Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO] Change - Merkezi Olmayan İlk Kripto Banka [ICO - 16 Eylül]   - page 5. (Read 13195 times)

sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
Bu proje yatırımcısını da destekçisini de pek mutlu etmedi, 5 eth attığım projenin ederi yatırdığının yanına bile yaklaşmıyor. (2875 tane gönderdiler)

Adaletsizliğe rağmen illa alacaksam imzasına girsem daha iyi olurdu benim için...
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
Ben en çok stakeyi anu almıştı dediğim için neden başkasının tokeninde gözüm varmış gibi davranılmış? Benimde ödülüm eksik ayrıca kampanya kurallarının spam yapılmasını istediğini söylemiştim. Yani kampanya bunu istiyorsa şahıs görevini yerine getiriyor demektir.

Benim almam gereken token sayısı yukarıdaki tabloya göre 4043 adetmiş fakat 1500 adet aldım.

Lethapudi arkadaşım 3 blog, 2 videoya 1400 adet token almış (adaletsizlik)

yine bir Türk arkadaşımız 2 blog yazısı paylaşmış ve hiç ödül almamış.

Evet ortada bir adaletsizlik var, birbirimize saldırmak anlamsız yapılması gereken ana konuda şikayeti dile getirmek ve yöneticiye mesaj atmaktır.
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Bende az önce gördüm fazla post davası yapacağınıza ana konuda itirazlarınızı dile getirin, söylemiştim herkese çok düşük gönderdiklerini. 10 da birini alan mı dersin hiç alamayan mı dersin.
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
ANN konusunda bir arkadaş detaylı bir şekilde elektronik tablo oluşturmuş inceleyebilirsiniz .. Son hafta stake ' leri belli değil sadece.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/11075GuYpIjlgeZAGZe0lwkQAOeqaIF66hxVaaglJrv0/edit#gid=901832696

Bizim buradan paylaşan arkadaşlarımız da olmuştu. Buradan daha rahat bir şekilde görebilirsiniz. Arkadaşlar bir şekilde sürekli bu konuyu gün yüzünde tutmamız gerekiyor . Bugün bu tarz bir olay olacak yarın bir gün ICO olaylarına sıçrayacak . Adamların umurunda bile değil . Sanırsın bi biz mutsusuz Smiley Geri kalan herkes mutlu ..
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
İtiraz formunu henüz doldurmayan varsa doldurmayı unutmasın, mailinize linki gönderildi
hero member
Activity: 826
Merit: 502
Tamamen rezalet bir hale gelmiş Change işi yahu . Gerçekten emek veren arkadaşlara üzüldüm.  Artık iyice çivisi çıkmaya başladı . Yatırımı alan ilgilenmiyor bile bounty ile .. Hele hele artık ICO ' lara girmek tamamen risk taşıyor . Hiç bir açıklama da yapılmadı diye biliyorum ? Sadece form gönderdiniz halen arkasında değiller bu yapılan hataların ..
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
Banada 23 tane gelmis. Saka yapiyorlar yada dalga geciyorlar anlasildi Smiley
Yaptığın tüm çalışmalar için mi 23 tance cag göndermişler yoksa yapılan hatanın karşılığında mı 23 tane fazladan göndermişler hocam. Eğer yaptığın çalışma karşılığı 23 cag gönderdilersen cidden kafayı yemiş olması lazım bunların.

500 almistim 23tane daha aldmfull katilmistim buna ama ilk haftadan, 3 tane blog yazdim. Gelen miktar cok cok az.
Cidden çok az bir gönderim yapmışlar.. Valla ne diyeceğimi bilemedim hocam. 523 tane cag token nedir. İlk haftadan beri katılmışsınız zaten neyse sağlık olsun hiç yoktan iyidir deyip yolumuza devam etmek gerekir.

üstat ne zaman yolladılar acaba? ben şimdi cüzdanı kontrol ettim ama gelen giden bir şey yok. google dökümana bakayım dedim orada da hala kapalı görünüyor. ya işte bu imza işi sürekli böyle. adam gibi bir imza yöneticisi ve proje olmadıkça böyle saçma işler oluyor.
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

Size yollamıslar bana onuda yollamamıslar Cheesy
full member
Activity: 224
Merit: 100
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Yaptığın tüm çalışmalar için mi 23 tance cag göndermişler yoksa yapılan hatanın karşılığında mı 23 tane fazladan göndermişler hocam. Eğer yaptığın çalışma karşılığı 23 cag gönderdilersen cidden kafayı yemiş olması lazım bunların.

500 almistim 23tane daha aldmfull katilmistim buna ama ilk haftadan, 3 tane blog yazdim. Gelen miktar cok cok az.
Cidden çok az bir gönderim yapmışlar.. Valla ne diyeceğimi bilemedim hocam. 523 tane cag token nedir. İlk haftadan beri katılmışsınız zaten neyse sağlık olsun hiç yoktan iyidir deyip yolumuza devam etmek gerekir.
sr. member
Activity: 658
Merit: 288

full member
sr. member
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
Blog bountyler dağıtıldı mı arkadaşlar bir bilgisi olan var mı? Blog bountylerinni eski listesi elinde olan varsa o da olur. Buradan biri paylaşabilirse çok sevinirim, bana gelen giden bir şey yok.
full member
Açıkcası ilk gördüğümde Change güven veren bir projeydi gerek sosyal medayada olsun gerek youtube'de olsun reklamlı falan bayağı iyi dönüyordu. iyi ye yakında yatıırm topladırlar aslında. Ama bu bounty konusu ve spreadsheets kapatma olayı hiç güven verici bi olay olmadı. Tüm arkadaşlara geçmiş olsun diyorum muhtemel olarak daha da gönderim yapmazlar. Aldığınızla ve verdiğiniz emek ile kalacaksınız Sad
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Evet umudu kesebilirsiniz, formu ilk dolduranlardan olduğumu düşünüyorum. Bir saat önce 47 cag göndermişler itirazımdan sonra. 5000 cag beklerken büyük sürpriz oldu çünkü hiç göndermemelerini bekliyordum. 47 cag'lık hata yapmışlar anlayacağınız hata oran yüzdesi çok düşük itiraz ettiğimize değmez. Bak biz bu kadar az hata yapıyoruz itirazını da değerlendirdik hadi şimdi sesini kes demek istemişler. Gizlilik falanda yalan bilgilerimizi şimdi herkesle paylaşacaklar spam mail gelmeye başladı. Buradan beklentimi karşılayamadığım için üzülmedim çok daha fazla uğraş vererek çok az ödül aldıklarım oldu ama hevesimizi kırıyorlar, ben şimdi kimin sözüne güvenerek neden uğraşayım. İşleri bitene kadar binlerce üye çekiyorlar yüksek ödül dağıtacağız diyorlar işleri bitince işinize gelirse diyerek dilenci yerine koyuyorlar.
sr. member
Activity: 322
Merit: 251
ikinci formlar dolduruldu 10 kasim denildi bekleyelim bakalim yatiracaklar herhalde ama hepsini alma umudumuz kalmadi artik. Bountyleri dagitmayan projelerin hali ortada bizde bunun bountyde reklamini yaptigimiz gibi busefer uzun soluklu karalama kampanyasini yapariz. Ben ICOdan aldiklarimi bekletiyorum hala ama bountyleri bugunki yukselisle bozdurdum.

İki değil beş form da doldursak artık hiç bir şekilde güven aşılamıyor ekip . Bounty için verilenler yerine gelmediği süreçte proje baştan güvensizlikle doluyor . İnsanların haklarını sağlam yediler . Bugün de bir neticeye kavuşacağını sanmıyorum .. İlk mail attık dönen olmadı / Form doldurduk yine bir gelişme olacağını sanmıyorum.
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
Bildiğin batırdı bizi, aldığım fiyata çıkarsa elden çıkarırım.
sr. member
ikinci formlar dolduruldu 10 kasim denildi bekleyelim bakalim yatiracaklar herhalde ama hepsini alma umudumuz kalmadi artik. Bountyleri dagitmayan projelerin hali ortada bizde bunun bountyde reklamini yaptigimiz gibi busefer uzun soluklu karalama kampanyasini yapariz. Ben ICOdan aldiklarimi bekletiyorum hala ama bountyleri bugunki yukselisle bozdurdum.
full member
Activity: 630
Merit: 103
yaptıkları şey çok ahlaksızca. hepinize geçmiş olsun, emeklerinize yazık olmuş...
sr. member
Activity: 322
Merit: 251
Telegram grubunda bile herkes fiyata odaklanmış durumda . Telegram dan yazanların cevapları yine askıda ..

Halen vakit kazanıyorlar o süreçte de tahminimce kendileri fiyatı yükseltiyorlar . Bir şekilde unutturacaklar sanırım . Form & Mail hiç bir geri dönüş yok henüz . Peşini bırakmamak lazım .
Pages:
Jump to: