Pages:
Author

Topic: [ANN] Flixxo Sosyal Ekonomi Temelli Video Paylaşım Platformu [ICO+BOUNTY] - page 9. (Read 5312 times)

full member
Activity: 518
Merit: 102
Flixxo bence güzel kazanç bırakacak, kampanya iyi gidiyor. Kullanıcılar arasında çabuk yayılabilecek bir hizmet sunuluyor. Blockchain tabanlı vidyo platformları gelecekte hayatımızda büyük yer edinebilir.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
imza bounty sine gireyim dedim ama %1.5 çok küçük tutar ayırmışlar bounty için, değecek mi bilemedim sürede çok uzun
full member
Activity: 266
Merit: 242
Aynısını yapmışlar birebir aynı bir proje daha çıkmış bakalım hangisi ipi gögüsleyecek bana flixxo daha sıcak geldi belki renklerinden veya daha çok gördüğüm için bilmiyorum
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
proje güzelde vadeler çok uzun sabredilir mi bilmiyorum
full member
Biz pek tanımıyoruz ama sanırım buna balinalar giriş yapabilir.Presale iyi toplarsa proje o zaman daha çok tanınacaktır.
Merakla bekliyorum bakalım
full member
Activity: 721
Merit: 100
Flixxo hayatımıza hemen girebilecek pratiklikte bir proje sunuyor. Ben ani bir çıkışdan ziyade daha organik bir büyüme göstereeceğini umuyorum. Bu daha sağlam bir büyüme olacaktır.
full member
Flixxo beklentimi giderek yükseltiyor. Vidyo medya sekterünün  en önemli dinamiği şimdilik youtube ve 2-3 platformun sözü geçiyor. Blockchain tabanlı flixxo bayrağı eline alabilir. Orta ve uzun vadli bir planda yatırım yapmak lazım.
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
full member
Flixxo ekibi ortaya sağlam bir iş çıkarabilmek için çabalıyor. Ben şu aşamaya kadar gayet memnunum tasarım, logo ve sunum gayet guzel. Blockchain çoğu sektörde olacağı gibi vidyo platformlarınada er yada geç damga vuracaktır. Flixxo bu alanda öncü bir proje olacağa benziyor.
Katılıyorum çok sağlam ilerliyor,adex CEO'su Ivo Georgiev isteğe bağlı video (VOD) endüstrisinde devrim yaratmayı amaçlayan bir platformla ortak olmaktan memnuniyet duyuyoruz. AdEx ekibi, Stremio video eğlence merkezini geliştiren benzer bir geçmişten geliyor ve VOD, uzmanlığımızın yanı sıra kalplerimize de yakın diye açıklama yapmış.Sanırım bu flixxo  güzel para toplama potansiyeline sahip, imzacıların yüzü gülebilir.
full member
Flixxo ekibi ortaya sağlam bir iş çıkarabilmek için çabalıyor. Ben şu aşamaya kadar gayet memnunum tasarım, logo ve sunum gayet guzel. Blockchain çoğu sektörde olacağı gibi vidyo platformlarınada er yada geç damga vuracaktır. Flixxo bu alanda öncü bir proje olacağa benziyor.
full member
adex güzel ico yaptı ama devamını iyi getiremedi diye biliyorum, son zamanlarda tırmanışa geçmiş şimdi baktım
ama ico altına düşmüştü fiyat gerçi ico altına düşmeyen yok
full member
https://www.coinspeaker.com/2017/10/05/decentralized-ad-network-adex-partners-video-distribution-company-flixxo/

Merkezi olmayan reklamcılık ağı AdEx, video dağıtım şirketi Flixxo ile ortaklık yaptığını açıkladı.

İşte Flixxo için güzel haber. Reklam bu işin ana ayağını oluşturur. Kar döngüsü için müşteri den ziyade yani izleyici reklamcının vvereceği miktarlar önemli bence. Flixxo dan daha fazla reklam anlaşması duymayı umuyorum.
full member
Activity: 350
40 bin ether toplanmisti icosun da bu size basarisiz geliyorsa bilemem tabi, saka bir yana adex cok basarili bir ico cikardi.Birlesmeleri proje adina olumlu bir haber

Yanlış biliyormuşum o zaman, sanırım başka bir projeyle karıştırdım Smiley ismini epey duymuştum ico zamanında sanırım oradan aklımda kaldı. Bu tarz stratejik ortaklıklar dediğiniz gibi proje için gayet iyi.
sr. member
40 bin ether toplanmisti icosun da bu size basarisiz geliyorsa bilemem tabi, saka bir yana adex cok basarili bir ico cikardi.Birlesmeleri proje adina olumlu bir haber
full member
https://www.coinspeaker.com/2017/10/05/decentralized-ad-network-adex-partners-video-distribution-company-flixxo/

Merkezi olmayan reklamcılık ağı AdEx, video dağıtım şirketi Flixxo ile ortaklık yaptığını açıkladı.

Hatırladığım kadarıyla adex çokta başarılı bir ico süreci geçirmemişti. Yanılıyor olabilirim. Ama ne olursa olsun birbiriyle bağlantılı projelerin entegre olması projelerin geleceği için güzel bir haber. Youtube'un reklam gelirini üçte bire düşürmesi böyle projelere ilgiyi de arttırabilir belki.
full member
Merit: 171
Sosyal paylaşım sitelerinin win-win mantığıyla kripto piyasasına entegre edilmiş halleri ilgi çekici ve güzel projeler oluyor. Daha önce yapılmış başarılı projeler de böyle projelerin iş yaptığının güzel bir göstergesi. Takipteyim, yatırım yapılabilecek bir proje.
sr. member

full member
Proje gerçekten ilgi çekici, Flixxo nun sunumu da güzel sadece piyasa Ico lara girmeye çekiniyor gibi o biraz kafama takılıyor. Onun haricinde ben güzel yatırımalabaileceğini düşünüyorum.
full member
Flixxo yeni bir video paylaşım platformu karşılıklı kazanç öngörüyor. Anladığm kadarıyla Blockchain tabanlı sunulan bu sistem para transferleri, kazanç ve reklam anlaşmalarında standart video paylaşım sitelerine göre daha üstün bir teknoloji sunuyor. Tutmaması için pek sebep yok sadece kısa vade de patlamadan ziyade uzun vadeye bakılmalı
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Steemit'in başlattığı furya başka projelerle devam ediyor. Bu projeler de güzel ilgi görüyor yatırımcılardan. Projeyi detaylı olarak incelemedim ama Decent'e benzer bir proje olarak görünüyor. Benzerlikleri ve farklıları tam olarak ne ?
Hocam sanırım üzerlerinde durdukları en önemli fark tokenlerin kullanılacağı bir çok token kullanılmıyor biliyorsunuz, bu projeyi nerde okusam gerçek olarak token kullanılacak deniliyor.Platformu popcorn time kullanıcılarına kullandırtacaklar herhalde, mesela bir şampuan reklamı izleyerek token kazanabilir bunu bir film veya gösteri izlemek için kullanabilirsiz veya borsaya aktarıp satabilirsinz diye okuyorum
Pages:
Jump to: