Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 277. (Read 1109040 times)

sr. member
Activity: 700
Merit: 270
Aslında iyi bir çıkış yakalamıştı ama haladaha tam randımanlı bir ivme yakalayamadı eğer para çıkışı sonrasında tekrardan giriş olursa işler değişir.
hero member
Activity: 1582
Merit: 520
9000 - 1000 arasında bir drenç var ama bu destekli bir drenç değil yakın zamanda iyi bir haberlerin gelmesiyle  piyasadan çıkan paranın tekrar  piyasaya dahil olmasıyla bu direnç kolay bir şekilde aşılacaktır sadece biraz zamana ihtiyacımız var.
member
Activity: 126
Merit: 10
Şu psikolojik sınırlar olmasa, bot programları fiyatları belirlemese, özgür piyasa olduğuna ve arz talebin fiyatı oluşturduğuna inanacağım. 10 bin üstüne gelecek diye para ayırdım, inişi gördüm.
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
Bu gece 9000 i geçecek gibi görünüyor.
Hadi bakalım...

Tahmin ettiğim gibi 9000 geçildi. Sonrasında da bu rakamları bekleyenlerin satışı geldi. Aşağı inişi de hızlı oldu.
Ama 8200 lerden yeniden toparladı.
Bakalım yarın yeniden deneyecek mi 9000 i...
member
Activity: 102
Merit: 25
Çok fazla takılmıyorum bir yerde dönmeyebilir'de hazırlıklı olmakta fayda var gibi duruyor.
full member
Activity: 1176
Merit: 159
9500 kırılmadı bu belirsizlik beni iyice sıkmaya başladı. düşüş bitti diyemiyoruz. bakalım nereye kadar düşecek şuan tetherdeyim 8k altı banko artık ama 7,9 dan dönebilir dönmez ise fena. 4k 5k riski var tahminlere göre
full member
Activity: 252
Merit: 100
Bitcoinin 1-2 hafta içinde 10k üzerine çıkmasını bekliyorum. 10k üzerinde tutunması daha kolay olacaktır. Bu seviyelerde kalırsa aşağı gitme riski her zaman vardır. Yukarı çıkma ihtimalini daha yüksek görüyorum.
hero member
Activity: 644
Merit: 504
Ben dahil Türk yatırımcının çoğunluğu piyasada kaybeden tarafta olduğunu anlamanın yolu bellidir.

Bitcoin fiyatı dış piyasada 60 bin tl iken Türkiye de 72 bin tl idi, global fiyatının yaklaşık 3 bin dolar fazlasını vererek bitcoin alıyorduk. Dışarıda 1 Bitcoin, 17 bin dolarsa bizde 20 bin dolar.  Bugün global fiyatlarının neredeyse 1000 dolar altından 31 bin tl den bitcoin satıyoruz. Dışarıda 9000 dolar ise Bizde 8000 dolar  Grin
hero member
Activity: 756
Merit: 541
Merhaba;

Her şey sorunsuz yükseliş trendindeyken temelsiz düşüş senaryoları, TA'lar nereden türüyor anlamadım. Kaynaklarınız kontrol edin. Ama akşama doğru düzeltme gelir o ayrı, standart oldu o artık.

İyi dileklerimle
full member
tekrar btc aldım arkadaşlar hemen satın bence. ters indikatörüm ya hani Embarrassed
sr. member
Activity: 588
Merit: 250
Sürekli böyle al sat panikle işlem yaparsanız 1 kazanır 3-4 kaybedersiniz bence çokta kaptırmayın kendinizi bitcoin e ve teknolojisine güveniyorsanız bekleyin.
full member
bence 7,9 7,8k fln olucak dalga yaparak gittiği için biraz düşmesi gerekiyorki trend bozulmasın. yoksa buradan direk 9k ya giderse yolundan sapmış olucak diye düşünüyorum.
full member
Activity: 128
Merit: 100
Ters indicator ortadirek,

o satarsa ben alirim, o alirsa ben satarim, fiyata bile bakmam..

benim icin otesi yoktur. Grin

legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
Evet beyler ve bayanlar, Ortadirek satmis artik .

ne yapacaginizi cok iyi biliyorsunuz. Teknik analizler vs. hikaye, ortadirek hareketleri sahane.
full member
9k ya değil 7k ya gidiyor şuan sattım tekrar 7k dan geri alabilmek için. v yapar 9k olur dedik onuda yapamadı.
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
Orta direk hocam devamlı düşecek diye mesajların var  dikkat ediyorum ama neden hiç olumlu yazmıyorsun Merak ettim
Aşağıdan almak istiyorsan almış olman lazım, aldıysanda yükselmesini istemen lazım,  ne zaman Baksan foruma btc düşecek şeklinde mesajını görüyorum, 

Görüşün ne ise yaz, kötü bir gidişat varsa da  kendimizi kandırıp pembe hayaller kuralım demiyorum.  Ama yani sanki devamlı düşmesini istiyorsun gibi bir görüntü var, devamlı karamsar hava oluşturmaya çalışıyorsun sanki , anlamadım
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
Fırsat bu fırsat TR borsaları ucuzladı ben 32 binden neyim var neyim yok btc alıp dış borsalara atıp 33 den bozdum fiyat aralığı TR yükselince tekrar çekip TR ye satıcam alın TR den dış borsalarda bozun  1000TL civarı aralık var.
güzel trade yapmışssınız hocam tebrikler. bütün varlığı atmak biraz riskli ama kazanınca güzel oluyor. umarım devamı gelir iyi bir açık yakalamışsınız. Smiley
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
Bu gece 9000 i geçecek gibi görünüyor.
Hadi bakalım...
hero member
Activity: 1022
Merit: 535
hafta sonunun gelişi nedense beni korkutuyor. ama bitcoin ters hareket yapmayı sever. bence bu sefer beklenenin aksine yukarıya doğru hareket yapmaya daha çok meyilli. Son 2 gün için konuşuyorum aşağıya inmeyi denemesine rağmen destek geldi ve 8000 civarına geri döndü hep.
full member
6 saatlik grafiğe bakıldığında düşüşün çok net bir şekilde devam ettiği görülebilir. düşüşün kısmen bittiğini söyleyebilmek için ise bir önceki en tepe noktası olan 9500 doları geçmesi bekleniyor. 6 saatlik grafiğe bakıldığında 17500 den beri bir önceki tepe seviyeleri aşılamamış ve bir önceki alt tabakanın altına inmiş.

o zaman 9500 gelmezse 6k nın altı geliyor diyebilir. ve bu süreçte en doğru hamle usdt de kalmak bana göre ve öyle yapıyorum.
Jump to: