Pages:
Author

Topic: Bitcoin kazanmaya çalışmak için çok mu geç?? - page 2. (Read 2626 times)

jr. member
Activity: 462
Merit: 2
katılmadığım görüş bu. her yükselişte ve düşüşte bu huzursuzlar bu panikler yaşanıyor. vizonunuzu geliştirip uzun vadeli düşünmeye çalışmalıyız.
jr. member
Activity: 56
Merit: 1
Diyorsanız ki zarar ederim ben hiç sorun değil. Elektirik faturası kol gibi gelsin tedaş zengin olsun havalı bir iş sahibi olayım ama kazanç olmasın tabii ki de geç değil. Ha bide millete para kazandırayım, çarpılma riskim olsun, tasasız başıma tasa alayım. diyorsanız bence hiçte geç değil. hatta tam zamanı.
newbie
Activity: 46
Merit: 0
krizi fırsata çevirip al satla kar elde edilebilir, yalnız terste kaldığımızda zarar ettik diye hodl yapıp beklediğimiz sürece kazanç sağlayabilmemiz zor.
member
Activity: 658
Merit: 42
Graphic Designer
Hiç bir şey için geç kalınmış değil Bitcoin ve kripto para dünyası henüz yeni yeni duyulmaya başladı.  Bu tarz değerlerin bir yarılanma ömrü olur. aynı soruyu bende kendime soruyorum aynı zamanda arkadaşlarıma danışıyorum Ama kimi kovayla gelir, kimi ibrik ile gelir, kimi bardakla gelir. Ucu açık olan piyasalarda hiç bir şey için geç kalınmış denilemez.

Bence çok haklısınız.. hiç birşey için geç değil.. Sadece biraz çaba ve sabır
newbie
Activity: 98
1000 dolarken de acaba çok mu geç diyorlardı sonra olan şeyler ortada. Parayla alarak bounty ile veya trade ile 1 bitcoin sahibi olmaya çalışın.
newbie
Activity: 3
kazanmaktan kastınız ne hocam? bitcoin bedava dağıtılan bir şeyde, bizim mi haberimiz yok bre?
member
Activity: 249
Merit: 11
Bitcoin bugünkü ücretiyle bile çok pahalı ama daha düşeceğini düşünüyorum. yeterince düştüğünde satın almak mantıklı olacaktır.
jr. member
Activity: 224
Hiç bir şey için geç değildir ama boğa yakın gelecekte gelecek gibi durmuyor. Dayanırım yatırdığım para bana koymaz diyorsan deneyebilirsin tabii ki.
jr. member
Activity: 94
2010 yılından bu zamana kadar piyasaya her giren bunu sorgulamıştır şüphesiz bir şekilde. ben geç olduğunu düşünmüyorum hala zaman var.

Ben de aynı fikirdeyim. Belii düşüş / yükseliş döngüleri ile devam eden bir piyasa. Evet normal borsaya göre hızlı iniş çıkışlar var , daha zor bir piyasa ancak kazanma şansı her zaman var .
newbie
Activity: 84
2010 yılından bu zamana kadar piyasaya her giren bunu sorgulamıştır şüphesiz bir şekilde. ben geç olduğunu düşünmüyorum hala zaman var.
sr. member
Activity: 798
Merit: 277
Sene 2013lerde de aynı soruyu soruyordum. O zaman ki aklım olsaydı diyorum şimdi de... Eyy gidi beee... Ne zamanlarmış da elimizdekilerin kıymetini bilememişiz...

Geç değildir hiçbir zaman bence...
jr. member
Activity: 154
Merit: 8
Bitcoin kazanmak için şuanda yani 07 Eylül 2018 tarihi olarak kesinlikle geç değil çünkü bitcoin fiyatı oldukça uygun. Bitcoin tarihine baktığımızda inişler çıkışlar daima olmuş kimi inişler 2 3 yıl sürmüş fakat bitcoin her seferinde eski zirvesini aşmış bu nedenle bitcoin kazanmak için geç değil.
member
Activity: 71
Merit: 10
Elde tutma yapmadığımız sürece al sat için geç yada erken zaman yok bence becerebildikten sonra her türlü fiyattan para kazanabiliriz
member
Activity: 86
Merit: 10
Kün Tuğ Bolgıl , Kök Kurıkan !
şuanda yapılacak en mantıklı şey sağlam bounty ve airdropları kovalamak sanırım
jr. member
Activity: 98
Valla piyasanın hali ortada aldıkça düşüyor bıkkınlık gelmedi de değil zaten bizden de zararına satmamizi istemiyorlar mi holda devam nereye kadar acaba Smiley
newbie
Activity: 7
Değişen dunya ekonomisine açılan yeni bir kanal yeni bir işleyis türü hiç bir şey icin geç olmasa gerek özellikle artışın ve talebin bu denli olduğu bir sektörde son ana kadar şans vardir.
jr. member
Activity: 462
bitcoin piyasaya çıktığından bu yana her yükselişte trenin kaçtığını yazıp durdular ama kazananlar sadece sabırlı ve araştırmacı olanlar oldu.
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
Birçoğumuz eskiden beri, belki 2 belki 3 sene ya da daha fazla, bitcoin kazanmak ya da al sat yaparak kar etmek peşinde.Bazılarımız ise ben gibi daha yeni.
Merak ettiğim aslında bu işlere girmek için çok mu geç olmaya başladı artık,yoksa aslında bir çok insan daha uyanmadı mı hala? Hala şansımız var mı yeni yeni blockchain dünyasındaki fırsatları için?

Konuyu açtığın tarihte(17 Aralık 2017) malum Bitcoin fiyatı 20.000 Doları zorluyordu. O günlerde bu işlere girmek için geç kalmıştın. Ama şimdi gönül rahatlığıyla girebilirsin. Bitcoin fiyatı hazır düşmüşken TL ile Bitcoin alıp borsalarda trade yapabilirsin. İstediğin şekilde yatırımlarını yapabilirsin.
newbie
Activity: 7
Ben de yeni giriş yaptım bu piyasaya. Öncelikli olarak amacım öğrenmek ve geleceğin teknolojisine şimdiden ayak uydurabilmek. Bunun yanında para kazanmak da fena olmaz  Smiley
newbie
Activity: 119
Bu teknoloji kesinlikle hak ettiği değeri hala bulmuş değil. Şunu net olarak söylemeliyim ki sadece alıp kenara atarak ilerde çok büyük kazançlara sahip olabilirsin. Alt coinlere yönel iyi projelerle çok büyük paralar kazanabilirsin. Ve son olarak büyük yatırımlar yapmaktan kaçın.
Pages:
Jump to: