Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 359. (Read 1109038 times)

legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
Sadece TL değil, yılbaşından beri USD artık güçlenecek, faiz arttırımı geliyor, dolarlar geri çağrılıyor fısıltıları çığlığa dönüştü. Farklı bir döneme girmek üzereyiz.
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
dolar 3.78 oldu.  Shocked
4 geliyor herlde hayrlısı olsun tl rip
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
dolar 3.78 oldu.  Shocked
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
Bir ara çok modaydı, saat ve dakikayı aynı yakalayıp post ediyordu millet.
Şununla hatıra fotoğrafı çektirmek isteyen var mı?

sr. member
Activity: 266
Merit: 279
Bugün ki toparlanmanın nedeni amazon söylentisiymiş. Yarın amazon çıkıp kabul etmeyeceğini açıklayınca fiyat yine düşer. Günlük 1000$ yükselip düşen bir para birimini kabul etmeleri intihar olur. Adamların çıkıpta kafalarına sıkacağını düşünmüyorum. Bitcoinin zaten amazonun kullanılması için yaratılmadı. Daha evrensel bir girişimin ürünü.
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
Altcoinler için alım fırsatı olduğu konusuna katılıyorum,bitcoingold ile işiniz bittiyse bence altcoinlere geçiş yapmanız için çok güzel bir nokta  Grin Bitcoin'in şu sıralar 5500 dolar seviyesinin çok üstüne çıkacağını düşünmüyorum.
full member
Activity: 434
Merit: 107
eğer 3-5 aydan daha uzun vadeli düşünülürse şimdiye dek oluşan grafiğe baktığımızda her noktada alınabilir bence btc. önemli olan elden çıkarma zamanı. bunun için bir hedef koymak gerekiyor. örneğin 8 ay içinde %20 kâr ile çıkayım gibi. o yüzden de ihtiyaç dışı parayı bu birime yatırmak lazım.
full member
Activity: 350
Merit: 110
BTC'ye tekrar giriş yapıp beklemeyi düşünen arkadaşlar bence düşmesini beklerseniz daha çok beklersiniz. Birkaç ay önce btc'nin sunduğu fırsatı şuan altcoinler sunuyor, şansınızı onlarda denemenizi tavsiye ederim ben.
hero member
Activity: 1330
Merit: 533
Günlerdir bekliyorum, btc düşsün tekrar giriş yapacağım diye.
Bu defa da yabancı borsalarda 400-500 dolar düşerken paribuda 400-500 tl ancak düştü.

bir anda düşmez bende bekliyorum 4200 civarı gireceğim sanırım duruma göre.
Bu konu hep bir önceki sabitinden girmek isteyenlerle dolu, bir kaç ay sonra 6000 den girmeyi bekliyorum diyecek birileri.
full member
Activity: 1176
Merit: 159
Bu defa da yabancı borsalarda 400-500 dolar düşerken paribuda 400-500 tl ancak düştü.

bir anda düşmez bende bekliyorum 4200 civarı gireceğim sanırım duruma göre.
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
Fork olayı dolandırıcılıktır bana göre. Adamlar önceden 1 milyon adet pre-mine yapmış daha sonra fork yapıyorlar ve bitcoin ile eşleştirip hiçbirşeye yaramayan bir coine değer yaratmış oluyorlar insanların bunu kullanacağı filan yok direk bozduruyor zaten herkes.

Kesinlikle katılıyorum şurda bir anket yapsak kaç kişi bitcoin cash'i bitcoin yerine kullanıyor 1 kişinin bile çıkıp bitcoin yerine bitcoin cash kullanıyorum diyeceğini düşünmüyorum.Bitcoin kısa vadede 7000 doları görebilir bana göre.
full member
Activity: 219
Merit: 109
full member
Activity: 504
Merit: 103
Kasım ayındaki segWitle belki işler değişebilir fiyata da daha çok yansır zaten büyük çoğunluk bitcoin goldu alıp bozduruyor ellerinde tutan azdır. Kasım ayında dalgalanma olacağını düşünüyorum.
sr. member
Activity: 387
Merit: 252
Hesapta zorluk azaltılıp hız kesiliyor.. segwit zamanı söyledim bu konu bir çok açığa ve şüpheye sebep olacaktı ki oldu da. Rusya'nın Çin'in tepskisi türlü türlü devletin kendi coinlerini çıkaracağı haberleri boşuna değil, bu konu ciddi ve organize şekilde devam ederse ileriki dönemde btc'ye büyük bir darbe vurabilir zira tavanı belli olmayan bir kurdan hiçbir yapı ya da devletin hazetmediğini, gönüllerince at koşturup kırbaç vuramadıkça huzura eremeyeceklerini hepimiz biliyoruz. İnkar devri bitti evet, ne mutlu ama bundan sonra çok daha dikkatli pozisyon almak şart.
full member
Activity: 350
Merit: 110
Fork olayı dolandırıcılıktır bana göre. Adamlar önceden 1 milyon adet pre-mine yapmış daha sonra fork yapıyorlar ve bitcoin ile eşleştirip hiçbirşeye yaramayan bir coine değer yaratmış oluyorlar insanların bunu kullanacağı filan yok direk bozduruyor zaten herkes.
newbie
Activity: 57
Merit: 0
bitcoinin hareketini tahmin etmek gerçekten çok zor. Fork oldu dün ile aynı seviyede duruyor değişen bir şey olmadı. Umarım forka gerek kalmayacak bir yapılanma yaşanır da boşuna heyecan yapmayız.
full member
Activity: 214
Merit: 100
1 BTG şuan bitfinexte 100 dolara alınıp satılabiliyo,
BTCnin zaten 1 saniyede 100-150 dolar inip çıktığı oluyo, forkta alamayanlar pekte bişey kaybetmedi.
inşallah 1 cente düşerde azalarak biter forklarda scam ICO lar gibi.Kripto dünyasını gerileten şeyler bunlar

Forklar her zaman olacak, olması da gerekli. Şu an BTC gerçek hayat uygulamaları için çok yetersiz. BTC Core ekibinin tutuculuğu da cabası. Bitcoin core ekibi bir yandan BTC'nin sırtındaki en büyük kambur.
full member
Activity: 214
Merit: 100
bu gece uyumayan varsa iyi para kazanmıştır.
su an bitcoin gold fiyatı btc den cıkmış gozukuyor.
yani cuzdanınıza btc ile yatttınız ise eger sabah hiçbirşey kazanmadınız.
bu arada gecen forktaki tepki oursa btc kasım sonu7500 seviyelerini kıracaktır diye tahmin ediyorum.

https://btc.com/a97a7fa3a94b9f48d06d4a4b4043466b7d0555c3e150a414d48ec7942c68d1bb

ben 491408 de elimden çıkartmıştım çünkü bu çakalların sinsice snapshot aldıklarını düşünmüştüm.Sağolsun türk borsaları sabaha karşı uyuduğu için 6000 dolardan sattım.

Borsaların 491407'den sonra snapshot alma gibi bir şansları var mı ki? Coin'in resmi açıklaması 491407. Ben öyle bir inisiyatif alamayacaklarını düşünerek 7 olur olmaz sattım.
nası 7 olur olmaz sattınız? 491407 te snapshot aldıklarını yeni söylediler? Haber verilmiş planlanmış birşey değildi.Enazından benim bildiğim bu

491407'de fork olacağı önceden belliydi. Ama yanlışım yoksa, Bittrex 12 saat öncesinde snapshot aldı. Zaten BTC yatırma ve çekme işlemlerini kapatmışlardı. O nedenle snapshot alınan bloğun önemi kalmadı Bittrex'de.
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
BTCnin zaten 1 saniyede 100-150 dolar inip çıktığı oluyo, forkta alamayanlar pekte bişey kaybetmedi.
inşallah 1 cente düşerde azalarak biter forklarda scam ICO lar gibi.Kripto dünyasını gerileten şeyler bunlar
full member
Activity: 398
Merit: 101
Jump to: