Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 358. (Read 1109038 times)

sr. member
Activity: 658
Merit: 280
bir de amazonun yalan degil, gercek bu, odeme araci olarak kabul ediyoruz dediyse ne olur ?

Grin

Amazon şu durumda böyle bir açıklama yapamaz diye düşünüyorum. Belki 2018 başında olabilir fakat Amazon'un acelesi yok. Gerekte yok zaten.  Eğer olur da kabul ederse işte çok büyük bir risk almış olur. Ama Bitcoin açısından bakarsak yükselişe çok büyük katkısı olur.
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
6000 doları geçmedi hala aynı bantta seyrediyor.
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
~snip

Aslında bu durumu daha önce de yaşadık. Altlar bitcoine göre her zaman daha fazla fırsat verdi / verdi göründü. Şu kabul etmek gerekir ki yeni yatırım yapacak bir kişi için bitcoin cepten para verip alınabilecek yeri çoktan geçti. Bu da insanları altlara yöneltiyor. Fakat şöyle de bir gerçek var ki piyasa yine fiat temelli. Ve bir başka gerçek, 2010-2017 arasında olanlar benzer bir şekilde 2017-2024 arasında olmayacak. Bu denli üssel bir büyümenin imkanı yok. Yavaş yavaş elimizde veri birikmeye de başladı. 10 yılı devirdiğimizde yapacağımız hesaplar daha tutarlı olacak. Şu başlığa yazdığım yorumların %50'si tutmuş %50'si tutmamıştır. Ama hesap yapmaya başlayabildiğimizde ve %51 başarıyı yakaladığımızda işte o zaman elimizde bir yatırım aracımız olacak. Şimdilik early adopter nemalanmasına devam etmekten başka bir şansımız yok.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
Bu arada 5 - 7 saat icerisinde zorlukta yuzde 18-21 % arasinda artis olacak. bu da fiyatlaniyor olabilir.

ytd.
full member
Activity: 182
Merit: 100
“Decentralized Transportation Economy”
Evet bu yükseliş iyi olmadı bu sefer ters köşe yaptı ya tl'deyiz ya usdtde. Amazon haberi doğru çıkarsa alırım tabi yine yapacak bir şey yok ama doğru olmadığını düşünüyorum daha doğrusu 18 kasımdan önce bir açıklama beklemiyorum amazondan.
legendary
bir de amazonun yalan degil, gercek bu, odeme araci olarak kabul ediyoruz dediyse ne olur ?

Grin

full member
Activity: 1176
Merit: 159
yine neden yükseliyor bu? haber fln mı var?

amazon bitcoin'i ödeme metodu olarak kabul edebilir diye bir söylenti çıktı. o yüzden yükseldiği tahmin ediliyor. gerçekten böyle bir şey var mı yakında ortaya çıkar.

amazon bir an önce yalanlasa da düşse tl de kaldık.
legendary
butun newbie ler altcoinlere gectigi icin yukseliyor.
sr. member
Activity: 883
Merit: 262

amazon bitcoin'i ödeme metodu olarak kabul edebilir diye bir söylenti çıktı. o yüzden yükseldiği tahmin ediliyor. gerçekten böyle bir şey var mı yakında ortaya çıkar.

full member
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
~snip
eskisi gibi yani yine btc market dominasyonun %70-80 lere gelecegini dusunuyoum.

70-80 ilk etapta çok abartılı bir tahmin olur ama bence de olması gerektiği yer oras. Hele hele %50 bitcoin dominasyonu planında bitcoin payını yüksek tutuanlar için hiç iyi değil.

ben bir anda demedim zaten.
yavaş yavaş altkoinleri bitirerek oralara getirecekler dedim.
10 kişiden 9 u altkoinde cunku.zengin olma hayalleri altkoinde cunku.
kim alabiliyor ki bir anda 10 bitcoin 220 bin tl bastırıp bir anda.
alabilen zaten zengin Smiley

ama zengin olma hayalleri kuran gariban 7 sentten 10bin tane monetha alabliyor ve birgun monethanın 3 -5 dolar olacagı hayalleri kurmaya başlıyor.
ve her zaman her yerde oldugu gibi doganın kanunları burda devreye giriyor ve buyuk balık kucuk balıgı paramparça ediyor.

alternatif kripto paralar bolumunde yeni gelenlerin actıkları baslıklara bir baksanıza;
hangi koin zengin eder?
hangi koin X100 yapacak?
kasım ayında ucacak koinler.

yani aslında iş bombok bir yere gidiyor.insanlar maaşlarına ordan burdan dişine tırnagına takarak birktirdiklerini yatırıyor altkoinlere.
kendimde %70 altcoindeyim sanma ki ben full btc deyim.daha da dusecegini bilsemde su fiyatlardan satasım gelmiyor.belki yanılıyorumdur bir ihtimal diye.
umarım yanılıyorumdur.Bir ihtimal...
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
bitcoin iyi yükseldi alt ların bir kaç aya ihtiyacı var herhalde Cheesy

Bir miktar daha artış bekliyorum altlardan.Takip ettiklerimden dün strat bugünde Edge iyi yükselmiş.Şu verilmeyen btc goldlar tam dağıtılınca btc den altlara bir miktar daha kayış olabilir.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
bitcoin iyi yükseldi alt ların bir kaç aya ihtiyacı var herhalde Cheesy
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
~snip
eskisi gibi yani yine btc market dominasyonun %70-80 lere gelecegini dusunuyoum.

70-80 ilk etapta çok abartılı bir tahmin olur ama bence de olması gerektiği yer oras. Hele hele %50 bitcoin dominasyonu planında bitcoin payını yüksek tutuanlar için hiç iyi değil.
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
fork sonrası herkeste altlar cosacak ucucak fikri vardı.
klasik herkesin dusundugunun tersi oldu.
ilk gun yalandan bir arttı şimdi yine tepetakla gidiyorlar.

ben bu altkoin olayını tamamen bitireceklerini duusnuyorum.
umarım dediğim olmaz kendimde altlardayım cunku.bunca zarar varkende btc ye geçmeye elim varmıyor acıkcası.
full member
düşüşün devam edeceğini düşünüyorum illaki 5k altını gösterecekler geçmiş grafiklere bakın görürsünüz zaten. nedensiz 5900 den 5100 yaptı sonra 6200 oldu  bir anda. her düşüşün ardından bir miktar tekrar yükselip tekrar düşmeye devam ediyor, sonra dibi görünce birden yüklü alım gelir grafikte uzun mumlar olursa bilinki yükseliş başlıyor işte o zaman girilir. ayrıca altcoin fln alınmaz zarar eden edene;D
full member
Activity: 588
Merit: 104
Ben de kısa vadede artış bekliyorum. Çünkü fork sonrası fiyat düşer ve bitcoin alırım diyenler tabiri caizse avuçlarını yalamış durumda. Bu fiyatlardan giriş olacak ve fiyat çıkacak bence.
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
Ben çok hızlı bir atakla kasım ayının ortasında bitcoinin 7000 amerikan doları seviyesini göreceğini tahmin ediyorum.Dolar kurunun ülkemizde aşırı artışıyla birlikte bitcoinin tl değeri kim bilir nerelere gelicek. Grin Heyecanla takip ediyorum süreci.

Bitcoin 7000 American Doları olursa o zaman Türkiye'deki fiyatı 30.000 TL'yi geçecektir. Bu artış nereye kadar devam edecek. Dış mihraklar Bitcoini bölüp bölüp duruyorlar. Sanırım şu forklar bitince Bitcoin fiyatı düşmeye başlayacak.
full member
Activity: 252
Merit: 100
The future is your Genome
Ben çok hızlı bir atakla kasım ayının ortasında bitcoinin 7000 amerikan doları seviyesini göreceğini tahmin ediyorum.Dolar kurunun ülkemizde aşırı artışıyla birlikte bitcoinin tl değeri kim bilir nerelere gelicek. Grin Heyecanla takip ediyorum süreci.
full member
Activity: 350
Merit: 171
Son günlerde kripto para piyasasından 10 milyar dolar civarı bir nakit çıkışı olduğunu gözlemledim. Biz borsa düşüyor derken kripto paraya inancını kaybetmiş bazı kişiler kripto piyasasından yavaş yavaş çekiliyor. Umarım bu çıkış trendi en kısa sürede son bulur.
Jump to: