Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO] Change - Merkezi Olmayan İlk Kripto Banka [ICO - 16 Eylül]   - page 6. (Read 13195 times)

hero member
Activity: 868
Merit: 1003
Açıkçası toparlanmaz gözüyle bakıyordum fiyata fakat sonuç iyi olacak gibi. Şu an KuKoin' de $0.38 fiyat görüyorum. Sanki 50c' yi zorlayacak gibi. Bu olursa ödül avcılarının mağduriyeti hiç değilse bir nebze de olsa yumuşamış olacak. Umuyorum ki fiyat bu dolaylara gelir, hatta daha iyi olur.
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
Bana kalırsa iyice ellerine yüzlerine bulaştırdılar . Toparlamak içinde sürekli olarak vakit kazanmaya çalışıyorlar . Önce sıkıntısı olanlar mail atsın denildi . Mailime geri dönüş dahi olmadı . 2 gün sonrasında form oluşturdular . O formlara da geri dönüş yapılacağını sanmıyorum . Tabloyu açmadıkları için de ne şekilde hesap yaptıkları ortada değil . Gönderilen token ise tam bir komedi bana da .

Bu arkadaşlar elektronik tabloyu açmadığı sürece bu şekilde devam edecek . 200 - 300 eksik gönderseler veyahut deseler ki yarısını gönderdik . Öbür yarısı 15 gün sonra dump ' ın önüne geçecez . Hem insanları tekrardan kazanacaklar hem de bu stake mevzularına tamamen çözebilecekler .
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
ben sosyal medyasına katıldım bunların ama bana hıcbırsey yollamadılar dagıtımlar bıttımı yoksa ben havamı alıyorum
hero member
Activity: 630
Merit: 503
Belki de zaten düşük olan fiyat iyice alta çekilmesin diye bu şekilde dağıtım yaptılar. Ama insanların haklarını gasp etmek yerine, bounty ödemelerini daha geç bir tarihe erteleyebilirlerdi.
newbie
Activity: 34
Merit: 0
Ekip yaptıklarıyla projenin itibarını düşürmeye devam ediyor. İco fiyatının altına düşüş vaadedilen borsalara girilememesi son olarak bounty rezaleti
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Bilemem sana bu yüzden sormuştum ne aldığını. Twitter'dan da katılmıştım ilk 6. sıradayım üstelik, ayrıca orada kasma diye bir olay mümkün değil. Evet beklentimin çok altında dağıtımı 31 milyon token baz alarak hesapladığım zaman bile %30 unu karşılıyor.

Bence ekip gelen yorumları kaldıramadı tutuşmaya başladı tek tek cevap yazıyorlar bir şans verilmesinden yanayım, yaptıkları doğru değildi ancak telafi etmelerini bekleyeceğim. Belki de bilerek az gönderdiler ve itiraz bekleyerek zamana yaymak ve dump'un önüne geçmek için bu şekil bir uyanıklık yaptılar. Eksiksiz olarak dağıtacaklarına inanmak istiyorum tabii ki bizim burada yazdıklarımızın pek bir önemi kalmadı, herkes gereken itiraz hakkını kullansın çok fazla itiraz olunca ödemeleri yapmak zorunda kalacaklar.
anu
legendary
Activity: 1218
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
valla türk topluluğu birbirine düşmüş, yapmayın beyler, büyük oyunu görün, adamlar listeleri kapatmışlar, kafalarına göre dağıtıyorlar, kime ne dağıttıkları belli değil ,banada sosyalden gelmiş biraz geldiği gibi sattım, işim olmaz, bundan sonra , yabancıya gidene kadar burdan birinin 3-5 daha fazla almasını tercih ederim.

Benim forumda anu anu diye çığıranlardan başka hiç kimseyle sıkıntım yok. Kimsenin birbirine düştüğü de yok. Varsın herkes ekmeğine baksın. Bak bitpazarı sen 2500 CAG almışsın seninle bizim stakelerimiz aynıydı hemen hemen ama bana 727 adet gönderdiler. Kaldı ki senin bile 2500' den çok daha fazla alman gerekiyordu. Eski defterleri kapatıp topluca abanmak lazım bunlara. Eğer varsa bir planı olan yanında olurum.

Not: Kişisel itiraz başvurumu yaptım ben
full member
Activity: 420
Merit: 100
valla türk topluluğu birbirine düşmüş, yapmayın beyler, büyük oyunu görün, adamlar listeleri kapatmışlar, kafalarına göre dağıtıyorlar, kime ne dağıttıkları belli değil ,banada sosyalden gelmiş biraz geldiği gibi sattım, işim olmaz, bundan sonra , yabancıya gidene kadar burdan birinin 3-5 daha fazla almasını tercih ederim.

yazdıklarınıza harfiyen katılıyorum hocam.yabancılar alacağına bizden birileri alsın.o yüzden bizimkiler birbirini şikayet edip ispiyonlayacağına yabancılara yüklenseler çok daha mantıklı hareket etmiş olacaklar
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
hero member
Yeni bir mail gelmiş az önce.

Dear friends, this is a follow up to our previous message. Please read the following note carefully.

There was an unfortunate situation of miscommunication between the marketing team and our team responsible for the calculation and distribution of all affiliate and bounty rewards.

The rewards are still being distributed, and we look forward to send out all rewards in the next couple of weeks. If you haven't yet received your reward, please bear with us. We do value your participation and commitment to spreading the word about Change.

The Change team is committed to ensure that all rewards are calculated and distributed in the most fair way possible, and we apologise that this process is taking longer than expected. We have received some feedback that a portion of the rewards was yet to be distributed and we will look into each message individually before this matter is settled.

In case you have any questions, complaints, or suggestions regarding the reward programs, please fill in this form https://goo.gl/oedmwB 
hero member
Topu bana neden atıyorsunuz anlamıyorum ki. Zaten günde 10 mesajı tamamlıyorum fazladan 2-3 mesaj atmışımdır haftalık 100 mesaj ortalamam var. Bu son haftaya bakın profilimden 70-80 vardır katıldığım imza için haftalık 15 post yetiyor. Sonuç olarak ekstra mesaj gönderimi için teşvik etmişler hile yok ortada. Anu haklı üzülmek yerine abartmadan sizde katılım yapsaydınız, 10 mesaj atıp bırakın denilmemiş.

Anu fazla mesaj attı ama son haftalarda bunu yaptı. Aldığı miktar ilk haftalarda bir Legendary üyesi için gerçekten az, sonradan fazla kasarak ortalamasını yükseltmek istemiştir kimseyi ilgilendirmez.
İlk iki haftası 84-84 bana şimdi burada kimin kaç stake aldığını yazdırmayın zaten tabloları verdim. Son iki hafta kasmış olabilir ama aynı oranda fazladan stake alamadı çünkü benim anladığım yazının kalitesi uzunluğuda etkiliydi belki de sınır vardı, bir kaç kelime yazanlara ne demeli. Benim attığım günde en fazla 10-15 mesajdı ve 24 saate yayarak attım ekstra bir çaba göstermedim konuları okudum gereken yerlerde cevap yazdım yoksa günde 100 mesajı rahat atardım forumda harcadığım zamana göre.

Neyse konu bu değil niye konuyu birkaç kişi üzerinden götürmeye çalışıyorsunuz, hak ettiğinizi alamadınız gidip itiraz etsenize, bounty konusunda itiraz ettiniz mi herkes eşit oranda yazmış olsaydı yine beklentiniz karşılanmayacak.

Son yapılan duyuru bu şekilde, [email protected] adresine itiraz yazarak gönderin. (başvuru yaptığınız mail adresini kullanın ve bilgilerinizi eksiksiz vermeyi unutmayın)
Gelen miktarlar sizi tatmin etse bile razı olmayın çünkü çok az dağıtım yaptılar.

I'll just repost this as a post from the team:
IMPORTANT NOTE REGARDING BOUNTIES AND AFFILIATE REWARDS
If you haven't received your reward OR you have a complaint OR suggestions, you have until 11:59PM November 10th (Friday) Singapore time to send an email to [email protected]
We will go over the claims one by one, but ONLY the ones that were sent during this period.
Given that we will be receiving a large number of messages at once and we do analyze each claim individually, please allow us for a few days to reply.
Thank you for your understanding.
hero member
Merit: 630
pre icosuna katılmıştım, fiyatı düşüncede en azından pre-icodaki bonus ve imzasını taşıdıgım için zararım olmaz diye kendimi kandırıyordum.ödüller dagıtılmış yaklaşık 2 ay imzasını taşıdım ve gelen miktar şaka gibi.itiraz edelimde kime neye edecez? herkes etmiş zaten.
anu
legendary
Activity: 1218
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
O bir şey değil de herkes anu anu diye geziyor buralarda. anunuzun amına koyayım. Sanki sadece ben kasıntı oldum amq projesinde de diğer TR katılımcıları yattı. Bitpazarı' da kapı gibi kastı, hatta beni report edip 1 hafta banlattı bu forumdan hiç ses ettik mi ? Başka bir eleman benim aldığım stake' i full member hesabıyla aldı. Hepimiz ekmeğimizi peşindeyiz. anu anu diye gezineceğinize siz de kassaydınız, alsaydınız stake'inizi.
hero member
Activity: 981
Merit: 500
DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize
Kendi akladıkları kara paralardan sonra yatırım gelmemesinden belliydi. Scam bir projeyim diye bağırıyor.
Ödül kampanyasına katılıp boşa uğraşanlara yazık olmuş. Sad

Yüksek ihtimalle millete kampanyada topladıkları paraları dağıttılar. Teziniz tam da doğru olacaktı ama bir yanlışla kaybettiniz. Token ico'su yaparak para aklanması güç. Singapur bunu yiyip sineye çeker mi hiç ?
sr. member
Activity: 574
Merit: 252
Kendi akladıkları kara paralardan sonra yatırım gelmemesinden belliydi. Scam bir projeyim diye bağırıyor.
Ödül kampanyasına katılıp boşa uğraşanlara yazık olmuş. Sad
hero member
Bende imza kampanyasındaydım bunun, 1 hafta bir kaç post fazla yazmıştım ama geriye kalan haftalarda limitte gittim. Bana gelen 114 CAG token. 8 hafta sürmüştü sanıyorum. Bu süreye 30 dolar para yollayan bu ekibe lanet okumaktan başka yapabilecek hiç bir şeyim yok malesef.

Bendeki tabloları verdim önceki mesajıma bakın.
https://bitcointalksearch.org/topic/m.24124206

Sana da çok az göndermişler 1000 üstü gelmeliydi yaptığım hesaba göre, hadi son hafta katılım fazlalığı olduğunu farz edelim en kötü 500 olmalı. Ama normal olarak son haftanın yayınlanan tablosuna göre 1000 üstü. Utanmadan itiraz edin diyorlar herkes itiraz ederse ne anlamı kalıyor kendi yaptıkları hırsızlığın üstünü kapatmak için bounty hırsızlarının adını kullanıyorlar. Ether adreslerini falan vermesinler stake oranlarını verseler ne kadar ödül dağıtıldığını açıklasar buna göre bakar hesaplar itiraz ederiz. Konuya bile girmiyorlar günde bir cevap yazarak sonra offline oluyorlar.
legendary
Activity: 1036
Hayır anlamadığım tek mevzu ; Dağıtımlar daha bitmeyi sabırla bekleyin diyorlar . İmza kampayasında dağıttıkları ödül tamamen bir şakadan ibaret . İtiraz hakkını oluşturmuyorlar bekleyin demekten başka net bir açıklamaları yok . Son hafta imza kampanyalarını dahi hesaplamadılar eminim . Aynı stake oranlarında toparlayanla bana gelen eşit değil bunu bile belirtecek bir kişi yok . Kendi kendilerinin kuyularını mı kazıyorlar nedir çözemedim .
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
sadece ımza odullerımı dagıtıldı blog, sosyal medya falan gelen gıden bırsey yok ya dagıtılmadı yada o zaman bıze stake falanda vermedıler anladıgım kadarıyla
hero member
Activity: 981
Merit: 500
DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize
Bende imza kampanyasındaydım bunun, 1 hafta bir kaç post fazla yazmıştım ama geriye kalan haftalarda limitte gittim. Bana gelen 114 CAG token. 8 hafta sürmüştü sanıyorum. Bu süreye 30 dolar para yollayan bu ekibe lanet okumaktan başka yapabilecek hiç bir şeyim yok malesef.
full member
Activity: 420
Merit: 100
spreedsheet neden kapalı anlamadım merak ettim kendime bakacaktım girip girmediğimi hatırlamıyorum  Smiley
Pages:
Jump to: