Pages:
Author

Topic: [ANN] Flixxo Sosyal Ekonomi Temelli Video Paylaşım Platformu [ICO+BOUNTY] - page 5. (Read 5312 times)

sr. member
Activity: 630
Merit: 267
8911.70 ETH ve son 20 gün eskiden balinalar dikkat çekmemk için son günlerde katılırdı öyle olurmu bılmıyorum ama 10 bin ether oacak gibi duruyor bu bile bence şu dönemde güzel başarı
full member
Activity: 266
Merit: 242
Neyseki softcap gecilmis yatirimlar durma noktasina gelmis. Eth bu hizla dusmeye devam ederse softcap zor gecilmis olacak, btc ortaligin am.koydun be kardesim yeter artik.
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
https://medium.com/@flixxo/ico-thoughts-episode-1-setting-a-cap-410c1dd57ecd

SoftCap 1 milyon dolar arkadaşlar bu geçildi projede inşallah hızlanır son günlere doğru
full member
softcap varmıydı yav flixxo da ben hiç oyle birşey görmedim ulen yatırdım iki ether şimdi geçti geçmedi diye strese girecem
hero member
Activity: 742
Merit: 501
Hard cap olayına takılmayın arkadaşlar. Hard cap yapamayan proje başarısız olmuştur klişesi son dönemlerde değişti zaten. Ico'nun makbulu hard cap yapmamış olanı oldu hatta  Grin
tamamda soft cap varmı? geçebilecekmi? soft cap'i kaçtı Flixxo'nun?
full member
Activity: 350
Merit: 110
Hard cap olayına takılmayın arkadaşlar. Hard cap yapamayan proje başarısız olmuştur klişesi son dönemlerde değişti zaten. Ico'nun makbulu hard cap yapmamış olanı oldu hatta  Grin
hero member
Activity: 742
Merit: 501
Flixxo güzel bir projeye benziyor. ama az para toplanmış sanırım 8300 eth kadar. Wings forecastingte 40k eth toplar demiştim. Smiley Ne uçmuşum ama...
Az toplasada hoş bir proje gibi duruyor bakalım geleceği nasıl olacak, başarılar.
sr. member
8365 olmuş ortağım dedim ben sana 10 bin belki olur diye iddaalaşmayacaksın benimle
piyasa çok kırık kardeşim yoksa elle tutulur güzel projelerden flixxo
full member
8328 olmuş dun bu saatşerde bakmıştım hatta yukarıya yazmıstım 8309 diye
19 ether yatırım almış son 24 saatte ve ıco bıtımıne 25 gun var
9 bını gorurse dua etsın o zaman bu gıdısle, buyuk bır yatırımcı gelmezse ico fıyaskoyla sonuçlanacaktır
full member
Activity: 420
Merit: 100
hmm ico başlamış ve toplanan tutar bence fena değil hatta iyi bile sayılır belki ilerleyen zamanlarda dahada artabilir şu an bikaç proje var video işiyle ilgili ve içlerinde tek iş yapacak olan flixxo olacak bence.hem ekip hemde partnerler çok sağlam sistem çalışmaya başlarsa ilerde değerlenebileceğini düşünüyorum
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
tokenlerin reel olarak kullanımları öok nadir bu projede gerçek anlamda kullanıma sunulabilecek ama az yatırım almasına anlam veremiyorum inşallah ilerleyen günlerde daha iyi biryerlere gelir
full member
8309 da durmuş sanki ilerlemiyor
bende katılmayı düşünüyordum ama çok az toplandı o yuzden bir sure daha ızlemedeyım
zaten 26 gun daha var, az toplanan projeler borsada guzel değerleniyor
full member
Activity: 721
Merit: 100
Satışların yavaşlaması normal bence bitcoin rüzgarı dinmiyor ki fork bitti amazon söylentisi başladı btc yine kafasına göre gidiyor. Ben Flixxo dan umutluyum yatırım almaya devam edecektir.
sr. member
Satışlar yavaşlamış ben gold sonrası hızlanır dıye duşunuyordum ama iyice düşmüş satışlar
10 bin ethereum ıle bitirir bu ıcoyu
full member
Onsatis sonrasi pek bir hareket olmamis demekki, flixxo totalde 4 milyon toplasa takla atsin o zaman %30 bonus varken 2000 ether bile toplanmadiysa bakina falan gelmezse isleri yas
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
Çok güzel başlamışlar gereçekten ben bu kadar toplanacağını düşünmüyordum sessiz bir kampanyaydı güzel toplanıyor %30 kaç etherde bitecek bilen varmı ?

%30 sadece ilk gün için geçerli. 10 saat sonra bitecek. sonrasında ise %25 bonusa geçilecek ve o da yaklaşık 1 hafta sürecek.
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
Gayet guzel bir rakam %30 bonus vardi bunun on satisi falan oldumu biliyormusunuz, olduysa orda ne kadar toplandi. Bende yatirim yapacagim

önsatış herkese açık değildi ve 6641 eth toplandı. şu anki toplanan miktar ön satışı da içeriyor.
hero member
Merit: 503
Başlangıç hiçte fena değil. Forkun bitiş tarihine gelişi de güzel oldu insanlar bitcoinlerini yavaş yavaş farklı yatırımlara çekti. Umarım başarılı olur da insanların şu icolar üzerindeki balon düşüncesini kırmalarına yardımcı olur.
sr. member
Çok güzel başlamışlar gereçekten ben bu kadar toplanacağını düşünmüyordum sessiz bir kampanyaydı güzel toplanıyor %30 kaç etherde bitecek bilen varmı ?
full member
Gayet guzel bir rakam %30 bonus vardi bunun on satisi falan oldumu biliyormusunuz, olduysa orda ne kadar toplandi. Bende yatirim yapacagim
Pages:
Jump to: