Pages:
Author

Topic: BtcTurk | PRO - page 2. (Read 4317 times)

legendary
Activity: 1865
Merit: 1387
The Last Cryptocoin Burner
April 06, 2021, 03:06:26 PM
Btcturk e bugüne kadar ki kullanıcı dostu yaklaşımlarından dolayı teşekkür ederim. Paribu gibi çok kötü bir rakibi olduğu için değil de hiç rakibi olmasa dahi düzgün bir iletişim kurma gayretinde bir kurum. Diğer borsalar yanında amatör kalıyor. Bu forumdan tutun mail-chat-vip destek gibi kısımlarda bile çok profesyonel. Ayrıca açıklarını hızlı gideriyor, gerçi ben hep bir eksik bulurum ama ,uğraşmaları güzel. Önerilerimi dinleyen başka borsa olmadığı için sadece karşılaştıramıyorum ama dinlemeleri de güzel. Şu hareketli günlerde birçok arkadaşın dile getirdiği gibi coinmarket cap ten zirvedeki koinlerden eklemeleri lazım , bunun için site içinde anket yapmalılar. Bu ankete verilen oyları da trader ın hacmiyle çarpıp ağırlıklı ortalamaya göre sıralamalılar. iş bilen adamlardan iş yapacak koinleri böylece seçmiş olurlar.
yoğunluk zamanı kitlenmelere çok laf etmiyorum ama binance ne yapıyorsa bakın bir zahmet öyle yapın yoksa trbinance hızlı geliyor geride kalacaksınız. koin yatırma çekme son über yazılımsal önerimden sonra biraz gelişti gibi (harbiden verdiğim kodu kullanmışlar sanırım  Tongue)
son olarak maliye sorarsa arkadaşı tanımıyoruz da derseniz çok müteşekkür olurum , herkese iyi günler  Kiss
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
April 05, 2021, 04:34:55 PM
BtcTurk, Paribu ile arasındaki farkı yeni kullanıcılara göstermek isterse bence mutlaka CHZ eklemeli marketine:) Malumunuz, Türklerin şu son 3 aydaki CHZ aşkı bir başka! Yoğun günlerde sıkça kilitlenme olduğundan da oradan kaçıp Binance TR'ye geçiyorlar. CHZ ve fun tokenleri BtcTurk'e eklenirse ve sunucularda da kasma olmazsa; bence yeni yatırımcı çekmek için iyi bir yol olabilir.
sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
April 05, 2021, 09:00:32 AM
Bitcoin Cash alacaktım baktım sizde yok üşendim borsanızdan çıkmaya Smiley Şıkır şıkır işliyorken başka borsada işlem yapamam galiba artık. Nazar değmesin.

Umarım Bitcoin Cash'i de eklersiniz birgün...
sr. member
April 03, 2021, 04:01:35 PM
Nazar değmesin artık kasma donma sorunu tamamen bitmise benziyor.

sr. member
Activity: 669
Merit: 318
Kriptopara Alım Satım Platformu
April 01, 2021, 03:44:36 AM
Dün uygulamasını biraz kullandım. Pek işlem için kullanmasam da App gayet hızlı. Yalnız kar/zarar yazan kısma ne zaman bassam uygulama çöküyor. Bunun düzeltilmesi gerektiğini düşünüyorum. Bilgi vereyim dedim.

Merhaba, kullandığınız cihaz, işletim sistemi sürümü ve uygulama versiyonu (açılışta sağ altta görebilirsiniz) bilgilerini Özel Mesaj ( https://bitcointalk.org/index.php?action=pm;sa=send;u=134481 ) ile iletebilir misiniz?

Ayrıca QNB Finans/Enpara ile anlaşma yapmaları iyi olurdu. Çoğu insan gibi enpara kullanıyorum haftasonlarında işlem yapmak sıkıntı oluyor.

BtcTurk'e para yatırıp çekmek için tam entegrasyon ile çalışabileceğimiz anlaşmalı banka sayısının artırılması için çalışmalarımız devam etmektedir.
legendary
Activity: 2170
Merit: 1306
April 01, 2021, 03:16:33 AM
Dün uygulamasını biraz kullandım. Pek işlem için kullanmasam da App gayet hızlı. Yalnız kar/zarar yazan kısma ne zaman bassam uygulama çöküyor. Bunun düzeltilmesi gerektiğini düşünüyorum. Bilgi vereyim dedim.
Ayrıca QNB Finans/Enpara ile anlaşma yapmaları iyi olurdu. Çoğu insan gibi enpara kullanıyorum haftasonlarında işlem yapmak sıkıntı oluyor.
sr. member
March 29, 2021, 08:35:02 AM
kar/zarar kısmındaki tabloda komisyon oranları düşülmüş mü yoksa dahil mi?

Merhaba, BtcTurk |PRO'da emir ilettiğinizde, komisyon tutarı bloke olmaktadır. Emriniz eşleştiğinde, komisyon tutarı tahsil edilir ve emrinizin, komisyon tutarı hariç kısmı ile yaptığınız alım veya satım miktarı hesabınıza aktarılır.

Kar/Zarar tablosundaki tutarlara ödemiş olduğunuz komisyonlar dahildir.
jr. member
Activity: 69
Merit: 2
March 27, 2021, 03:51:52 PM
kar/zarar kısmındaki tabloda komisyon oranları düşülmüş mü yoksa dahil mi?
sr. member
March 23, 2021, 01:50:18 AM
Değerli kullanıcılarımız,

Uniswap (UNI) / Türk Lirası işlem çifti, alım satım işlemlerine açılmıştır.
sr. member
Activity: 1666
Merit: 300
March 11, 2021, 03:10:50 PM
Emrinizi ilettiğiniz anda emriniz kısmen ya da tamamen eşleşirse, piyasa alıcı komisyon oranı geçerli olmaktadır.

Bu biraz adaletsiz olmuyor mu? Eskiden böyle değildi. Bir order diyelim ki 10 trade ile tamamlanmış olsun; her bir trade bağımsız olarak taker/maker durumuna göre komisyonlandırılırdı. Yani emir verildiği esnada kısmi eşleşme oldu diyelim, o eşleşen kısım taker olarak değerlendirilmeli, kalan kısım ise emir defterine koyularak maker olarak değerlendirilmeli.

Kriptopara yatırımcılarını yolunacak kaz olarak görmekten ne zaman vazgeçecek bu şirketler. Arkadaşlar hakkınızı arayın biraz ya da bu piyasaya hiç bulaşmayın. Yerli yabancı neredeyse her borsa sizden kuruş kuruş para götürmeye çalışıyor. Binance vs de de var böyle kurnazlıklar. Hem böyle bariz hile yaparlar hem de kelime oyunlarıyla kendini savunup sizin zekanızla alay ederler.
Küçük bir oran gibi görünse de bu görüşte haklısınız. Bu konuda insanlar bilinçlenirse btctürk de bu talebi ciddiye alacaktır bence.
jr. member
Activity: 51
Merit: 53
March 11, 2021, 10:20:56 AM
Emrinizi ilettiğiniz anda emriniz kısmen ya da tamamen eşleşirse, piyasa alıcı komisyon oranı geçerli olmaktadır.

Bu biraz adaletsiz olmuyor mu? Eskiden böyle değildi. Bir order diyelim ki 10 trade ile tamamlanmış olsun; her bir trade bağımsız olarak taker/maker durumuna göre komisyonlandırılırdı. Yani emir verildiği esnada kısmi eşleşme oldu diyelim, o eşleşen kısım taker olarak değerlendirilmeli, kalan kısım ise emir defterine koyularak maker olarak değerlendirilmeli.

Kriptopara yatırımcılarını yolunacak kaz olarak görmekten ne zaman vazgeçecek bu şirketler. Arkadaşlar hakkınızı arayın biraz ya da bu piyasaya hiç bulaşmayın. Yerli yabancı neredeyse her borsa sizden kuruş kuruş para götürmeye çalışıyor. Binance vs de de var böyle kurnazlıklar. Hem böyle bariz hile yaparlar hem de kelime oyunlarıyla kendini savunup sizin zekanızla alay ederler.
sr. member
March 11, 2021, 02:15:56 AM
Komisyon oranları, emir giriş ekranda piyasa alıcı komisyon oranları üzerinden hesaplanmaktadır. Emriniz ilettiğiniz anda emriniz, emir defterindeki herhangi bir emir ile eşleşmez ise emriniz piyasa yapıcı olarak kaydedilir ve piyasa alıcı/piyasa yapıcı komisyon farkı bakiyenize otomatik olarak iade edilmektedir.

member
Activity: 263
Merit: 11
Para Basan Adam
March 10, 2021, 05:34:21 PM
Merhaba, emir verdiğiniz anda dinamik olarak hesaplama yapılmaktadır. Ancak komisyon, yalnızca emriniz eşleştiğinde tahsil edilmektedir.

İşlem yaptıktan sonra, webden veya mobil uygulamadan Hesap > Emir Geçmişim sayfasından verdiğiniz emir tutarını, emir fiyatınızı, karşılığında aldığınız veya sattığınız miktarları kontrol edebilirsiniz.

Eğer komisyon hesaplamasında hata olduğunu düşünüyorsanız, [email protected] adresine e-posta göndererek hesabınızın incelenmesini talep edebilirsiniz. E-posta adresinizi özel mesaj ( https://bitcointalk.org/index.php?action=pm;sa=send;u=134481 ) ile iletirseniz, işlemlerinizi kontrol edip bilgi verebiliriz.

Hayir hesaplamada bir hata oldugunu dusunmuyorum sadece nasil hesaplandigini ogrenmek istiyorum,
sr. member
March 09, 2021, 02:02:18 AM
Merhaba, emir verdiğiniz anda dinamik olarak hesaplama yapılmaktadır. Ancak komisyon, yalnızca emriniz eşleştiğinde tahsil edilmektedir.

İşlem yaptıktan sonra, webden veya mobil uygulamadan Hesap > Emir Geçmişim sayfasından verdiğiniz emir tutarını, emir fiyatınızı, karşılığında aldığınız veya sattığınız miktarları kontrol edebilirsiniz.

Eğer komisyon hesaplamasında hata olduğunu düşünüyorsanız, [email protected] adresine e-posta göndererek hesabınızın incelenmesini talep edebilirsiniz. E-posta adresinizi özel mesaj ( https://bitcointalk.org/index.php?action=pm;sa=send;u=134481 ) ile iletirseniz, işlemlerinizi kontrol edip bilgi verebiliriz.
member
Activity: 263
Merit: 11
Para Basan Adam
March 08, 2021, 01:00:11 PM
Komisyon hesaplamasinda surekli karsilastigim bir hata :

Mesela Ada alacagiz.

Kur : 8,470
Brut alim miktarimiz : 10.000 TL
Komisyon : %0.08 (0.0008) (2. kademe Piyasa Yapıcı)

bu durumda
komisyon = 10.000 X *0,0008 = 8 TL
Net = 10.000 - 8 = 9992
ADA = 1179,6930 olmasi gerekmez mi ?

islem yapinca bu veriler tutmuyor, nerede hata yapiyorum acaba ?
sr. member
March 08, 2021, 11:07:36 AM
Kasma donma kalmadı gibi. Son yapilan güncellemeler meyvesini verdi nihayetinde.

Ayrıca borsaniza birde PaxGold ekleseniz harika olurdu.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
February 28, 2021, 07:22:04 AM
BtcTurk | PRO'da toplam değeri 100TL altında kalan kriptoparalarınızı Hesap > Dönüştür ekranından Türk Lirası'na çevirebilir, TL bakiyenizi alt limit olmadan çekebilir veya 100TL üzeri TL bakiyeniz ile BtcTurk PRO'da veya BtcTurk'te işlem yapabilirsiniz.
0,01 usdt'yi görmek bile rahatsız ediciydi. bunu yapmanız gerçekten iyi olmuşSmiley
sr. member
February 28, 2021, 05:11:27 AM
BtcTurk | PRO'da toplam değeri 100TL altında kalan kriptoparalarınızı Hesap > Dönüştür ekranından Türk Lirası'na çevirebilir, TL bakiyenizi alt limit olmadan çekebilir veya 100TL üzeri TL bakiyeniz ile BtcTurk PRO'da veya BtcTurk'te işlem yapabilirsiniz.
sr. member
February 28, 2021, 05:06:08 AM
10 TL ile alım satım yapabiliyorduk. Şimdi 100 Tl olmuş durumda. Bu biraz fazla değil mi ?

100 TL'den aşağı alım satım yapılamıyor artık.

Merhaba, dilerseniz BtcTurk.com veya BtcTurk mobil uygulaması ile 10TL ve üzeri Bitcoin alım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Yatırma ve çekmede bu limiti koysalar anlarız da alış satışta 100 TL alt limit getirmeleri saçma olmuş. Kullanıcı hesabındaki para ile istediği miktarda alış/satış işlemi yapabilmeli.

Alım satım alt limitleri piyasa şartları ve kullanıcılarımızın alım satım işlemleri incelenerek belirlenmiştir.

Ben yapılan işi olumlu buluyorum tahta rahatlamış gibi kasmalar azaldı. Umarım bir daha kasma yaşanmaz çok fazla mağdur olan oldu.
sr. member
February 25, 2021, 11:53:51 AM
10 TL ile alım satım yapabiliyorduk. Şimdi 100 Tl olmuş durumda. Bu biraz fazla değil mi ?

100 TL'den aşağı alım satım yapılamıyor artık.

Merhaba, dilerseniz BtcTurk.com veya BtcTurk mobil uygulaması ile 10TL ve üzeri Bitcoin alım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Yatırma ve çekmede bu limiti koysalar anlarız da alış satışta 100 TL alt limit getirmeleri saçma olmuş. Kullanıcı hesabındaki para ile istediği miktarda alış/satış işlemi yapabilmeli.

Alım satım alt limitleri piyasa şartları ve kullanıcılarımızın alım satım işlemleri incelenerek belirlenmiştir.
Pages:
Jump to: