Pages:
Author

Topic: [ANN] Flixxo Sosyal Ekonomi Temelli Video Paylaşım Platformu [ICO+BOUNTY] - page 8. (Read 5312 times)

sr. member
Activity: 313
Merit: 250
Birbirinin benzeri birçok proje var fakat hangisinin tutup tutmayacağı hiç belli olmuyor. Ben projeyi pek beğenmedim, sunum falan hoş gelmedi sarı tema vs. Viuly ile benziyo sanırım bundan öncede Video diye bir proje vardı.
full member
Activity: 392
Merit: 101
Icolar genel olarak yuksek miktarlara ulaşmakta zorluk yaşıyorlar. Flixxo bu ruzgardan etkilenecektir ancak iyi para toplayacağına inanıyorum.
full member
Activity: 721
Merit: 100
Flixxo dan beklentim gerçekeleşecek gibi gözüküyor. Bitcoin yukseldi ve fren yaptı şuan tutunur biraz hareketsiz kalırsa. ICO lar için fırsat oluşabilir.
full member
Activity: 266
Merit: 242
Ben biraz abartıldığını düşünüyorum, sosyal medyadan bakıyorum ama öyle rağbet görmiyor 2000 ether toplayamaz bile bu proje.
Hemde çok uzun bir reklam süreci olmasına rağmen
full member
Flixxo gerçekten iddalı bir proje, rekabet edeceği projelerde çok ciddi. Blockchain tabanlı olmayan vidyo platformları günlük hayatımızın neredeyse merkezine kadar girdi. Blockchain henuz dünya genelinde yaygın değil. Ancak dünyanın blockchaini tanımasıyla. Flixxo da bu alanda zirvelere oynayabilir.
sr. member
Activity: 322
Hadi inşallah güzel kazandırır, ama dediğim gibi ödül oranına takılmamak en doğrusu olacaktır en azından dürüst bir oran vermişler %5 diyenleri bounty sonrasında dansözlük yaparken görüyoruz sürekli
full member
Bende Flixxo nun imzasına yeni katıldım. Başka projedeydim keşke baştan buna girseymişim çok hoşuma gitti. Kısa vadede kazançlı yatırım olacağa benziyor
full member
Activity: 518
Merit: 102
Ekibin önceki referansları Flixxo'nun sağlamlığı konusunda bize fikir veriyor. ICO uçmasada iyi yatırım toplayacağına inanıyorum.
sr. member
Benzer projelerinin başarısız performansları ile sağlam alt yapısı olan projeleri bir tutmamalıyız bence. Daha önce yatırım almamış bir proje daha güzel bir sunum ve koşullarda yükesk yatırımlar alabilir. Flixxo bence sağlam bir proje ortalama bir ıco nun üstünde olacağını düşünüyorum.
Ben sırf ekip için yatırım yapılır die düşünüyorum, adamlar çok sağlam ve popcorn time gibi bir platform yapmışlar.Ordan bile bu işe girecek bir çok yatırımcı bulabilirler
hayırlısı olsun diyorum
full member
Benzer projelerinin başarısız performansları ile sağlam alt yapısı olan projeleri bir tutmamalıyız bence. Daha önce yatırım almamış bir proje daha güzel bir sunum ve koşullarda yükesk yatırımlar alabilir. Flixxo bence sağlam bir proje ortalama bir ıco nun üstünde olacağını düşünüyorum.
sr. member
yinede imzasına giren az kişi var yani kazanç güzel olabilir
kickico ya bakın bountyı mahvetti %10 anca dagıttı veya dagıtmadı
verilen sözler tutulmuyor ki bu adamlar %5 dese sonra %1 dağıtsa dahamı iyi

Doğru dedin 30 milyon kick dagıtacagız dediler 3 mılyon ya dagıttılar ya dagıtmadılar tamamen yalan dolan şerefsizlik
adamlar %1.5 dıyorsa o oranı dağıtsalar kafi olacaktır çunku takımdada çok kalmıyor platformun kendı içinde dolaşımda bırakacaklar birçogunu
yanı oyle az olsada değerli olacak kanaatimce
full member
Activity: 266
Merit: 242
yinede imzasına giren az kişi var yani kazanç güzel olabilir
kickico ya bakın bountyı mahvetti %10 anca dagıttı veya dagıtmadı
verilen sözler tutulmuyor ki bu adamlar %5 dese sonra %1 dağıtsa dahamı iyi
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
Toplamda ödül havuzu %3 falan olmalıydı en azından total ödül epey az, bounty katılımcıları için kötü ama yatırımcılar için iyi olacak

Hocam Flixxo güzel bir ICO yapsında. bountycilere akmasada damlar. Şuan piyasa yine savruluyor. Flixxo güzel proje güzel bir açılış yapar umarım.

çok damlamaz. az gerçekten yüzdelik.
%3 ü normal bir ico hesaplarina göre yapınız 20-30m dolardan fazla yatırım alırsa elle tutulur bbirşey e benzer, diğer ico lar daha karli . kaldıki süreleride çok uzun, vadesi de uzun projenin. bilmiyorum takipteyiz bbizde
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Ben adexin avantaj sağlayanağını düşünüyorum sonuçta 40 bin ether toplandı icosunda ona katılan balina varsa dolaylı yoldan bunada katılacaktır
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
Adex ve benzeri platformlar ile anlaşmaları bu proje için çok güzel haber ama yeterlideğil. Adex hazır ve çalışır vaziyette bir platform değil ve talep olacak mı yoksa çöp olup gidecekmi diye sorası geliyor insanın.
hero member
Merit: 503
Viuly adında bir proje gözüme çarpmıştı. Sanırım ana fikir aşağı yukarı aynı, video paylaşım platformu. O proje bu işi decentraliased olarak yapacağını söylüyor. Bu onlar için bir avantaj olabilir. Atlant, real gibi benzer bi mücadeleyi bu projeler arasında da göreceğiz gibi görünüyor.
sr. member
Activity: 288
çok güzel bir projeye benziyor ama bu kadar uzun geliştirme safhalarını yatırımcı beklermi bilmiyorum . Zamanında SingularDTV vardı, bunlar video sharing işleriyle uğraşıyorlardı ne yaptılar proje aktif olarak kullanılabiliyormu bilmiyorum.
sr. member
Merit: 267
BTC uçtu gitti ben bu icoya yatırım yapılacağını sanmıyorum bu piyasa video platformlarını sevmiyor
gerçi fikir iyi gibi hemen çakmasını yapmışlar artık hangisi tutacak veya ikiiside gümlicekmi göreceğiz
full member
Toplamda ödül havuzu %3 falan olmalıydı en azından total ödül epey az, bounty katılımcıları için kötü ama yatırımcılar için iyi olacak

Hocam Flixxo güzel bir ICO yapsında. bountycilere akmasada damlar. Şuan piyasa yine savruluyor. Flixxo güzel proje güzel bir açılış yapar umarım.
sr. member
Pages:
Jump to: