Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO] Change - Merkezi Olmayan İlk Kripto Banka [ICO - 16 Eylül]   - page 2. (Read 13195 times)

full member
Activity: 406
Merit: 121
Yaw bu projeyi 3, 5 kişi biliyorken bountylerinde giren biriyim. Hiç mi bişey gelmez Sad Bir daha banka projesinin bountylerinde girenin..
hero member
Activity: 658
Merit: 500
Bana bir t-short parası gelmiş resmen vay arkadaş demekki boşuna blog yazmışız zaten face ve twitter falan hiç bir şey gelmemiş bir rafa kalkacak bir proje daha.

Hocam en güzeli sosyal medya imza filan benim fikrimce o kadar çaba uğraş vermiyorsunuz en azından.

ustam sen sanırım imza parasında güzel bir kazanç sağlamadın. imzalarda bualarda 5-6 bin dolar para alan adamlar var Cheesy
member
Activity: 83
Merit: 10
Bana bir t-short parası gelmiş resmen vay arkadaş demekki boşuna blog yazmışız zaten face ve twitter falan hiç bir şey gelmemiş bir rafa kalkacak bir proje daha.

Hocam en güzeli sosyal medya imza filan benim fikrimce o kadar çaba uğraş vermiyorsunuz en azından.
hero member
Activity: 882
Merit: 507
full member
Activity: 434
Merit: 100
Aldığım token 0.1 ETH bile etmedi ama Etherdeltada sattım geçtim. Bu dolandırıcıların adını nerede görsem kötülemeye devam edeceğim. Emeklerinin karşılığını alamayan tüm bounty katılımcılarına geçmiş olsun.
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
yanlıs bilmiyorsam imza basından itibaren bountyleri kontrol etmek için tablo erişime kapalıydı , en başından olay falso ile başlamış.

daha önce hiç şeffaf olmayan bir bountye denk gelmemiştim , doğal olarak da akılda soru işaretleri bırakıyor bu durum . Acaba kimler ne numaralar yapmıstır fark ettirmeden...

Hayır en başında açıktı spreadsheet . Sonra hafta kapattılar . Sonra güvenliğiniz için dediler . Lan 4 hafta nerdeydiniz derler adama .
sr. member
Activity: 672
Merit: 306
yanlıs bilmiyorsam imza basından itibaren bountyleri kontrol etmek için tablo erişime kapalıydı , en başından olay falso ile başlamış.

daha önce hiç şeffaf olmayan bir bountye denk gelmemiştim , doğal olarak da akılda soru işaretleri bırakıyor bu durum . Acaba kimler ne numaralar yapmıstır fark ettirmeden...
hero member
Activity: 896
Merit: 519
İlk 200 gelmişti şimdi iki parça halinde toplam 700 atmışlar.Şu birisinin paylaştığı tabloya göre 4k almam gerekiyordu. Ne yapalım daha suyunu çıkaralım mı bitti mi?  Grin

Yapacak bir şey kalmadı adaletsiz dağıtım yaptılar. Az gelmiştir çok gelmiştir bunlardan önemlisi hakkımızı ne almamız gerektiğini söylemediler. Şimdi ben derim ki bana az gelmiş, eğer güven sağlamış olsalardı sayılmayan mesajım var der unuturdum. Sayılmayan mesaj mı var, yediler mi yuttular mı nereden bileyim. İtirazımızı tabloların açılması yönünde yaptık bizi saymadılar ben zaten ondan sonra unuttum ister göndersinler ister göndermesinler dedim. Geldi hatta beklentimin üstünde gönderdiler ama mesele bu değil ki. Ben tutmayı düşünüyordum bu sayede fiyat artabilir çok daha fazla kazanabilirdim. Daha fazlasını geçeyim zamanında eksiksiz göndermiş olsalardı ucuzdan başka coin alabilirdim. Bizi yordular uğraştırdılar. Ben hangi kampan ile uğraşacağım hepsi böyle yaparsa. Bir ay oldu geçti yeni kampanyaya katılmadım heves bırakmadılar.
full member
Activity: 154
Merit: 100
ico yatirimcisina cok zarar ettiren bir proje oldu. bastan belli gibiydi aslinda. bounty olaylari da uzerine tuz biber oldu. simdilik hala surunuyor bakalim birkac ay icinde kendini toplayamazsa sonrasinda daha da dusebilir gibi. adamlar duzgun bir borsaya girip hem market degerini arttirip hem yatirimciya para kazandirmayi basaramadi. duzgun bir borsaya girebilse kendini toplayabilecek potansiyelde bir proje
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
İlk 200 gelmişti şimdi iki parça halinde toplam 700 atmışlar.Şu birisinin paylaştığı tabloya göre 4k almam gerekiyordu. Ne yapalım daha suyunu çıkaralım mı bitti mi?  Grin
sr. member
Activity: 574
Merit: 252
Önce onda bir miktarlar gönderilmiş sonra beşte bire tamamlanmış. Güzel dolandırmışlar insanları.
Başta kendi adreslerine yüklü miktarlarda gönderip borsada dumpladılar bedavadan para kazandılar.
sr. member
Activity: 322
Merit: 251
Öldürmediler en azından bu şekilde devam etseydi olaylar çığrından çıkacaklardı . Yeni atayan arkadaşa da helal olsun tek tek form doldurmayanlara da göndermiş . Tabi hesaplama şablonunu açıklamadı buna da şükür diyebiliriz en azından ödeme gerçekleşti . Sevindirmese de tebessüm ettirdi ..
hero member
Activity: 629
Merit: 508
form falan doldurmadığım halde tekrar göndermişler hemde ilk gelen rakamdan fazla bi miktar gelmiş, şaşırdım gerçekten.

ihtiyaç olmadığı sürece satma taraftarı değilim dursun bakalım  Grin
sr. member
Activity: 434
Merit: 253
Ödülleri aldiğiniza sevindim fakat çok hayalperest olmanizi tavsiye etmiyorum, dolasimda olan token sayisina oranla dağitilan ödül miktari artti yüzdesel olarak satilan token sayisina buyuk bir oranla ödüller var. Bence odulu alan %50 ciksin, %50 saklasin.
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
Evet bende ilk aldigimdan 5 kati daha fazla alarak tatmin edici bir rakam aldim tam fiyatlari yazmiyorum ama egerki kendisine haksizlik yapildigini dusunen aklinda en ufak suphesi olan varsa ozelden ulasabilir. Buradan tam rakamlari yazmamamin nedenide yalnis anlasilmalarin olmamasini saglamak ve bitpazari arkadasin durumuna dusmemek. Gelismeleri gene buradan yazariz.

Tam elimdekileri cikaracaktim ICO'dan aldiklarim dahil artik tutmayi dusunebilirim hatta biraz daha toplamayi, Cunku fiyat dusuk.
sr. member
Activity: 735
Merit: 251
EtherDelta'da ödül dağıtımı sonrası yüklü satış emirleri veriliyor ve fiyat düşüyor eğer Change Bank almak istiyorsanız düşük fiyattan toplamak için alım emri girebilirsiniz. Şu saatten sonra bu projeye ne kadar güvenilir bilinmez ama hala ekibe güvenen varsa düşükten toplayabilir.
member
Activity: 83
Merit: 10
Türk forumunda gayet aktif olan kişiler katılmış kampanyaya ama bu sefer hata yaptılar sanırım.
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
Banada iki seferde ilk gelenden kat kat fazlası geldi, itiraz formu doldurmuştum, ayrıntılı  yazmamıştım,  sanırım itiraz eden herkes yollamışlar
Bana gelen giden birsey yok hala . Usandirdilar yemin ederim .
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
Banada iki seferde ilk gelenden kat kat fazlası geldi, itiraz formu doldurmuştum, ayrıntılı  yazmamıştım,  sanırım itiraz eden herkes yollamışlar
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
Ben açıkcası bunu unutmuştum zaten 3 kuruş token alacaz onu bile çok görüyorlar arkadaş.
Pages:
Jump to: