Pages:
Author

Topic: Bitcoin-exchange.info - primul exchange romanesc - page 6. (Read 12737 times)

hero member
Activity: 541
Merit: 500
Mi-a platit si a doua tranzactie, acum am avut si eu 1 BTC.

Eu deja am avut 3 zile ca am pus vineri dupa-amiaza.
Insa, recunosc, imi gasesc sa fac tranzactii numai in libere (prima a fost de 1 mai, asta vineri...seara)  Roll Eyes

full member
Activity: 229
Merit: 100
Se fac 3 zile si nimic, deja devine suspicios siteu.
newbie
Activity: 56
Merit: 0
@inspireweb.ro: Mai bine schimbam direct intre noi ...  Smiley
full member
Activity: 229
Merit: 100
Eu inca astept sa primesc banii.
newbie
Activity: 56
Merit: 0
Eu astept sa vad in cat timp imi apar BTC in cont, cumparati cu Lei ...
OP-ul e deja confirmat de banca.

newbie
Activity: 38
Merit: 0
am rezolvat
intr-un final am primit 0.2 bitcoin  cu o intarziere de aprx. de 15 ore:))

15 ore ? ....

da ,15 ore
legendary
Activity: 1974
Merit: 1003
am rezolvat
intr-un final am primit 0.2 bitcoin  cu o intarziere de aprx. de 15 ore:))

15 ore ? ....
newbie
Activity: 38
Merit: 0
am rezolvat
intr-un final am primit 0.2 bitcoin  cu o intarziere de aprx. de 15 ore:))
full member
Activity: 229
Merit: 100
Cam cat dureaza aprobarea , am vandut BTC si am dat sa scot banii e de 2 zile la pending.
newbie
Activity: 38
Merit: 0
Daca ai macar o confirmare apare ca pending iar de la 4 poti tranzactiona...parca.

Ai verificat doar adresele sau daca ai si confirmari? (Eu, in cazuri de astea verific cu blockchain.info)
am verificat acum si am 42 de confirmari
administrator
Activity: 3738
Merit: 2948
deci ce ar trebui sa fac?

Exact cum a spus si Martisor-Sobru, verifica pe Blockchain.info. In rest, ai putea de asemenea sa le trimiti si un mail.
Vad ca bitcoincraps a postat astazi in thread-ul asta, poate o sa poata da mai multe detalii.
hero member
Activity: 541
Merit: 500
Daca ai macar o confirmare apare ca pending iar de la 4 poti tranzactiona...parca.

Ai verificat doar adresele sau daca ai si confirmari? (Eu, in cazuri de astea verific cu blockchain.info)
newbie
Activity: 38
Merit: 0
salutare
am trimis de pe btc-e 0.2 bitcoin cate bitcoin-exchange aproximativ de 6-7 ore si inca nu au aparut in cont pe bitcoin-exchange aveti idee daca este normala o intarziere ca asta ?
nu apare nici la pending.
p.s. am verificat adresele si sunt corecte deci ar trebui sa ii am pe cont

Tot din BTC-e am trimis si eu, nu am avut aceasta problema.
Aparea tranzactia in pending foarte repede.

Totusi, este cunoscut faptul ca atunci cand trimiti din btc-e de exemplu, cateodata s-ar putea sa dureze ceva. Dar a trecut cam prea mult timp incat sa nu fie inclusa tranzactia in vreun block.
deci ce ar trebui sa fac?
administrator
Activity: 3738
Merit: 2948
salutare
am trimis de pe btc-e 0.2 bitcoin cate bitcoin-exchange aproximativ de 6-7 ore si inca nu au aparut in cont pe bitcoin-exchange aveti idee daca este normala o intarziere ca asta ?
nu apare nici la pending.
p.s. am verificat adresele si sunt corecte deci ar trebui sa ii am pe cont

Tot din BTC-e am trimis si eu, nu am avut aceasta problema.
Aparea tranzactia in pending foarte repede.

Totusi, este cunoscut faptul ca atunci cand trimiti din btc-e de exemplu, cateodata s-ar putea sa dureze ceva. Dar a trecut cam prea mult timp incat sa nu fie inclusa tranzactia in vreun block.
newbie
Activity: 38
Merit: 0
salutare
am trimis de pe btc-e 0.2 bitcoin cate bitcoin-exchange aproximativ de 6-7 ore si inca nu au aparut in cont pe bitcoin-exchange aveti idee daca este normala o intarziere ca asta ?
nu apare nici la pending.
p.s. am verificat adresele si sunt corecte deci ar trebui sa ii am pe cont
full member
Activity: 229
Merit: 100
Eu am ramas fara cont.Cum il pot recupera ca aveam bani in el ? Aveam activat two-factor authentication, cand dau Send Code nu se intampla nimic, nu primesc mail.

Trimite un email la suport cu username-ul. Daca nu mai stii user-ul, atunci trimite un email continand ip-ul sau macar ultimul sold. O sa incercam sa gasim contul.

Am rezolvat, a trebuit sa deschid un tab cu email deschis si am dat refresh pe site .
Acum astept o tranzactie , e panding de 1 day.
member
Activity: 98
Merit: 10
Orvo: de vineri seara am si eu a doua vanzare care asteapta sa se incarce in cont.

Ce am observat fata de prima vanzare este ca difera adresa de varsamant pentru BTC insa de intrat vad ca intru in cont.

In cazul in care nu intri in cont o perioada mai lunga, sistemul "recicleaza" adresele si iti aloca una noua. 
member
Activity: 98
Merit: 10
Eu am ramas fara cont.Cum il pot recupera ca aveam bani in el ? Aveam activat two-factor authentication, cand dau Send Code nu se intampla nimic, nu primesc mail.

Trimite un email la suport cu username-ul. Daca nu mai stii user-ul, atunci trimite un email continand ip-ul sau macar ultimul sold. O sa incercam sa gasim contul.
full member
Activity: 532
Merit: 100
Respect omule, serios, daca ai nevoie de ajutor la traducere, doar trimite-mi un mesaj, e free, doar sa am timp:)
newbie
Activity: 56
Merit: 0
Poate mai vine bitcoincraps cu ceva update-uri de situatie ...
Pages:
Jump to: