Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO] Change - Merkezi Olmayan İlk Kripto Banka [ICO - 16 Eylül]   - page 3. (Read 13195 times)

hero member
Activity: 896
Merit: 519
Benim hesabımı kullanmayacaksanız yani bitpazarına şu kadar gelmiş bize neden az geldi gibi beni öne sürmeyecekseniz, bende sizin için yazıyorum hiç yazmayabilirdim.

itirazımı hemen yapmıştım ve hesap yaparak yaptığım hesabı itiraz formunda uzun uzun yazarak göndermiştim. Neredeyse yaptığım hesaba çok yakın eksik kalan kısmı yollamışlar daha fazla yollamaları gerekiyor mu bilmiyorum belki almam gereken miktarı yazdığım için yeterli gördüler. Hesabı satılan token miktarına göre yapmıştım, dolaşımda olan 31,673,646 CAG bunun % 2 sine göre hesaplamıştım. Bana gönderdilerse size de gelmesi gerekiyor. Ne zaman göndermişler, 1,5 saat önce gelmiş. Acele etmeyin tek tek hesaplıyorlarsa itirazlara bakıyorlarsa zaman alabilir. Şimdi yeniden kontrol ettim hesapladığımın az miktar üstünde yollamışlar.

Ağlamayana meme yok demekki saldirin beylerrrr  Grin, on siralardan yer alin 3 blog yazip stake alamayanlar varmiş

Söylemesi ayıptır tekrar yollamışlar yazıyı yazdıktan sonra. Hesaplamamdan daha fazla geldi. İlk dağıtılan ödül miktarı toplam gönderilen miktarın %22,73 kadarı oluyor. Total token sayısına göre hesapladılarsa fazla göndermeleri gerekiyordu belki imzadan dolayı kesmiş olabilirler bilmiyorum. Yine de tatmin oldum, herkese göndereceklerdir. Demek ki nasıl olsa itiraz etsek bile sonuç çıkmaz demeyecekmişiz. Gerçekten elimizden geleni yaptık hakaret bile işittim yatırımcılardan ama karşılık vermedim onlarda tedirgin oldular, başta güzelce dağıtsalardı hiç sorun olmazdı. 
sr. member
Activity: 735
Merit: 251
Benim hesabımı kullanmayacaksanız yani bitpazarına şu kadar gelmiş bize neden az geldi gibi beni öne sürmeyecekseniz, bende sizin için yazıyorum hiç yazmayabilirdim.

itirazımı hemen yapmıştım ve hesap yaparak yaptığım hesabı itiraz formunda uzun uzun yazarak göndermiştim. Neredeyse yaptığım hesaba çok yakın eksik kalan kısmı yollamışlar daha fazla yollamaları gerekiyor mu bilmiyorum belki almam gereken miktarı yazdığım için yeterli gördüler. Hesabı satılan token miktarına göre yapmıştım, dolaşımda olan 31,673,646 CAG bunun % 2 sine göre hesaplamıştım. Bana gönderdilerse size de gelmesi gerekiyor. Ne zaman göndermişler, 1,5 saat önce gelmiş. Acele etmeyin tek tek hesaplıyorlarsa itirazlara bakıyorlarsa zaman alabilir. Şimdi yeniden kontrol ettim hesapladığımın az miktar üstünde yollamışlar.

Ağlamayana meme yok demekki saldirin beylerrrr  Grin, on siralardan yer alin 3 blog yazip stake alamayanlar varmiş
hero member
Activity: 896
Merit: 519

legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
Jack gelen şikayetler neticesinde 2 güne cüzdanlarınızı tekrar kontrol edin bilgisini geçti . Bakalım doğru düzgün bir CAG gönderecekler sanırım . Yoksa bu sefer tamamen bırakacağım bu işin sonunu . Bir cacık olacağı yok diyebiliriz son serzenişlerden sonra ..
sr. member
Activity: 518
ben bir şekilde bunlara ulaştım, serzendim, şikayet ettim. cevaplama ve dönüş konusunda sıkıntı yok. kibarlıkla yazdıklarımı cevaplıyorlar/cevapladılar. sonra ne oldu biliyor musunuz ? yaklaşık 1500 adet CAG' imin üzerine yatmış olmalarına karşılık sadece 17 tane, evet şaka gibi ama 17 tane token gönderdiler.

Hocam wp grubundan türk bir arkadaş 3 blog yazmış 22 change bank göndermişler dlkslkglssf, bu adamlar dalga geçiyor dalgaaa hiçbir şey verecekleri yok Grin
hero member
Activity: 858
Merit: 500
Taylor - Smart Crypto Trading Assistant
ben bir şekilde bunlara ulaştım, serzendim, şikayet ettim. cevaplama ve dönüş konusunda sıkıntı yok. kibarlıkla yazdıklarımı cevaplıyorlar/cevapladılar. sonra ne oldu biliyor musunuz ? yaklaşık 1500 adet CAG' imin üzerine yatmış olmalarına karşılık sadece 17 tane, evet şaka gibi ama 17 tane token gönderdiler.
full member
Activity: 420
Merit: 100
Valla elinizde ne varsa satın gitsin, icoya girenlere üzülüyorum 50k ethereum toplayıpta dolandırıcılık yapan adamlardan hayır gelmez..

Hiç sorma adamlar dolandırıcının önde gideni çıktılar yazık yüksekten aldık keriz gibi bir daha tam araştırmadan girmem bir şeye yazık yav
full member
Activity: 238
Merit: 100
Valla elinizde ne varsa satın gitsin, icoya girenlere üzülüyorum 50k ethereum toplayıpta dolandırıcılık yapan adamlardan hayır gelmez..
full member
Activity: 350
Merit: 171
Banada maıl gondermişler sosyal medyasındaydım bounty hakkınız yatırım yapmadıgınız için yok demişler yoksa yalana dolana başvurmayız gibisinden konuşmuslar

Bounty vermemek için yalanlara dolanlara devam ediyorlar. Bu moda da yeni mi çıktı, bounty alabilmek için yatırım yapman gerek... Saçmalıktan başka birşey değil.
full member
Activity: 266
Merit: 242
Banada maıl gondermişler sosyal medyasındaydım bounty hakkınız yatırım yapmadıgınız için yok demişler yoksa yalana dolana başvurmayız gibisinden konuşmuslar
legendary
Jack ' le görüştüm . İşin içinden çıkamıyor bu arkadaş ta . Nasıl bir hesap yaptıkları belli değil . Haftaya kadar son kez izin istedi . Haftaya kesin olarak sonlanacağını söyledi . Ara sıra telegramdan ortaya bir bomba salın derim Smiley
sr. member
Activity: 434
Merit: 253
Ben Jack isimli şahısla görüştüm. Form doldurum doldurmadığım soruldu. Doldurduğumu ilettim. Benimle aynı stake' e sahip olan ve benden fazla token alan var excel'de. Bana da aynı oranda token vermeleri gerek. Bunu sağlayana kadar peşlerini bırakmayacağım. Hepimiz emek verdik. Üstüne yatmalarına izin vermemek lazım.

Yok be hocam bunlar hep oyalama taktiği zaten bounty ödülleri ekibin hesaplarına dağıtılmış, bunlar ödülleri cebe indirmiş insanlara dağıtmamışlar. Utanmadan 27 Change göndermişler arkadaşıma.
anu
legendary
Activity: 1218
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Ben Jack isimli şahısla görüştüm. Form doldurum doldurmadığım soruldu. Doldurduğumu ilettim. Benimle aynı stake' e sahip olan ve benden fazla token alan var excel'de. Bana da aynı oranda token vermeleri gerek. Bunu sağlayana kadar peşlerini bırakmayacağım. Hepimiz emek verdik. Üstüne yatmalarına izin vermemek lazım.
sr. member
Activity: 518
Bana bu formlardan geri dönüş alınacağı hiç inandırıcı gelmiyor, oyalama taktiği izliyorlar zaten telegram grubunda dalga geçerek cevap veriyorlar.
legendary
Bugün itibariyle formların geri dönüşlerini alacağız . Yeni birisini atamışlar açıklama yapacak . En azından x stake x cag desinler ona göre tekrardan bir itiraz edelim . Altından kalkacaklarını sanmıyorum ama bu şekilde de sessiz kalmak içime sinmiyor . Bakalım hele bir akşam olsun ne açıklama yapacak yeni arkadaş.
sr. member
Activity: 883
Merit: 262
fiyatının neresi iyi anlamadım. pazar değerini rakipleriyle kıyaslayalım

tenx 176 milyon dolar
monaco 56 milyon dolar
tokencard 32 milyon dolar

change ise sadece 8.5 milyon dolar
full member
Activity: 350
Merit: 171
Bu kadar negatif söylenti oluyor ama token fiyatı hala kötü seviyelerde değil hatta iyi bile sayılabilir. Forumdaki insanların piyasayı etkileyebilecek güce ve paraya sahip olmadıklarını görüyoruz .
legendary
Suyu bulandırın arkadaşlar . Fırsat buldukça telegram da bounty için haber bekleyen arkadaşlar da gaza gelebiliyor . Huzur vermemek en mantıklısı . Ana konusuna bounty konusuna yazalım diyorum . Negatif trust bile atsak hesapları yeni değişen birşey olmayacak . Huzursuz edelim yapacak başka bir işlemimiz yok . Resmen üstüne yattılar .
legendary
Activity: 1218
Bu tür şerefsizlerin bu şekilde yapmalarına karşı hiçbir cezalandırma mekanizması yok ya en çokta ona sinir oluyorum ben. Böyle admaların kelleleri vurulması gerekiyor bana kalırsa yoksa bunlardan hiçbir şekilde hınç alınmaz.
sr. member
Activity: 672
Merit: 306
globalaki bounty mevzusuna denk gelmiştim ama bu kadar kötü olduğunu bilmiyordum durumun.

bu tarz durumları gördükten sonra " sylon " dışında kimsenin bountysine giresim gelmiyor , en azından sylon'ın ismi tek basına güven veriyor hem ico'ya hem de bountye.

geçmiş olsun arkadaşlar ,umarım bir an önce hak ettiğinizi alırsınız
Pages:
Jump to: