Pages:
Author

Topic: BOĞA ve AYI Sezonu Hakkında - page 16. (Read 3176 times)

member
Activity: 392
Merit: 10
March 30, 2018, 05:24:03 PM
Tek başına Mtgox diye bir isyan gelmiş arkadaşın birinden. Mtgox dediğin şey zaten piyasanın yarısını manipüle edebilecek bir rakamı patlatmış bir borsa ki piyasadaki coinlerin %51 i bir kişiye geçtiğinde sistem çöküyor. İnsanlara umut lazım o yüzden ayı-boğa gibi sezonlardan bahsedilmeyi doğru buluyorum.
member
Activity: 574
Merit: 34
March 30, 2018, 02:09:55 PM
Çok başarılı ve bilgilendirici bir çalışma olmuş eline emeğine sağlık. Meritim olsa gönderirdim hakeden bir çalışma olmuş. En başta karşı çıkan arkadaş neyin tepkisini göstermiş anlamadım. İllaki forumda küfür yapsınlar boş boş beyinsiz beyinsiz insanlar olsun. Kimin ne olduğunu biliyoruz burada. Beğenmediğiniz paylaşıma bakmak zorunda değilsiniz. Kampanyalar vs. Kötüye kullanan dolu multi hesaplar dolu bunların farkındayız. İyi ve dürüst kişilerin itibarını zedeleyecek kalkışıyorsunuz. Multi hesaplar eninde sonunda da rahat durmadıkları için kapanacaktır. Dürüst insanlarla uğraşmayı bırakın kendiniz daha iyisini yapmaya bakın.
Rica ederim. Desteğin için ben teşekkür ederim. Evet bu söylediklerinde haklısın kendini kurnaz sananlar var forumda onlar başkaları tarafından zaten göze çok batıyor. Düşman kazanıyorlar birgün kendi kendilerini yakacaklar. Görüşün için de teşekkürler güzel bilgi oldu.
newbie
Activity: 122
Merit: 0
March 30, 2018, 07:53:35 AM
Çok başarılı ve bilgilendirici bir çalışma olmuş eline emeğine sağlık. Meritim olsa gönderirdim hakeden bir çalışma olmuş. En başta karşı çıkan arkadaş neyin tepkisini göstermiş anlamadım. İllaki forumda küfür yapsınlar boş boş beyinsiz beyinsiz insanlar olsun. Kimin ne olduğunu biliyoruz burada. Beğenmediğiniz paylaşıma bakmak zorunda değilsiniz. Kampanyalar vs. Kötüye kullanan dolu multi hesaplar dolu bunların farkındayız. İyi ve dürüst kişilerin itibarını zedeleyecek kalkışıyorsunuz. Multi hesaplar eninde sonunda da rahat durmadıkları için kapanacaktır. Dürüst insanlarla uğraşmayı bırakın kendiniz daha iyisini yapmaya bakın.
member
March 30, 2018, 04:49:07 AM
boğa geliyor geliyor dedik fakat yirmağa doğru gitmeye devam ediyoruz. nasıl iş anlamadım tekrar 6k ları görme ihtimalı var bitcoinin bu da beni çok endişelendiriyor.
6k altına düşmesini bekleyen bile var. İnşallah toparlarda  şu yeşillenir piyasa. Ama bu gidişle çok uzun bir süre bekleticek gibi duruyor.
member
Activity: 275
Merit: 11
March 29, 2018, 07:42:26 PM
boğa geliyor geliyor dedik fakat yirmağa doğru gitmeye devam ediyoruz. nasıl iş anlamadım tekrar 6k ları görme ihtimalı var bitcoinin bu da beni çok endişelendiriyor.
member
March 29, 2018, 06:24:03 PM
Bilgilendirici yazı için ellerinize sağlık. Güzel bir paylaşım olmuş. Ayının vurucu darbeleri hala devam ediyor. Boğanın zamanı bir türlü gelmedi. Bir umut bekliyoruz bakalım ne kadar sürecek bu süreç.
Rica ederim ben teşekkür ederim yorum ve ilginiz için. Bakalım sürekli düşüşte çok büyük zarar edenler var. En dip fiyatı görecek ama bu fiyat nerede en dip kestiremiyoruz ya bakalım. Bizim sadece sabırla beklemekten başka çaremiz kalmadı. Burası bir çok insanın hayatına umut kapısı oldu. Bitcoin ve diğer coinler insanların hala umudu birgün olur yine düzelir ama ne zaman. İnşallah güzel kazançlar yakındır Smiley
member
Activity: 308
March 29, 2018, 06:03:56 PM
Bilgilendirici yazı için ellerinize sağlık. Güzel bir paylaşım olmuş. Ayının vurucu darbeleri hala devam ediyor. Boğanın zamanı bir türlü gelmedi. Bir umut bekliyoruz bakalım ne kadar sürecek bu süreç.
member
March 29, 2018, 05:36:10 PM
Bilgilendirme için ellerine sağlık, çok güzel anlatılmış konu. Ama ayı arkadaş işi çok uzattı sabrımız kalmadı artık boğa vurucu darbesini yapsın yoksa öleceğiz. Grin
Rica ederim yorum için teşekkürler. Gerçekten de çok sıktı artık kırmızı renk görmek sabır zorluyor resmen ama beklemekten başka çare yok. inşallah biter artık balinalar ayıyı kovalasa iyi olucak harbiden herkes çok fazla zararda. Sabır sabır  Grin
member
March 29, 2018, 05:33:16 PM
iyimse ve kötümser dönemler birbirini takip etmeye meyillidir içinde bulunduğumuz dönem geçici
Evet geçici insanlar bu durumdan bir gün kurtulacağımızın bilincinde olmalı kendilerini karamsarlığa kaptırmamalılar. Ne kadar sürer bilmiyoruz tabi ki ama yeşil günler geri gelecektir.Sabırla bekliyoruz artık Smiley
full member
Activity: 476
Merit: 100
March 29, 2018, 05:30:35 PM
Bilgilendirme için ellerine sağlık, çok güzel anlatılmış konu. Ama ayı arkadaş işi çok uzattı sabrımız kalmadı artık boğa vurucu darbesini yapsın yoksa öleceğiz. Grin
member
Activity: 76
March 29, 2018, 05:29:30 PM
iyimse ve kötümser dönemler birbirini takip etmeye meyillidir içinde bulunduğumuz dönem geçici
member
March 29, 2018, 02:18:35 PM
Yani Ayısı Boğası kalmadı bu piyasanın piyasa bildiğin eşeğe bağladı. Güzel bir yazı olmuş fakat bu yazı Bitcoin için ikinci planda diyebiliriz. Manipüle ile giden bir piyasa Bitcoin. Ama anlattıkların da kulak arkası edilecek bir şey değil.
Teşekkür ederim yani bir yerde ucu dokunuyor yada aşinayız bu terimlere bilgi her zaman iyidir. Hiç bilmiyorum demekten biliyorum demek işe yarar . Aynen bu aralar artık en dibe doğru yola çıktı çok daha fazla düşer tahminimce. İnşallah yinede toparlayabilirse çok iyi olucak.
full member
Activity: 224
March 29, 2018, 02:08:05 PM
Yani Ayısı Boğası kalmadı bu piyasanın piyasa bildiğin eşeğe bağladı. Güzel bir yazı olmuş fakat bu yazı Bitcoin için ikinci planda diyebiliriz. Manipüle ile giden bir piyasa Bitcoin. Ama anlattıkların da kulak arkası edilecek bir şey değil.
member
March 29, 2018, 01:21:24 PM
YsfYlmz:

Tüm eleştirilere rağmen bence tamamen anlaşılabilir bir açıklama olmuş ellerine sağlık hocam, bir çok insan terim ve durumlardan habersiz piyasada birşeyler yapmaya çalışıyor bilgi her zaman bilgidir. Tekrardan emeğine sağlık.
+1 merit benden hocam

Çok Teşekkür ederim yorum için merit için ve anlayışınız için Smiley Bu terimlerin ismini duyup ne anlama geldiğini bilmeyip tedirginlik yaşayan kişiler için bir açıklayıcı bilgi niteliğindedir. Piyasanın yok olacağı vs düşüncelere kapılmayı düşünmemeleri için bu iniş ve çıkışların normal olduğunu görmeleri gerek karamsarlığa kapılmak iyi olmaz. Tekrar teşekkür ederim.
full member
Activity: 175
Why not!
March 29, 2018, 01:05:04 PM
member
March 29, 2018, 07:10:30 AM
Tesekkurler paylasim icin. Artik bogasina da ayisina da baslicam iyice can sikici olmaya basliyor bu durumlar. Bazen motive bazen acayip demotive oluyorum. Hergun garip garip haberler geliyor.
Smiley Rica ederim. Yok düşecekti yok çıkacaktı bu tarz konuşmalar herkesi sıktı Smiley Sabrımızı gösterip gittiği yere kadar bekliycez yazın ortalarında hareketlenmesini bekliyorum kendi tahminim tabi bu ama hiç belli olmaz daha da uzun sürede bilir. İnşallah hayırlı bir zamanda gelir bazen düşündükçe çok can sıkıcı oluyor düşüş.
member
March 29, 2018, 07:07:35 AM
100$ kadar düşsün sonra ne zaman cıkarsa cıksın 2020 ye kadar beklerim su amatörleri iyice silkeleyelim.
zaten artık en dip fiyatı gördüğünü düşündüklerinde yatırımcılar burayı canlandırır. Beklemek tek çaremiz oldu piyasaya battı batıyor yada çok yükselecek gibi belirleyeceğimiz bir kaynak yok . Bu piyasayı yine zenginler ve medya belirliyor iyi haberler gelir etki eder. Çok fazla düşer tekrar yatırımlar gelir. Bizde sadece bekler fırsatları değerlendiririz.
member
March 29, 2018, 07:04:36 AM
Bilgilendirme için sağolasın dostum eline sağlık. Bizim piyasa ayı boğanına döndü arkadaş ne olacağı belli olmuyor bi bakıyosun uçuyo bi bakıyosun çakılıyo ne tepki vereceğini kestirmek güç
Rica ederim ben teşekkür ederim. Bu terimleri duyup ne olduğunu bilmeyenlerin korkulacak birşey olmadığını algılasınlar bu konuda bilgilenip ona göre hareket etsinler diye iyi oldu. İnşallah üyelerin işine yarar.
member
March 29, 2018, 07:01:41 AM
boğa sanki hiç düşmeyecekmiş hayaline kapıldığınız ve bir noktada sizin elinize veren piyasaya verilen isimdir. ayı ise boğada yakalanıp da satmaya fırsat bulamayanın dert yandığı piyasaya verilen isimdir. ikisi çok sık karşınıza çıkıyor. kripto ve her türlü alım, satım yapılan piyasalarda. balinaların keyif aldığı servetini katladığı da diyebiliruk.
Aynen teşekkürler yorum için .  Boğa da ayı da sembolik işte aynı şekilde balina da zenginlerin iniş çıkışları ve elindeki serveti resmen fakirlerin merak etmesi için çıkardıkları anlamayı güçleştirdikleri terimler yoksa pek bir olayı yok yani bu isimlerin Smiley
member
Activity: 143
March 29, 2018, 06:46:34 AM
Tesekkurler paylasim icin. Artik bogasina da ayisina da baslicam iyice can sikici olmaya basliyor bu durumlar. Bazen motive bazen acayip demotive oluyorum. Hergun garip garip haberler geliyor.
Pages:
Jump to: