Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 279. (Read 1109040 times)

sr. member
Activity: 546
Merit: 280
Peter Brandt

7600 kırılırsa 9400 dolara gider yazmış twitter da hadi bakalım oraya gelirse acımam satarım yetti be. son bir haftada yaşlandım üzüntüden.

1 saat kadar önce 7300 den sattım demiştiniz.
Yeniden aldınız sanırım.
Gerçi gönderiyi silmişsiniz.
full member
Activity: 1176
Merit: 159
Peter Brandt

7600 kırılırsa 9400 dolara gider yazmış twitter da hadi bakalım oraya gelirse acımam satarım yetti be. son bir haftada yaşlandım üzüntüden.
sr. member
Activity: 1036
Merit: 276
Bugün SEC ve CFTC (commodity futures trading commission) nin bir toplantısı var. bu toplantının gündemi ve sonuçları büyük ihtimalle bu gece ve yarınki bitcoin trendinin birinci dereceden belirleyecek. Canlı takip edebileceğim bir link bulamadım ama şu an genel gidişin pozitif olduğu söyleniyor. Bir miktar yükselme olması da buna bağlanıyor.

Gündem maddeleri ve konuları içeren bir liste aşağıda Şant Manukyan'ın tweetinden alıntıdır.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Kriptonun k sini bilmeyen cevremde o kadar insan tronx , verge, ripple ... 2x 3x yetmez 10x diye kuduruyorlardi.. En son biri ben bittim dostum dedi.. Uzuldum ama 2014 lerde bizim de başimiza gelmisti. Simdi onlar 2019 2020 yi bekleyecekler.. Bayragi sanirim onlar devraldi... Bu sekilde öğrenecekler.. Yaparak, yasayarak, hayat boyu ögrenme dedikleri sey iste bu..
member
Activity: 308
Merit: 10
Şant Hocanın yorumlarını ben de okudum umarım söylediği 9200 dolar seviyesini görebiliriz.Şuan bitcoin kendini 7000 doların üstüne atmayı başardı bakalım buralarda kalıcı olabilecek mi.Her an aşağı kırabilir diye korkuyorum.
full member
Activity: 588
Merit: 104
Bugün Sant Manukyan'ın da dikkat çektiği gibi dünya piyasaları tepetaklak olurken bitcoine ufak bir geçiş olabilseydi şu an durum çok farklı olurdu. Ancak güvensiz bir ortam olduğu için bir geçiş yaşanmadı. Halen daha short pozisyonlarda bir yoğunluk var. Gene Sant Manukyan'ın dediği gibi 9200 seviyelerine gelmeden bir yükselişten bahsetmek yanıltıcı olur. Bakalım hep beraber göreceğiz ne olacak.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
hala satmayanlar varda, sec haberlerinden dolayi birşeyler gelebilir. şimdiye kadar gelmeyen bu sefer gelse güzel olur.
member
Activity: 94
düşüş maelesef devam edecektir....Balinalar çok insafsızlar küçük yatırımcıyı düşünmüyorlar....ytd deildir.....
bu yükselişte kredi çekip girenler bundan sonra daha tebbirli olsunlar cok oynak bir piasa zamanla yükselip birden düşüverior....
sr. member
Merit: 250
Haberlerden sağdan soldan Bitcoin alan zengin oluyormuş diye duyup alanlar silkelendi galiba piyasadan,daha da kalmamıştır sanmıyorum çünkü hepsi panikle sattı. Tekrar da zor girerler piyasa bundan sonra olabilecek yükseliş daha ağır ama daha sağlıklı olacak.
sr. member
Activity: 1036
Merit: 276
Ekşiciler piyasadan çıktıysa artık biz işimize dönebiliriz  Grin
Bu hareket bence piyasaya son dönemde girenleri silkelemeye yönelik. 15k 20k dan sattıklarını 6k dan geri alıyorlar. Balon lafını edenlerde bu grup zaten. panikle satıyorlar. bir daha kolay kolay dönmezler.
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
Bu zor günlerde biraz gülümsemek de gerekiyor.
Belki görmeyenler vardır.
Soru geliyor Smiley

https://www.youtube.com/watch?v=AfWeWSRFV-s
full member
Activity: 344
Merit: 134
Geçen gün CnnTurk te Emin Çapa nın bitcoin ile ilgili programı vardı. "Petrol 140$ dan 30$ a düştüğünde kimse petrol öldü bitti yok olacak demedi, şimdi bitcoin için neden böyle söyleniyor düşünmek lazım" şeklinde bir cümlesi vardı. dikkat çekmeye çalıştığı nokta güzeldi.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Cocukları pistten alalım.
Bu dönemlerde bilgisayarınızı kapatın ve yukseliş başlayana kadar acmayın. Sonr gelir yine durduk yere 3x yaptık dersiniz.
Traderlığı bilenler al satını yapıyor suan zaten. Herkes 5k geliyor dediğine göre 5k gelmicek
sr. member
Merit: 250
Bitcoin buralardan daha da düşer mi bilmiyorum ama uzun zaman kendini toparlayamaz,yatırımların bir süre altcoinlere kayması muhtemeldir.
member
Activity: 224
Merit: 23
Life one ! Live it...
zor gunler gercekten.. 10000 ler dip diyip oralardan toplayan-toplattıran adamları hatırlıyorumda  bu kadar kişinin vebalini aldılar. kimsede cıkıpta her koyun kendi bacagındna asılır muhabbeti yapmayın. bakkalından tut berber ahmet abi bile eksiyi bilmemneyi okuyor.hadi onları gec kendisi zaten 10 binlerden toplamıssa faka bastı su anda.

2 grafik okuyarak analiz experti olanlara lafım.

Hepimiz için zor günler iş yerinden arkadaşım 12 k iken giricem dedi ben çok yüksek girmeyin dediğim zaman 19 k çıktı iş yerindeki arkadaşım bana çok laf saydı ancak bugün dua ediyor.  10 k dan bitcion alan insanlar yine şanslı çevremde 17-18 k dan bitcoin alan insanlar var geçen hafta yazmıştım bir arkadaşım çok zor durumda diye dinlemediler dinletemedik 2015 başından beri bu işlerle uğraşıyorum yeni sayılırım kimseye yatırım tavsiyesi veremiyorum korkuyorum adam sene 2017 sonunda bitcoinle tanışmış yatırım tavsiyesi veriyor. youtube kanalı açıyor icolar havada uçuyor aklı yok mu insanların? hayatlarının dersini en azından kripto paradan almış oldular yok öyle hayatta üç kuruşa beş köfte para kazanmak bu kadar kolay degil bu insanları zaten bugün kripto para piyasası çarpmasa yarın dolandırıcılar çarpacaktı hayaller ve hayatlar misali ama yapacak bir şey yok inş ellerindekileri satmadan süreci atlatabilirler insanların güvenleri çok kırıldı piyasanın toparlanması biraz zaman alır.
full member
Activity: 350
Merit: 110
intihar haberleri düşmeye başladı ajanslara.
Link?
member
Activity: 135
intihar haberleri düşmeye başladı ajanslara.
hero member
Activity: 896
Merit: 630
zor gunler gercekten.. 10000 ler dip diyip oralardan toplayan-toplattıran adamları hatırlıyorumda  bu kadar kişinin vebalini aldılar. kimsede cıkıpta her koyun kendi bacagındna asılır muhabbeti yapmayın. bakkalından tut berber ahmet abi bile eksiyi bilmemneyi okuyor.hadi onları gec kendisi zaten 10 binlerden toplamıssa faka bastı su anda.

2 grafik okuyarak analiz experti olanlara lafım.
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
herkes yılbaşından önceki 1 hafta gibi hype olacak sandı sanırım Smiley tronx ler xrp ler havada uçuyordu %100 karlarla Cheesy
Jump to: