Pages:
Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 2. (Read 1107542 times)

legendary
Activity: 1218
Merit: 1176
Bazı borsalarda yeni ATH görüldü Bitcoin'de. Binance'de 69.990 doları gördü, diğer borsalarda 70.000$'ı gören var.
Boğa piyasasındayız ve büyük olaylar daha yeni başlıyor gibi geliyor bana, bu saatten sonra da yok 30k yok 20klara düşecek diye bir durum görmüyorum tabi küresel bir şey olmaz ise.
member
Activity: 184
Merit: 84
Merhaba;

Total Market Cap 2021 yılı ATH'ın %27,67 altında, BTC Dominace ise %33.68 altında. Hala yukarı gitme potansiyeli var ama altıda bana çok dolu gelmiyor. Şimdilik Premium destek 60.300 usd'de, daha altına düşüş yakın zamanda beklemiyorum, onun altındaki destek ise 57.400 usd. Averaj fiyat 24.653 usd. M. P&L ise 2021 Ocağının 1 trilyon usd altında. SPOR ise over heating'de. CEX borsaların BTC mevcudu ise gayet düşük seviyede, işte bu güzel.

Kendim için daha satış bölgesinde olmadığımı söyleyebilirim.

Bu arada ETF olayını iyi okuyalım. Bu adamlar elbet nakite geri dönecektir. Cüzdan akışlarını takip etmeyi önerirdim.

İyi dileklerimle
hero member
Activity: 994
Merit: 607
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Yarılanma öncesi ATH olacak iş değil  Roll Eyes
%15 düşüşten sonra gene toparladı, düşüşte fena vurdular bazılarına hep olduğu gibi.
Klasik değil mi? Düşüşte margin pozisyonları patlatıyorlar, yükselişte de benzer hareketler. En güzeli şu an bence spot beklemek. Spotta kalırsan daha az üzülürsün. Ayrıca bu fiyat bir süre daha yatay seyrini korur bence . 100 bin dolar seviyeleri ise halving sonrası görebileceğimiz rakamlar.
full member
Activity: 154
Merit: 115
Yarılanma öncesi ATH olacak iş değil  Roll Eyes
%15 düşüşten sonra gene toparladı, düşüşte fena vurdular bazılarına hep olduğu gibi.
member
Activity: 223
Merit: 23
Life one ! Live it...
Herkes halving sonrası yükseliş bekliyordu bitcoin ters köşe yapmayı sever Cool haberler yayılmaya başladı 100 dolar yatırsaydınız zengin olmuştunuz diye Grin
bende 72 - 75 k arası sepeti %60 boşaltıp bir süre izlemeyi düşünüyorum.

Welcome the Bull  Cool
hero member
Bugün milleti güzel patlattılar, kazananlar çok güzel paralar kazandılar valla helal olsun.
Piyasanın artık yukarı yönlü olduğunun herkes farkında arada böyle şeylerin olmasının gayet normal olduğunu düşünüyorum çünkü birilerinin para kazanması gerekiyor o da burada longları patlatmak oluyor.
Bu hafta 70k yı göreceğiz diye düşünüyorum.
Herkese yalvardık bu dönemde yarılanma olacak diye. 20 bin dolar seviyesinden beri beklettiğimiz bitcoinlerde biraz satış yapmak için 75 bin üstünü bekliyorum. 75 bin dolar seviyesindeki satıştan sonra biraz yine düşüş bekleyip alttan alma fırsatı kollamayı düşünüyorum. Halving tamamlandığı zamanda da artık 40 bin altına düşme ihtimalinin gerçekçi olmadığı kanısındayım.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1176
Bugün milleti güzel patlattılar, kazananlar çok güzel paralar kazandılar valla helal olsun.
Piyasanın artık yukarı yönlü olduğunun herkes farkında arada böyle şeylerin olmasının gayet normal olduğunu düşünüyorum çünkü birilerinin para kazanması gerekiyor o da burada longları patlatmak oluyor.
Bu hafta 70k yı göreceğiz diye düşünüyorum.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1273
Hayırlı uğurlu olsun btc tüm zamanların rekorunu kırdı.

Tam nereye bakıcaz kafam karıştı benim. Binance tüm zamanların rekoru 69 bin. Bugünkü en yüksek seviye yine 69 bin. Tam bi kırma diyemeyiz buna. Önceki rekoru egale ettik çünkü. Tabiki başka borsalarda geçmiş olabilir. Ama başka borsalarda hacim düşük olduğu için normal zamanda da kırabilir bu rekoru. Hacimsiz yerler farklı fiyatlar gösterir.

Bana kalırsa garip bi gün. Özlediğimiz bi seviyedeyiz. Ama hevesimiz kursağımızda kaldı. 69,001 dolar olsa da yeterdi. Cheesy

gate.io'da 69.300 leri gördü yanlışım yoksa ancak buradan sağlam bir düşüş geldi ee o kadar olacak aslında aklımıza gelmedi oradan alanların satış yapabileceği yanlışım yoksa conbase satıyor  satış baskısı nerede durur kestirmek zor birde memelere millet fena para kaptırmış oldu bugün %20lere varan düşüşler peşinden geldi ben anlamadım bu boğayı eth ve btc hariçhepsi yerinde saydı.
hero member
Activity: 1162
Merit: 719

Tam nereye bakıcaz kafam karıştı benim. Binance tüm zamanların rekoru 69 bin. Bugünkü en yüksek seviye yine 69 bin. Tam bi kırma diyemeyiz buna. Önceki rekoru egale ettik çünkü. Tabiki başka borsalarda geçmiş olabilir. Ama başka borsalarda hacim düşük olduğu için normal zamanda da kırabilir bu rekoru. Hacimsiz yerler farklı fiyatlar gösterir.

Bana kalırsa garip bi gün. Özlediğimiz bi seviyedeyiz. Ama hevesimiz kursağımızda kaldı. 69,001 dolar olsa da yeterdi. Cheesy
legendary
sr. member
Activity: 630
Merit: 463
amerikadaki emeklilik fonlarına btc girdiğinde yıllarca btc toplanacak inanılmaz bir arz sıkıntısı başgösterek kısa sürede btc 100.000 doları bile görebilir oradan hızlıca fiyat daha yukarı gidecek belkide bırkac yıla 1.000.000 doları goruruz.

Btc'nin altcoinlerden tamamen ayrışacağını düşünüyorum. BTC'de inanılmaz bir arz sıkıntısı yaşanacak gibi duruyor.
Ben de 1 milyon dolar konusunda bir kaç yıl içerisinde ulaşabileceğimiz konusunda aynı fikirdeyim ama benim bir kaç sene tahminim, 2030’dan öncesi değil. Emeklilik fonlarına evlenebilmesi çok büyük bir artı ama ne kadar yukarı taşır onu kestirmek çok zor.
hero member
69k ath öğleden sonra 17'de gelmiş baktım da  Grin
şimdi millet bakıyor ath gelecek mi? gelse bile New record gelir ath=> usa piyasası açılınca  Smiley boş işlerle uğraşıyoruz walla yaaa

Yeni rekorlara hazırız artık. Gelsin bakalım minik tavşanımız. Artık bitcoin ve diğer altcoinler için power zamanı. Güçlü bir boğa kokusu alıyorum umarım yanılmayız. ATH ile birlikte global haber bültenlerinde çıkarak bir seviyede FOMO pompalanacağı gerçeğini de unutmamak lazım. Rüzgarı arkasına alırsa kimse tutamaz bizim BTC’ yi.
legendary
Activity: 2044
Merit: 1133
69k ath öğleden sonra 17'de gelmiş baktım da  Grin
şimdi millet bakıyor ath gelecek mi? gelse bile New record gelir ath=> usa piyasası açılınca  Smiley boş işlerle uğraşıyoruz walla yaaa
legendary
amerikadaki emeklilik fonlarına btc girdiğinde yıllarca btc toplanacak inanılmaz bir arz sıkıntısı başgösterek kısa sürede btc 100.000 doları bile görebilir oradan hızlıca fiyat daha yukarı gidecek belkide bırkac yıla 1.000.000 doları goruruz.

Btc'nin altcoinlerden tamamen ayrışacağını düşünüyorum. BTC'de inanılmaz bir arz sıkıntısı yaşanacak gibi duruyor.
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
Hahaha! 66666.66 Dolardan Btc sattım. Kiss

member
Activity: 184
Merit: 84
Merhaba;

Short'çular asılıyor ama yükselmeye devam ediyor. Kafam karışık.

İyi dileklerimle
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
yarılanma oncesi ath hiç olmamıştı ama bu sefer durumlar cok farklı.
market 3-5 balinanın elinde değil artık.
ATH kırıldıktan sonra btc de bir kırılma olabilir.
80-90-100 bir anda geçilebilir.100 kırılırsa başka bir kırılma daha olabilir hatta.
peter brandt bile 55k artık cok zor dediğine göre vardır bir bildiği.
bence o herif bile btc ye yatırım yaptı bu arada.bir anda değişti tweetleri cunku.

legendary
Activity: 2114
Merit: 1040
Bitcoin 30.000 dolardan 60.000 dolara çıkarken heyecan verici bir serüven yaşattı herkese. Bazen çok hızlı değer kaybetti ve bazı insanları korkuttuğu için satışa zorladı. Bazen çok hızlı yükseldi ve herkesi heyecanlandırdı. Bu süreçte her fırsatta Bitcoin'e çok güvendiğini söyleyenler arasında bile Bitcoin'lerini erkenden satanlar olmuştur kesin. Fiyatı takip etmek güzel bir aktivite. Fakat çok fazla takip edince hatalı kararlar almak kolaylaşıyor bence. Çevremdeki pek çok kişi bu süreçte bitcoinlerini sattı. Hepsi de fiyatla yatıp kalkan insanlardı. Bitcoin'in geleceğine güveniyorsanız fiyatı çok takip etmeye gerek yok aslında. Göz ucuyla takip etseniz yeter bence.😅
İşte önemli olan bu aşamada gerçekten inananlar için söylemek istiyorum ki asıl mesele eldeki bitcoinleri inandığınız değerlere kadar tutabilmek ben şu an 100 görülür diyorum ki zaten %80-90 artarsa 100 bin doları geçiyor ama şu aşamada altcoinler de değerlendirilebilir o yüzden bitcoin artışı beklerken diğerlerini de kaçırmamak lazım iyi yükseldi köfte
sr. member
Activity: 588
Merit: 365
Life is so short but wonderful.
Bitcoin 30.000 dolardan 60.000 dolara çıkarken heyecan verici bir serüven yaşattı herkese. Bazen çok hızlı değer kaybetti ve bazı insanları korkuttuğu için satışa zorladı. Bazen çok hızlı yükseldi ve herkesi heyecanlandırdı. Bu süreçte her fırsatta Bitcoin'e çok güvendiğini söyleyenler arasında bile Bitcoin'lerini erkenden satanlar olmuştur kesin. Fiyatı takip etmek güzel bir aktivite. Fakat çok fazla takip edince hatalı kararlar almak kolaylaşıyor bence. Çevremdeki pek çok kişi bu süreçte bitcoinlerini sattı. Hepsi de fiyatla yatıp kalkan insanlardı. Bitcoin'in geleceğine güveniyorsanız fiyatı çok takip etmeye gerek yok aslında. Göz ucuyla takip etseniz yeter bence.😅
hero member
Mehaba;

Ben bu kadar hızlı yükselmeyi beğenmiyorum. Olmasın istiyordum, oldu gene. Ekosiststem için bu kadar volatilite iyi değil. Fiyatlanma organik olmalı. Bu tip yükselişler "verimsiz" olur, düzeltme kaçınılmazdır. Beklentim, ATH ve yarılanma öncesinde yatay ilerleme, sonrasında düzeltme, sonrasında ATH.

https://www.nicehash.com/countdown/btc-halving-2024-05-10-12-00

İyi dileklerimle

Doğru söylüyorsunuz hocam. Altı boş bir büyümede pek kazanan çıkmaz ancak altını dolu dolu doldurursak işte o zaman gerçek anlamda büyümeyi görmüş oluruz. Bir düzeltme kaçınılmaz ama ne zaman? Ondan sonraki yatay seviye ne kadar sürer? Bunlar hep soru işareti ama forumda ne zamandır halving öncesi artacak artacak diyorduk doğru çıktı en azından buna sevinebiliriz.
Pages:
Jump to: