Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 360. (Read 1109038 times)

sr. member
Activity: 812
Merit: 260
bu gece uyumayan varsa iyi para kazanmıştır.
su an bitcoin gold fiyatı btc den cıkmış gozukuyor.
yani cuzdanınıza btc ile yatttınız ise eger sabah hiçbirşey kazanmadınız.
bu arada gecen forktaki tepki oursa btc kasım sonu7500 seviyelerini kıracaktır diye tahmin ediyorum.

https://btc.com/a97a7fa3a94b9f48d06d4a4b4043466b7d0555c3e150a414d48ec7942c68d1bb

ben 491408 de elimden çıkartmıştım çünkü bu çakalların sinsice snapshot aldıklarını düşünmüştüm.Sağolsun türk borsaları sabaha karşı uyuduğu için 6000 dolardan sattım.

Borsaların 491407'den sonra snapshot alma gibi bir şansları var mı ki? Coin'in resmi açıklaması 491407. Ben öyle bir inisiyatif alamayacaklarını düşünerek 7 olur olmaz sattım.
nası 7 olur olmaz sattınız? 491407 te snapshot aldıklarını yeni söylediler? Haber verilmiş planlanmış birşey değildi.Enazından benim bildiğim bu
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
bu arada gecen forktaki tepki oursa btc kasım sonu7500 seviyelerini kıracaktır diye tahmin ediyorum.

https://btc.com/a97a7fa3a94b9f48d06d4a4b4043466b7d0555c3e150a414d48ec7942c68d1bb

ben 491408 de elimden çıkartmıştım çünkü bu çakalların sinsice snapshot aldıklarını düşünmüştüm.Sağolsun türk borsaları sabaha karşı uyuduğu için 6000 dolardan sattım.

Borsaların 491407'den sonra snapshot alma gibi bir şansları var mı ki? Coin'in resmi açıklaması 491407. Ben öyle bir inisiyatif alamayacaklarını düşünerek 7 olur olmaz sattım.

Öyle birşey hakların yenmiş olması demek çünkü borsada 491407. blok anındakine göre dağıtım yapılmış oluyor gidipde kafasınagöre başka bloga bakarak veremez ler
full member
Activity: 344
Merit: 134
laptop ımdaki onboard intel ekran kartıyla 2 hash lik katkı benden. yeni btc nin adı da; TBSSHDKHAC (Terabayt Blok Size lı-Süper Hızlı- Dump Korumalı-Hep Artacak-Coin) olsun  Grin
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
bi fork da biz mi yapsak. organize olsak yaparız ha..
sr. member
bitcoin gold scam olunca bitcoin neden çöküyor onu anlamadım. isteyen istediği kadar forklasın arkadaş. piyasa hala anlayamadı şu işi. orjinal chain de devam ediyor bitcoin. bitcoin core u takip edin siz.. barzanisi, katalanı, btc forkçusu.... bölücüler her yerde. bir ayrılma sevdasıdır gidiyor bu aralar.
amaç para Smiley herkes kendi cebini doldurma peşinde
full member
Activity: 344
Merit: 134
bitcoin gold scam olunca bitcoin neden çöküyor onu anlamadım. isteyen istediği kadar forklasın arkadaş. piyasa hala anlayamadı şu işi. orjinal chain de devam ediyor bitcoin. bitcoin core u takip edin siz.. barzanisi, katalanı, btc forkçusu.... bölücüler her yerde. bir ayrılma sevdasıdır gidiyor bu aralar.
sr. member

sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
buyuk ihtimal krakende bitcoin gold listelemeyecek.bitcoin sahiplerine verecekler mi onu bilmiyorum.
zaten forku desteklemediklerini acıkladıkları bir tweet atmışlardı onuda silmişler nedense.
bitcoin gold un cok buyuk bir scam olduguna dair acaip tweetler donuyor su anda.cok pis bir bitcoin cokusu ile karşılaşabiirz her an.
full member
Activity: 350
Merit: 110
Henüz daha btc gold trade i başlamadı.Herkes sotede bekliyor btc gold alıp satmak için.Haliyle btc de dumplanıp altlara para akmaya başlayacaktır.

Bitfinex'de trade bir kaç saat önce başladı. Acayip makaslar var şu anda. Alım-satım arası makaslar %10'un üzerinde seyrediyor. Öyle ki sabah 15 dakika içerisinde 120'den alıp 199'dan sattım. Güvenmediğim için aşırı yüklü giremedim ama 15 dakikada %50'ye yakın kar, gün içinde de bu durum sık sık görülecek, güzel fırsat... Anladığım kadarıyla Bittrex'De alım-satıma açılmayacak Bitcoin Gold , bu durumda olayı Bitfinex'in balinalarının tekeline verecek gibi duruyor. Hal böyle olunca diğer forktan dahi daha hareketli saatler yaşanacaktır.

Hocam coinmarketcap'te bitfinex'i göremedim henüz eklenmemiş olabilir. Valla balinalar napıyorsa yapsın da artık yavaş yavaş şu altcoin borsası da dengeye getirilsin çatallanmalardan yıldım artık
full member
Activity: 434
Merit: 107
günübirlik ya da haftalık traderler için altcoinler avantajlı olabilir. ancak benim gibi en az 2-3 ay yatırım yapanlar için bitcoin daha iyi.

örneğin; 8700 den girdim 16 binden satmıştım. sonra 14 binden girdim 17 binden sattım. sonra 15 binden girdim 19 bine sattım.

bu arada bch de almıştım ağustosta. dün 22 binden aldım 3-4 ay en azından beklerim. muhtemelen yine daha yüksekten satarım.

satma sebeplerim tamamen nakite olan ihtiyacımla ilgiliydi. yani aslında çok daha uzun vadeli düşünmek isterdim 1-2 yıl gibi.
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
sr. member
Activity: 672
Merit: 254
en ufak dususde altcoinlerın yukseldıgının farkında degılsen bu senın rezıllıgın arkadas  Grin

Fantastik yatırım tavsiyeleri okuyorum. Grin Grin
sr. member
ne zaman cüzdanlara geçicek bu bitcoin gold?
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
https://coinmarketcap.com/currencies/bitcoin-gold/

btc gold alamadım sağlık olsun zaten 400$ diyor fiyatına trade başlayınca 200$ e kadar düşer belki o zaman 1000$ fln yapar diye ilerde 1 adet alıp unutulabilir.

Ben olsam uzun vade düşünmezdim.Btc klonları artıyor piyasada  17 kasımda da başka 1 tane çıkacak.Kısa vadeli alım-satım yapılabilir riski göze alarak.Ben şahsen bulaşmam,bulaşana bol kazançlar.
full member
Activity: 1176
Merit: 159
https://coinmarketcap.com/currencies/bitcoin-gold/

btc gold alamadım sağlık olsun zaten 400$ diyor fiyatına trade başlayınca 200$ e kadar düşer belki o zaman 1000$ fln yapar diye ilerde 1 adet alıp unutulabilir.
member
Activity: 126
Merit: 12
Henüz daha btc gold trade i başlamadı.Herkes sotede bekliyor btc gold alıp satmak için.Haliyle btc de dumplanıp altlara para akmaya başlayacaktır.

Bitfinex'de trade bir kaç saat önce başladı. Acayip makaslar var şu anda. Alım-satım arası makaslar %10'un üzerinde seyrediyor. Öyle ki sabah 15 dakika içerisinde 120'den alıp 199'dan sattım. Güvenmediğim için aşırı yüklü giremedim ama 15 dakikada %50'ye yakın kar, gün içinde de bu durum sık sık görülecek, güzel fırsat... Anladığım kadarıyla Bittrex'De alım-satıma açılmayacak Bitcoin Gold , bu durumda olayı Bitfinex'in balinalarının tekeline verecek gibi duruyor. Hal böyle olunca diğer forktan dahi daha hareketli saatler yaşanacaktır.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
sr. member
Activity: 266
Merit: 279
Bitcoin'in 18 Kasım'a kadar yükselmesinin daha mantıklı bir sebebi kalmadı insanların ilk iş altlara geçiş yapacağını veya usdtye geçiş olacağını düşünüyorum. Belki ilk başta btg satışından gelen bir btc pumpı olabilir ama sanmıyorum. Duruma göre pozisyon alabilirsiniz yapılacak 3 seçenek var. Şu şekilde bir sepet yapmak en sağlıklısı olabilir %30 btc %50 en çok düşen ama gelecek vaadeden tokenler %20 usdt. Sepetinize göre oranları ayarlamak size kalmış.
full member
Activity: 350
Merit: 110
Forkun bitimine 1 günden az kaldı. BTC düşüşe geçti, sanırım btc toplama derdinde olmayan kişiler ellerindeki ufak miktarları satmaya başladı. Ama bunun alt coinlere bir etkisi olmadı henüz onlarda serbest düşüşe devam ediyor  Undecided
newbie
Activity: 40
Merit: 0
BTC düşüşe geçti gibi görünüyor. Fork öncesi tepeden satma çabalarının etkisi sanırım.
Jump to: