Pages:
Author

Topic: BtcTurk | PRO - page 3. (Read 4317 times)

legendary
Activity: 2198
Merit: 2570
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
February 25, 2021, 11:28:22 AM
Yatırma ve çekmede bu limiti koysalar anlarız da alış satışta 100 TL alt limit getirmeleri saçma olmuş. Kullanıcı hesabındaki para ile istediği miktarda alış/satış işlemi yapabilmeli.

Yaşanan yoğunluk problemlerine karşı küçük bir önlem olarak tasarlanmış olabilir. Merkezi borsalardagerçekleştirilen her işlemin siz görmeseniz de bir maliyeti (altyapı ücretleri) var. Günlük 5 milyon işlem kapasitesine sahip olan bir borsa ile 20 milyon işlem kapasitesine sahip borsanın maliyeti aynı olmuyor maalesef. Çok düşük hacimdeki işlem de büyük hacimdeki işlem de aynı şekilde eşleştiği için küçük işlemleri azaltma yolunu tercih etmişler. 10 TL dediğimiz para bitcoin 30000 TL fiyatındayken 0,0003BTC ediyordu şu anda ise 100 TL ancak 0,0003BTC ediyor. Alt limitin 10 katına çıkarıldığını düşünürsek bitcoin bazında tutarda bir değişiklik yok. Bitcoin ticareti yapılması üzerine çalışan bir işletmenin işlemleri bitcoin bazında kabul etmesi normal.
member
Activity: 170
Merit: 11
February 25, 2021, 10:15:52 AM
10 TL ile alım satım yapabiliyorduk. Şimdi 100 Tl olmuş durumda. Bu biraz fazla değil mi ?

100 TL'den aşağı alım satım yapılamıyor artık.

Yatırma ve çekmede bu limiti koysalar anlarız da alış satışta 100 TL alt limit getirmeleri saçma olmuş. Kullanıcı hesabındaki para ile istediği miktarda alış/satış işlemi yapabilmeli.
jr. member
Activity: 198
Merit: 2
February 25, 2021, 09:41:27 AM
10 TL ile alım satım yapabiliyorduk. Şimdi 100 Tl olmuş durumda. Bu biraz fazla değil mi ?

100 TL'den aşağı alım satım yapılamıyor artık.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
February 22, 2021, 08:06:15 PM
sımdı 350000 den aldıgımızı an ıtıbarıyle 385000 de satamıyorsak trade kaybımızı kım karsılayacak ?

Şimdi satabilirsin. Site açık fiyat da 383 bin TL. Wink

Tam alttan toplamalık düşüş zamanı lakin ne yok Btcturke erişim yok Cheesy Önce Binance sonra Paribu cartayı çekti iyi Btcturk çekmedi maşallah dedikte çekti. 45 dk önce bir açıklama yapmışlar amma nerde çözüm  Angry

Hareketli her dönemde aynı şey oluyorsa artık akıllanmak lazım. Yoğun anlarda Türk borsalarını unutmak gerekiyor.
member
Activity: 263
Para Basan Adam
February 22, 2021, 11:30:49 AM
sımdı 350000 den aldıgımızı an ıtıbarıyle 385000 de satamıyorsak trade kaybımızı kım karsılayacak ?
hero member
Activity: 1260
Merit: 957
February 22, 2021, 11:24:22 AM
Tam alttan toplamalık düşüş zamanı lakin ne yok Btcturke erişim yok Cheesy Önce Binance sonra Paribu cartayı çekti iyi Btcturk çekmedi maşallah dedikte çekti. 45 dk önce bir açıklama yapmışlar amma nerde çözüm  Angry
member
Activity: 263
Para Basan Adam
February 22, 2021, 11:18:09 AM
İşlem yapamıyoruz, müşteri hizmetleri yanıt vermiyor, siteye erişim yok, apiler tetiklemiyor, app lar çalışmıyor...... ne zaman düzelecek
sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
February 22, 2021, 11:13:24 AM
Yaklaşık olarak 20 dakikadır BTCTürk iptal. Yine sürekli 503 hatası alıyorum ekranda. Girip NEO'ları sattım biraz alttan toplamak istedim ama maalesef erişemiyorum. Bakalım ne zamana düzelir ve piyasa o an hangi aşamada olur?

Hocam geçen buraya yazdım düşüş anlarında özellik %10 civarı düşüşler görüyorsanız Btcturk te islem açmayın. Mesela siz şuan sattınız ve yükselişi izliyorsunuz. Almak istesenizde alamıyorsunuz çünkü sistem çöktü.

Geçmiş olsun. Btcturk ise 1 saate yakın oldu kapalı duruyor.

Satış yapıp alamayn çok kişi oldu. Ben ise alistigim için sadece izledim. İşlem açmadım. Satanlara geçmiş olsun diyorum.

1 saat az değil yapacak bir şey yok. Twitter'da tepki çok büyük.
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
February 22, 2021, 10:35:17 AM
Yaklaşık olarak 20 dakikadır BTCTürk iptal. Yine sürekli 503 hatası alıyorum ekranda. Girip NEO'ları sattım biraz alttan toplamak istedim ama maalesef erişemiyorum. Bakalım ne zamana düzelir ve piyasa o an hangi aşamada olur?
hero member
Activity: 1316
Merit: 966
February 17, 2021, 06:30:07 AM
Selamlar, 24 saatlik limiti (ya da tek seferlik çekim limitini) 1 milyon liranın üstüne çıkartmanın bir yolu var mı?

Talebinizi [email protected] adresine iletebilirsiniz.

Yakında atacağım. Teşekkür ederim.
sr. member
Activity: 669
Merit: 318
Kriptopara Alım Satım Platformu
February 15, 2021, 02:53:22 AM
Selamlar, 24 saatlik limiti (ya da tek seferlik çekim limitini) 1 milyon liranın üstüne çıkartmanın bir yolu var mı?

Talebinizi [email protected] adresine iletebilirsiniz.
sr. member
February 14, 2021, 12:34:24 PM
çok fena ya, yoğunluk geldi mi sapıtıyor bildiğin, backend de front end gibi hatta daha kötü, komple go ya geçip yeniden yazsınlar bari  Sad

fiyat %10 düştüğünde yoğunluk mu oluyor ? bu boğa terse döndüğünde btctürkte kalanlara sabır diliyorum. çok villa ev araba parası buhar olur o hengamede. şuan boğa dönemindeyiz fiyatlar bir seviyeden dönüyor yarın rüzgar terse döndüğünde %10 ları bırakın gecede %50 ye varan düşüşler göreceğiz belki de.  o zaman ne olacak? bazen fiyatlar %30 düşüp %40 arttığı günler olacak. bu boğa sertleşince ? biz bunları gördük 2017'de.

resmen yarım saat boyunca alım satım yapılamadı bu piyasada 1 saniye bile değerlidir. zaten alım satım yapsaydım, geçen giden 2000 liranın çok daha fazlasını gidecekti. artık başka borsa düşünmenin zamanı geldi.
legendary
Activity: 1865
Merit: 1387
The Last Cryptocoin Burner
February 14, 2021, 10:45:28 AM
çok fena ya, yoğunluk geldi mi sapıtıyor bildiğin, backend de front end gibi hatta daha kötü, komple go ya geçip yeniden yazsınlar bari  Sad
sr. member
February 14, 2021, 09:57:03 AM
devre kesici koymuşlar gibi çalışıyor borsa, her yüzde 5-10'luk artış veya düşüşte donuyor. tek sorun btctürk donduğunda diğer borsalar donmuyor. hani borsa istanbul gibi devre kesse neyse dicem ama. sen devre kestiğinde binance de al sat yapıyor adam.
Bugün yine bir düşüş geldi şükür zarar etmedim Smiley çünkü alım satım yapmadım. artık çıkış vakti göründü bize galiba. hep böyle olacaksa son zamanlarda çok arttı.

Kısa vadeli pozisyon mu kovalıyorsunuz %10 Düşüş mü gördünüz sakın alım ya da satım düşünmeyin dostlarım duman olursunuz.

Sistem kilitleniyor çöküyor veya donuyor. 10-15 dakika ne oluyor ne bitiyor sadece bekliyorsunuz açılmasını...
 Bu arada fiyat yükselip düşmeye devam ediyor. Tombaladan şansınıza ne çıkarsa ? %10 düştü alayım veya satayım derken paranızdan olmayın. Hele kripto para dünyasında saniyenin bile değerinin olduğunu bildikleri halde Btctürk nasıl hala bu sorunlarını düzeltmez ki ?
hero member
Activity: 1316
Merit: 966
February 14, 2021, 09:40:33 AM
jr. member
Activity: 51
Merit: 53
February 13, 2021, 12:06:25 PM
Arkadaşlar BtcTurk PRO'nun grafikli al/sat ekranı sizde normal çalışıyor mu? Benim CPU tavan yapıyor, arayüz sürekli donuyor. Bazen rakam girerken bile sanki büyük bir işmiş gibi ağır çekimde giriyorum. Chrome ve Firefox ikisinde de böyle. Benim için bu sayfa kullanılamaz durumda. Diğer sayfalar normal çalışıyor.

Sizde durum nasıl?

Site yöneticileri bunun farkında mı?
hero member
Activity: 1285
Merit: 591
In #Bitcoin me trust
February 13, 2021, 07:11:07 AM
Sadece ERC20 Tether USDT çekme işlemlerinden transfer ücreti alınıyor. Ethereum (ETH), Chainlink (LINK), USD Coin (USDC) çekme işlemleri ücretsiz olarak devam ediyor.

Ayrıca, Tether'i TRON ağından (TRC20) veya Liquid USDT olarak çekerseniz yine transfer ücreti ödemiyorsunuz.

Ethereum ağında işlem ücretlerini merak edenler varsa, Etherscan'de Gastracker'a bakabilir. Bazen 5$ civarındayken işlemler artınca kısa sürede 30$-40$'a kadar çıkıyor ücretler.
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
February 11, 2021, 02:26:17 PM
erc20 tokenleri için bedava transfer sürdürülemez bir durumdu zaten. eth ağındaki transfer maliyetleri öyle bir arttı ki bazen coinden daha fazla fee ödenir oluyor.

ara sıra bu bedavadan yararlanıyordum da şuan kaldırıldı mı? şimdiki fee fiyatları uygun diğerlerine göre uygun olsa bari.

ERC20 Tether USDT bunlar haricinde kalan herşey hala ücretsiz ve ücretsiz olması bu borsayı cidden çok kullanılabilir kılıyor.
jr. member
Activity: 41
Merit: 1
February 11, 2021, 02:24:33 PM
erc20 tokenleri için bedava transfer sürdürülemez bir durumdu zaten. eth ağındaki transfer maliyetleri öyle bir arttı ki bazen coinden daha fazla fee ödenir oluyor.

ara sıra bu bedavadan yararlanıyordum da şuan kaldırıldı mı? şimdiki fee fiyatları uygun diğerlerine göre uygun olsa bari.
member
Activity: 756
Merit: 17
February 11, 2021, 02:04:58 PM
Pages:
Jump to: