve ico çılgınlığı yuzunden bu şekilde oldu
full member
Activity: 546
Flixxo beğendiğim ve takip ettiğim bir proje gayet iyi yatırım alıyor bu çalkantıda bence iyi yatırım aldı sayılır. Piyasada tutunacağını düşünüyorum.
sr. member
10 bini tamamlayacak gibi duruyor bu donemde 10 bin yinede güzel bir yatırım sayılır
temiz bir kampanya oluyor
full member
Bu tokenları tam olarak ne zaman etherdeltaya atıp satabileceğiz acaba? Tam tarihini bilen var mı?
Henüz belli olmaz önce iconun bıtmesı gerekıyor sonra borsaya ne zaman cıkar bılınmez
sr. member
Activity: 798
Merit: 277
Bu tokenları tam olarak ne zaman etherdeltaya atıp satabileceğiz acaba? Tam tarihini bilen var mı?
full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
9 bin ether toplamışlar buna az mı diyorsunuz. Bence iyi para toplamışlar 15 binle falan bitirebilirler.
sr. member
flixxo 17 gun kala 8994 ether ile yoluna devam ediyor, biraz daha yatırım toplamasını beklıyorum en azından 10 bin geçilir diye umuyorum
full member
Activity: 448
send and receive money instantly, w/no hidden cost
Aslında iyi para toplardı ama şuan piyasanın halı ortada yatırımcılar dolandırılmaktan kortuğu için güven sorunu yaşıyor.

Ethbooks sonrası ciddi manada tedirginlik oluştu bence. Flixxo güzel proje bence de imzacılara 3-4 bir şey kazandıracak. Geleceği olan bir proje olduğunu düşünüyorum.
full member
Activity: 406
Merit: 121
Aslında iyi para toplardı ama şuan piyasanın halı ortada yatırımcılar dolandırılmaktan kortuğu için güven sorunu yaşıyor.
full member
Activity: 350
Merit: 171
Aslında çok daha fazla toplamalarını beklerdim ama 10 bin seviyelerinde kaldılar. Satılamayan tokenleri yakacağız açıklaması gelse direk 20 bin olur bence Smiley
sr. member
8934 oldu su an, cok buyuk ihtimal 10 bini gecemeden tamamlanacaktir. Bir acikdan bu kadar calkantida yine iyi topladi denebilir
full member
Ufak ufak yuruyor bence borsada fiyati yukselecektir, cok para toplayan projeler balinalarin elinde maymun oluyor. Son gune kadar buyuk yatirimci dalmazsa bende icoya katilacagim
sr. member
Çok fazla imza katılımcısı olmuş yavas yavaş ilerleyen bir proje son zamanlarda elle tutulur 5-6 projeden biriside flixxo, 20 gun boyunda daha güzel yatırımlar toplar umarım
Pages:
Jump to: