Pages:
Author

Topic: [ANN][BOUNTY][ICO] STK Global Ödemeler İçin Yeni Bir Kriptopara - page 12. (Read 5629 times)

sr. member
Activity: 406
Merit: 252
Konu tasarımı gördüğüm kadarıyla baya başarılı hazırlanılmış, tasarımcılarının baya tecrübeli bir arkadaş olduğunu düşünüyorum ben. Proje genel olarak Monetha ve UTrust gibi bir yapıya sahip gördüğüm kadarıyla ancak projenin web sitesinde ekip üyelerine dair bir şey göremedim, ekip üyelerinin kimlerden oluştuğunu nereden görebiliriz?
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
legendary
Özellikle belirttigim gibi bir havuz var ve neyle ödeme yapilmasi isteniyorsa o havuzdan ödeme yapiliyor ve karsiliginda STK Tokenleriniz aliniyor. Bu mümkün.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Proje güzel yatırım alır ama uygulamada kullanılırmı o belli değil, tarihin tozlu raplarında yerini alacak gibi duruyor. Ben bankaların sanal paraları kabul edeceğini düşünmüyorum.

Proje tutarmı tutmaz mı bilmiyorum hocam ama ozaman sizin görüşünüz kart projelerininde tutmayacağı yönünde ozaman. Doğrumudur ?

Tutmaktak kasıt kullanılması demek istiyorum, siz gerçekten yakın gelecekte (2 yıl diyelim) bu tenx,monaco,centra ve turevlerinin kalkıp mesela ing bankın pos cihazından geçirilip online walletimize bağlanıp ordan ing deki satıcının hesabına kriptoyu o anki kurdan bozarak fiat yapacagına ve transfer edecegine inanıyormusunuz. Ben inanmıyorum en azından dedigim gibi yakın bir gelecekte

Ben şahsen inanıyorum. 1-2 yıl içerisinde neler olup bitmez ki.. Bakın daha bugün xlm IBM gibi büyük bir firmayla anlaşmaları oldu.. Blockchaine bu kadar ilgi artarken bankaların kayıtsız kalacaklarını hiç mi hiç düşünmüyorum ben...

Gerçekten ben buna inanmıyorum hocam, projenin videosu falan güzel çok iyi ama bir çok ülke bu kriptoyu resmi olarak tanımayacaktır
full member
Activity: 154
Merit: 100
simdi moda odeme pos kart projeleri sanirim mantar gibi bitmeye basladilar. gecmiste guzel paralar toplandi ama bu zamanda biraz zor topluyorlar. bu da digerleri arasindan siyrilabilirse belki birseyler olur. tesekkurler ceviri icin
legendary
Tokenmarket ve bounty yöneticileri tarafıma .psd dosyalarını iletmediği için paintten çeviri yapmak zorunda kaldım. Bundan dolayı yarı ingilizce / yarı türkçe yazıları göz ardı edin. Detaylı bilgi istiyorsanız hazırladığım Türkçe whitepaperin linki konu içerisinde mevcut.
hero member
Activity: 1582
Merit: 670
Proje güzel yatırım alır ama uygulamada kullanılırmı o belli değil, tarihin tozlu raplarında yerini alacak gibi duruyor. Ben bankaların sanal paraları kabul edeceğini düşünmüyorum.

Proje tutarmı tutmaz mı bilmiyorum hocam ama ozaman sizin görüşünüz kart projelerininde tutmayacağı yönünde ozaman. Doğrumudur ?

Tutmaktak kasıt kullanılması demek istiyorum, siz gerçekten yakın gelecekte (2 yıl diyelim) bu tenx,monaco,centra ve turevlerinin kalkıp mesela ing bankın pos cihazından geçirilip online walletimize bağlanıp ordan ing deki satıcının hesabına kriptoyu o anki kurdan bozarak fiat yapacagına ve transfer edecegine inanıyormusunuz. Ben inanmıyorum en azından dedigim gibi yakın bir gelecekte

Ben şahsen inanıyorum. 1-2 yıl içerisinde neler olup bitmez ki.. Bakın daha bugün xlm IBM gibi büyük bir firmayla anlaşmaları oldu.. Blockchaine bu kadar ilgi artarken bankaların kayıtsız kalacaklarını hiç mi hiç düşünmüyorum ben...
hero member
Activity: 784
Merit: 500
Yorumlar çok güzel ama şunuda unutmamak lazım kripto paralara şu an bebek daha emekliyorlar, ileride tüm bankalar ve ülkeler bu işin içine girecekler.Blockchain sadece hayallerle sınırlı bir teknoloji, bizler şanslı kesimiz henüz erken bir kısımda haberimiz oldu. Mesela ethereum'u 16 dolardan aldığımı bılıyorum su an 340 dolar ama 5 yıl sonra belkı 3000 dolar olacaktır. Biz erken yatırımcılarız arkadaşlar

Piyalarda bunun için kullanılan terim melek yatırımcı olarak geçiyor . Umarım dedikleriniz gibi olur herşey.

"Melek Yatırımcı, yolun başında olan yüksek ve hızlı büyüme potansiyeline sahip bir iş fırsatına sahip şirketlere (start-up) yatırım yapan işletmelerin büyümeleri veya gelişmeleri için sermaye sağlayan kişidir."
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
Yorumlar çok güzel ama şunuda unutmamak lazım kripto paralara şu an bebek daha emekliyorlar, ileride tüm bankalar ve ülkeler bu işin içine girecekler.Blockchain sadece hayallerle sınırlı bir teknoloji, bizler şanslı kesimiz henüz erken bir kısımda haberimiz oldu. Mesela ethereum'u 16 dolardan aldığımı bılıyorum su an 340 dolar ama 5 yıl sonra belkı 3000 dolar olacaktır. Biz erken yatırımcılarız arkadaşlar
hero member
Activity: 868

Bende inanmıyorum 1-2 yılda olacağını . En az 5 sene lazım diye düşünüyorum . Tabii bir mucize olur tüm ülkeler destek veripte devrim olmazsa .
sr. member

hero member
Activity: 868

sr. member
legendary
Selamlar, proje oldukça başarılı olacak gibi gözüküyor bunun dışında .psd dosyaları bana verildiğinde ana konuyu çevireceğim.

Şimdilik Türkçe teknik sayfadan her bilgiye ulaşabilirsiniz, teknik sayfa çok kısa ve anlaşılır durumda.

www.stktoken.com

Adamlar siteleri , projeyi sunuşları falan çok profesyonel . Hardcap olmasa bile 70-80k kadar yatırım alır diye düşünüyorum.

Youtube sayfalarında uygulamanın demo versiyonunu göstermişler ve cep telefonu ile pos cihazına cüzdanı okutup ödeme yapabiliyorlar. Proje bana işlevsel geldi ve geleceğe uygun, telefonun cüzdan haline getirilmesi gelecekte olmasını beklediğimiz bir teknolojiydi ve hayatımıza yeni yeni giriyordu. Bende projenin iyi bir yatırım alacağına inanıyorum.
hero member
Activity: 686
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain
Selamlar, proje oldukça başarılı olacak gibi gözüküyor bunun dışında .psd dosyaları bana verildiğinde ana konuyu çevireceğim.

Şimdilik Türkçe teknik sayfadan her bilgiye ulaşabilirsiniz, teknik sayfa çok kısa ve anlaşılır durumda.

www.stktoken.com

Adamlar siteleri , projeyi sunuşları falan çok profesyonel . Hardcap olmasa bile 70-80k kadar yatırım alır diye düşünüyorum.
legendary

www.stktoken.com
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
Bir de komisyonsuz olursa süper olur . Videoda çorap alıp ödemesini yapıyor. Birde cüzdanda bulunan herhangi bir koini secebiliyorsun o güzel olmuş.
hero member
Activity: 504
Uygulanabilirlik sağlayabilirlerse süper proje bence, direk cep telefonuyla karta ihtiyaç olmadan kripto ile ödeme yapmak. Bu işle uğraşan herkesin isteyeceği birşey. Ama baştada dediğim gibi Uygulanabilirlik önemli yoksa herkesin süper bi fikri var ama hayata geçirmek önemli olan onuda şu anda en iyi centra yaptı. Bunlarda becerebilirse önü açık projenin
full member
Activity: 266
Merit: 242
cep telefonuyla nasıl pos cıhazını haberleştiriyorlar pos cıhazlarında boyle bır ozellık varmı yoksa ozel uretılecek pos cıhazlarımı bunlar. Ben projenın gerçekciliğine pek inanamadım reel bankalar cryptocurrency kabul edecek demektir bu, ileride olabılır ama onumuzdekı 2 yıl boyle bırsey olmaz bence
full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
Imza kampanyası için bölümlere sınır konulmuş 10 mesaj istiyor bunun maksimum 5 i kendi bölümüne atabiliyorsun.Yanlış anlamadıysam
Pages:
Jump to: