Pages:
Author

Topic: Bitcoin-exchange.info - primul exchange romanesc - page 3. (Read 12737 times)

sr. member
Activity: 363
Merit: 250
BTC will change the world
Toate ca toate, dar fee-ul de 2% mi se pare exagerat... Ce alta companie are fee mai mare de 0,75% , hai maxim 1% ?

Parerea mea: nu va fi o idee indrazneata maritul taxei...
newbie
Activity: 42
Merit: 0
am reusit sa intru cu adresa mea salvata in bookmarks:
de ex: http://bitcoin-exchange.info/wallet.php?pass=xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx (fiecare are o parola proprie inloc de xxxxxx....)
si inloc de wallet pui : market, cashier, security si asa ai acces la site
dar eu nu am reusit sa trimit BTC spre portofelul meu. (unexpected error primesc.)
newbie
Activity: 23
Merit: 0
pt cei cu ssl.error, incercati sa scoateti 's'-ul din https://



intr-adevar, scoti "s"-ul din https si merge.

insa pe celalalt calc (ipad) imi da acelasi mesaj "unexpected error".
vreo idee?
newbie
Activity: 42
Merit: 0
a reusit cineva sa faca retragere de BTC in portofelul propriu?
full member
Activity: 229
Merit: 100
Eu intru fara https:// si merge.
newbie
Activity: 42
Merit: 0
unexpected error la intrare pe wallet.php pe rds
pe romtelecom am unexpected error cand trimit BTC pe portofelul meu.

pt cei cu ssl.error, incercati sa scoateti 's'-ul din https://
newbie
Activity: 23
Merit: 0
Problema cu wallet.php a fost rezolvata. La ora actuala nu avem tichete la care nu s-a raspuns.

Problema tot nu fost rezolvata.

pe un calc imi da mesaj "unexpected error" iar pe altul, acelasi mesaj vechi "Secure Connection Failed. An error occurred during a connection to bitcoin-exchange.info. SSL received a record that exceeded the maximum permissible length. (Error code: ssl_error_rx_record_too_long)"

Iar raspunsuri la tichet gen "problema a fost rezolvata si site-ul este complet functional de 2 zile" nu ma incanta cu nimic atata timp cat NU ESTE COMPLET FUNCTIONAL.

Deci, pana la urma, in ce mod imi recuperez conturile si implicit, bani?
O rezolvati voi sau o rezolv eu?
member
Activity: 77
Merit: 10
eu am primit banii azi de pe 3 iunie cand am cerut o plata , inca plateste la timp
newbie
Activity: 42
Merit: 0
Unexpected error
hero member
Activity: 819
Merit: 1000
La mine tot nu merge  Huh

SSL connection error
Unable to make a secure connection to the server. This may be a problem with the server, or it may be requiring a client authentication certificate that you don't have.
Error 107 (net::ERR_SSL_PROTOCOL_ERROR): SSL protocol error.

La mine merje. Incearca un ctrl+refresh sau un flush DNS.

Am incercat..tot nu merje Sad o sa dau mai tarziu un restart la modem poate vrea asa...acum am fugit la somn  Kiss
O dimineata profitabila !   Kiss Wink
administrator
Activity: 3738
Merit: 2948
La mine tot nu merge  Huh

SSL connection error
Unable to make a secure connection to the server. This may be a problem with the server, or it may be requiring a client authentication certificate that you don't have.
Error 107 (net::ERR_SSL_PROTOCOL_ERROR): SSL protocol error.

La mine merje. Incearca un ctrl+refresh sau un flush DNS.
hero member
Activity: 819
Merit: 1000
La mine tot nu merge  Huh

SSL connection error
Unable to make a secure connection to the server. This may be a problem with the server, or it may be requiring a client authentication certificate that you don't have.
Error 107 (net::ERR_SSL_PROTOCOL_ERROR): SSL protocol error.
member
Activity: 98
Merit: 10
Este Ok acum, vad ca ati rezolvat si problema cu logarea pe de alt pc , acum primesc acel cod pe mail.
Transaction Fee
2.00%
Inainte era 0.50% .

Este vorba de cerere si oferta. Nu uitati ca bitcoin-exchange.info este singurul exchange in care ordinele sunt executate INSTANT. Nici MtGox, nici Bitstamp nu beneficiaza de acest avantaj....Smiley)
full member
Activity: 229
Merit: 100
Este Ok acum, vad ca ati rezolvat si problema cu logarea pe de alt pc , acum primesc acel cod pe mail.
Transaction Fee
2.00%
Inainte era 0.50% .
member
Activity: 98
Merit: 10
Problema cu wallet.php a fost rezolvata. Au fost afectati toti clientii din Romania, Bulgaria si inca 25 de tari minore ca trafic. Problema a aparut in urma mutarii pe noul server (o setare aiurea in Apache). Toate platile / retragerile au fost executate. La ora actuala nu avem tichete la care nu s-a raspuns.
newbie
Activity: 42
Merit: 0
2 variante, desi cred ca e numai una:



1. varianta pe care nu o cred: accesul din romania taiat, acces din afara liber (mici sanse sa am dreptate )
2. o problema de baze de date dar ce vedem noi ca se face trafic ori e un script automat generat uman (inseamna ca nu noi decidem pretul la BTC) ori e un link catre alt site care la fel ne decide pretul la BTC...

am bagat niste bani sa cumpar BTC (de ce nu am mai asteptat o zi oare ?!!!) si impreuna cu faptul ca nu mai raspunde nimeni , deja ma ingrijoreaza situatia....
full member
Activity: 229
Merit: 100
Cat mai dureaza problema?
Ciudat desi nu merge tranzactii se tot fac .
newbie
Activity: 23
Merit: 0
so, nici un raspuns nimic? o informare ceva?

prefer sa stiu ca mai dureaza 2 zile decat sa tot verific poate, poate si-a revenit.

un mare minus pentru lipsa de comunicare
member
Activity: 110
Merit: 10
Eu am cerut o extragere ieri seara si pana in seara asta nu mi-au intrat banii. mentionez ca am mai facut odata operatiunea si totul a fost ok atunci.

Asteptam cu interes informatii despre ce se intampla.
newbie
Activity: 42
Merit: 0
sa ne anunte ca dureaza 1 ora, 1 zi, sa stim ce sa facem.
Pages:
Jump to: