Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 361. (Read 1109038 times)

full member
Activity: 434
Merit: 107
tr borsalarında fark neredeyse 2000 tl oldu btg alacaz diye terse kaldılar.

belkide yabancılar terse kalmıştır Grin
full member
Activity: 1176
Merit: 159
tr borsalarında fark neredeyse 2000 tl oldu btg alacaz diye terse kaldılar.
full member
Activity: 434
Merit: 107
fork öncesi sessiz bekleyiş daha fazla mı alsak, yoksa şimdi mi satsak? balinalar bana göre alım için beklemede.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
fork sonrası altcoinler kan kaybetmeye biraz daha devam edebilir bence sonrasında btcnin dumblancağını düşünüyorum altcoinlerde kendine gelecektir tabi bu durumda.
Önümüzde bir tane daha fork var onu napıcaz?
aynen öyle.Forku fork takip ediyor. Ben dayanamadım çıkış yaptım altlardan. Btc çıksa düşüyor,düşse düşüyor.Daima düşüyor altlar son aylarda.

Geçen sene baharda yediği pump lardan dolayı yüksek kar elde edenler var o yüzden düşüş kolay oluyor, asıl önümüzdeki bahar benzer hareket olacak mı olursa bu bir kaç ay daha düşük seviyeleri de göremeyebiliriz alt larda
newbie
Activity: 57
Merit: 0
fork sonrası altcoinler kan kaybetmeye biraz daha devam edebilir bence sonrasında btcnin dumblancağını düşünüyorum altcoinlerde kendine gelecektir tabi bu durumda.
aynen öyle.Forku fork takip ediyor. Ben dayanamadım çıkış yaptım altlardan. Btc çıksa düşüyor,düşse düşüyor.Daima düşüyor altlar son aylarda.
legendary
just in case
şuan bir btc 6878$ ediyor aslında. 1 btc 5878$ + 1 btg 1000$ diyelim oldu sana 6878$ yine 7000 yapamadı olsun yakında oda olur Grin
Öyle değil, Btc + Bch + Btg = 1 bitcoin fiyatı olarak hesaplanmalı.Eğer 1000 dolar olursa btg , 1 bitcoin 7000 e ulaşmış olur Smiley

Eski bitcoin ler bch içeriyor hala, yeni bitcoinler değil fork sonrası öncesi diye ayrı bakmak lazım Smiley
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
şuan bir btc 6878$ ediyor aslında. 1 btc 5878$ + 1 btg 1000$ diyelim oldu sana 6878$ yine 7000 yapamadı olsun yakında oda olur Grin
Öyle değil, Btc + Bch + Btg = 1 bitcoin fiyatı olarak hesaplanmalı.Eğer 1000 dolar olursa btg , 1 bitcoin 7000 e ulaşmış olur Smiley
full member
legendary
just in case
2 gün daha sabır kafalar rahatlar ondan sonra
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
full member
Activity: 672
Merit: 110
Bitcoin düşmeye başlarsa altcoinlerin yükseleceğini zannediyorsanız çok feci yanılacaksınız. Bitcoin stabil kalmadığı sürece düşüş altcoinlerde çok daha şiddetli şekilde görülür.
en ufak dususde altcoinlerın yukseldıgının farkında degılsen bu senın rezıllıgın arkadas  Grin
sr. member
Activity: 454
Merit: 252
Bitcoin düşmeye başlarsa altcoinlerin yükseleceğini zannediyorsanız çok feci yanılacaksınız. Bitcoin stabil kalmadığı sürece düşüş altcoinlerde çok daha şiddetli şekilde görülür.
full member
Activity: 504
Merit: 103
member
Activity: 124
Merit: 10
altcoinler düşmedi öldüler resmen. 25 ekim bitse bunun kasımı var.Kasım bitse bu balinalar aralığa birşeyler bulurlar.Pazar  akşamı hala 5970 civarında geziniyor.
sr. member
Activity: 308
Merit: 250
fork sonrası biraz aşağı salıp altcoinleri canlandırabilir bana göre. altcoinler baya düştü. çok yüksek çıkışlar oldu. bunun 25 ekimde toparlayacağını düşünüyorum.
member
Activity: 126
Merit: 12
Altcoinleri 25'inden önce pumplayıp ters köşe yapabilirler diye düşünüyorum. 4500 USD >> 6200 USD ile BTCgold'un primini yaptılar diye düşünüyorum. Ya tekrar 6500 USD'yi son gün gösterip 25'inde aşagı uçuracaklar, ya da bu spekülasyonlarla kazandıklarımız yeter diyip Bitcoin 25'i öncesi sağlam bir dump yiyerek 5000 USD altını görüp altcoinler şahlanacak. Bakalım, ortası yok gibi şu an Smiley
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
Bu piyasada hala alt coin  trade yapan delikanlı var mı?  Merak ettim.  Bir kaç sağlam coin dışında
Bir iki seneye alt coin diye bir şey kalmayacak
Aksine altcoinler dahada güçlenecek. Altcoinle shitcoinler ayrılacak. Ether önümüzdeki yıllarda btc ye benzer hareketler yapabilir. Üzerinde çalışılan birçok coin var bunlar güçlenip değerleneceklerdir. Gelecekte sadece btc olacağını sanmıyorum
Aynı şeyi söylemek istedim sağlam coin kalır gerisi çöp olur böyle giderse, 
Uzun vadeli yatırım ona göre yapılmalı  alt coinleriwm hali ortada
full member
düşüş 25 ekimden önce başladı şimdi buradan 5400 e giderse btg için bekleyen zarar edecek. btcleri satar fiyatı düşürür btg almış kadar olur bunlar uyanık olmak lazım. zaten bu süreçte bir ibnelik olabileceğini herkes düşünmüştür.
sr. member
Activity: 532
Merit: 251
7k cı tayfada burada kan banyocu tayfada burada.Neyse hangi tarafın haklı olduğunu yakın zamanda göreceğiz.

önce 7k, sonra kan banyosu  Grin
member
Activity: 124
Merit: 10
7k cı tayfada burada kan banyocu tayfada burada.Neyse hangi tarafın haklı olduğunu yakın zamanda göreceğiz.
Jump to: