Pages:
Author

Topic: [ANN] Flixxo Sosyal Ekonomi Temelli Video Paylaşım Platformu [ICO+BOUNTY] - page 3. (Read 5312 times)

full member
Activity: 406
Merit: 189
Bir iconun daha sonuna geldik, bakalım bountyden ne düşecek, fena iş çıkarmadılar
full member
Activity: 448
Merit: 100
send and receive money instantly, w/no hidden cost
Ekip çok iyi iş çıkardı tokenlerde hızlı gelirse tebrik etmek lazım resmen kılçıksız iş çıkarıyorlar. Proje bnce ileridede iyi fiyat yapabilir.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Çok düzgün bir kampanya oldu stakelerin hızlıca hesaplanarak dağıtımların yapılacagını düşünüyorum bende oran zaten az %1.5 buna gore 50-60bin dolar arasında bir ödül dagıtımı olur bunuda kesmezlerse iyi olur zira imzasına giren epey bir kişi oldu
newbie
Activity: 28
Merit: 0
Evet arkadaşlar 30 gün kadar bir surede bountylerin hesaplaması biterek dağıtımı tamamlanacaktır, flixxo işini güzel yapan bir ekip bounty için süründürmeyeceklerini düşünüyorum, borsalarda da güzel yerlere gelir inşallah
full member
Activity: 266
Merit: 242
Güzel ve başarılı bir ıco oldu yazıldığı gibi ethereum yükselişide yanında bonus gibi geldi adamlara ben olsam bıraz daha bekleyip dolara geçerdim
newbie
Bencede çok güzel yatırım toplandı illa 40-50 mılyon toplanmasına gerek yok az ama öz toplandı balına gırmedı projeye buyuk dump yapacak kımseler yok bence borsada başarılı olacaktır
sr. member
Etherin yukselisi tuzu biberi oldu benim cok begendigim bir proje oldu flixxo. 11500 ether bence bu donemde cok iyi bir yatirim belki sonra ikinci bir ico yapabilirler
sr. member
Activity: 476
Merit: 500
çok güzel bir proje olacak flixxo. ödül kampanyalarına girmedim ama borsalara açılınca almayı düşünüyorum. icolar tehlikeli bu zamanda icolara girilmez, borsadan almak daha mantıklı
member
Activity: 476
Merit: 10
Hesaplarıma göre stake başı 3.5 dolar civarı bir getiri olur bu kampanyada.
full member
11247 olmuş son 6 saat kaldı çok ıyı yatırım almaya başladılar su an 5 mılyona yaklaştılar eth de yukseldı hepsi flixxo için çok ıyı oldu
full member
Activity: 366
Merit: 101
dediğim gibi 5 'e yaklaşmış 10k ether toplanmış, ileride değerlenicek buralar rez alın Tongue
full member
Hadı bakalım ınşallah bu saatten sonra balına gırmez benım flixxo beklentım buyuk yatırım yaptım ve ekosistemide kullanarak daha çok token kazanmayı duşunuyorum
sr. member
Son 1 gün ve 10210 etherdeler 4 mılyon toplanırmı dersiniz az oldu ama bence buyuk bır yatırımcı çekmelerı gerekırdı en azından 1 mılyonu bir yatırımcıdan almalıydılar gerçi bu sekılde borsada degerlenecektır dump yapacak balına gırmedi
sr. member
Bence bu adamların çok daha ciddi para toplaması lazım dı çunku popcorn time gibi bir platform var ellerınde
full member
Bende flixxo ilk aşamada olmasada ileride çok değerlenecek bir proje olacak blockchaine ilk başlayan video platformları ileriki yıllarda değerine değer katacak kendisi entegre ederek sonradan gelenlerin hep önunde olacaktır
member
Activity: 81
Merit: 10
Sosyal medya projeleri iş yapıyor. Bakalım akasha sonrası ne olacak
full member
Activity: 179
Augmented Reality World Discovered
buna benzer bu aralar çok ico türemeye başladı
newbie
10bin ethereum toplandı denebilir o zaman bu proje bence başarılı olmuştur ethereum son gunlerde bıraz yukselerek çıkayı dolar bazında yukarı çektı 400 dolar olursa 4 mılyon toplanmış demektir ve flixxo için bu bence başarı sayılmalıdır
full member
Activity: 616
Şuana kadar projenin ilerleyişinden memnunum ıco erteleme muhabbeti yapmasınlarda. Zaten ekip sebebiyle doğal bir yatırım aldı guven verdi
full member
son 4.5 gun ve sona yaklaşıyoruz bence flixxo borsalarda en az 2-3x yapacaktır kısa zamanda 9665 ether olmus ve sanırım 10bın yakalanacaktır
Pages:
Jump to: