Pages:
Author

Topic: [ANN] Flixxo Sosyal Ekonomi Temelli Video Paylaşım Platformu [ICO+BOUNTY] - page 6. (Read 5312 times)

sr. member
Activity: 322
Merit: 250
7594 ETH toplanmış an itibariyle bence güzel bir başlangıç yapıldı bakalım ilerleyen günler nasıl geçecek
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
ICO'ya ilk gün katılım yaparsanız %30 bonus alacaksınız. Ancak %50 bonusla önsatıştan girenler olduğundan da haberiniz olsun.

O yüzden ICO'ya katılmak yerine ICO sonrası Etherdelta'dan almak daha mantıklı olabilir.

Bu projenin en büyük artılarından biri RSK Labs'in kurucularından biri olan Adrian Garelik'in projenin başında olması. Takım fena değil. Uzun vadede projenin iyi yerlere gelebileceğini düşünüyorum.
full member
Activity: 392
Merit: 101
Flixxo bence şuanki mevcut gözüken durumdan daha yüksek potansiyel taşıyor. Daha iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. Fork muhabbeti hele bi geçsin
full member
Activity: 350
Merit: 171
Flixxo ekibi en azından başlangıç için birşeyleri başarma potansiyeli olan bir ekip olduklarını kanıtladı bana göre. Gayet güzel bir pazarlama süreci yönetiyorlar ve ico'da bunun meyvelerini toplayacaklardır.
full member
Activity: 721
Merit: 100
Twitter'da takip ettiğim bir kripto yatırım danışmanı flixxo'yu bu ayki en iyi icolar listesine eklemiş. Proje ico sürecini başarılı geçirecek gibi duruyor. Tabi ico ile bitmiyor herşey, ico'da hardcap yapmak çokta birşey ifade etmiyor bu dönemlerde artık.
Katılıyorum hocam Flixxo borsaya girdiğinde de ekip, reklam ve arge çalışmalarına devam etmeli ancak böylelikle piyasada daha sağlam bir yer edinebilir.
sr. member
sona doğru güzel atılımlar yapıyorlar ekibe giren adamlar iyiymiş güzel olmuş umuyorum yatırıma yansır
hero member
Activity: 630
Merit: 503
Twitter'da takip ettiğim bir kripto yatırım danışmanı flixxo'yu bu ayki en iyi icolar listesine eklemiş. Proje ico sürecini başarılı geçirecek gibi duruyor. Tabi ico ile bitmiyor herşey, ico'da hardcap yapmak çokta birşey ifade etmiyor bu dönemlerde artık.
sr. member
Merit: 267
Güzel bir yatırım alabilir adamlar güzel tanıtıma başladı presale sonrası eğer iyi para toplarlarsa veya hardcap yaparlarsa ico'ya girmeyi düşünüyorum
full member
Flixxo'nun vidyo paylaşım platformu kısa sürede olmasa dahi orta ve uzun vade de piyasada tutnabilir. Medya ve internet günümüz dünyasının vazgeçilmezi.
hero member
Merit: 503
527 kişi olmuş telegram kanalı ama bir tane düzgün soru gelmiyor, varsa yoksa herkes bounty ile alakalı sorular soruyor. Büyük yatırımcıları yoksa proje maalesef iy yatırım alamayablir ama umuyorum yanılırım

Bounty hunterlar telegram'ı da ele geçirdi yani Smiley Aslında grubu yazmaya kapatıp sadece resmi duyuruları yapsalar daha iyi olur. Birçok boş muhabbet dönüyor diğer türlü. 100 dolar yatırım yapan kişiler, hatta hiç yatırım yapmayan insanlar bütün gün laf kalabalığı yapıyor telegram kanallarında.
full member
Activity: 266
Merit: 242
Flixxo güzel gelmeye başladı gözüme kriptoparahaber bir makale yazmış proje sanıyorum paralı reklam bile veriyor bu adamlar iyi para toplayabılır
full member
Flixxo nun proje konusu zaten hızlı yayılmaya musait canlı bir konu vidyo paylaşım medya sektörü günümüz dünyasının vazgeçilmezi
member
Activity: 504
Merit: 10
sr. member
Activity: 980
Merit: 275
Paylaşım/çeviri için teşekkür ederiz emeğine sağlık hocam. Proje hoşuma gitti. Video paylaşım platformu eğer yenilik getirirse ve güzel tanıtım yapabilirse iş yapabilir. En azından sosyal medya bountylerine katılmak lazım.  İyi getirisi olabilir.
sr. member
Merit: 267
biraz sunumu izledim tamam eyvallah güzel ben ingilizce bilmiyorum ama adam nasıl konuşuyor öyle hintliler gibi güldürdü vallahi
 Grin Grin
full member
Activity: 163
Merit: 100
proje ile ilgili görseller bence güzel ve fikirde fena değil ama piyasa çok çetin ve şuan fork muhabbetleri nedeniyle kimse btc bu kadar değerli iken başka bir yere bağlamak istemez bence. tabi bu başarısız olacağı anlamına gelmiyor.
full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
Benzer bir proje vardı tutmadı yatırım da almamıştı.Belki bu tutabilir ne kadar yatırım alacakları önemli tabi.
full member
Flixxo benzerlerine oranla daha etkileyici tasarımlara sahip en azından bana öyle geliyor. Bu projeler gelecekte er yada geç bir yere gelecektir bence. Erken zamanlardayız hala bu piyasayı biliyor olmamız iyi bir fırsat
sr. member
Pages:
Jump to: