Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 362. (Read 1109038 times)

full member
Activity: 1176
Merit: 159
tr borsaları globalden 1000 lira pahalı şuan
full member
6k dan satmak isteyenler 25 ekim gelmedende olası düşüşü başlatabilir bence.
full member
Activity: 588
Merit: 104
BTC gold dağıtılır dağıtılmaz yada dağıtılmasına 2 gün kala USDT'ye geçin. Deli gibi satış gelecek 5600 lerdeki destek bu satış baskısını kaldırmayacak bile 2,5 hafta içinde 5100$ civarına düzeltme bekliyorum.

Bir şekilde pozisyon almak lazım. Bu dinamik ortamda duran kaybediyor.
Bence de usdt ye geçmek 6000 in üzerindeyken mantıklı bir hamle olabilir. Şöylekii bitcoin goldu alanlar altlara ve fiata koşacaktır. Buda ister istemez bir dump etkisi yaratacaktır.
sr. member
Activity: 266
Merit: 279
BTC gold dağıtılır dağıtılmaz yada dağıtılmasına 2 gün kala USDT'ye geçin. Deli gibi satış gelecek 5600 lerdeki destek bu satış baskısını kaldırmayacak bile 2,5 hafta içinde 5100$ civarına düzeltme bekliyorum.
full member
Activity: 406
Merit: 189
Resmen bitcoin artışı belimi büktü, altcoinlerde resmen eridim,artık kenara çekildim izliyorum, sata elim gitmiyor, maliyet düşürmek için almaya cesaretim yok,  oturdum izliyorum. Bakalım nereye kadar gidecek
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Yeni Ath geldi  Grin Bitfinex 6200$ oldu.6800$ e kadar artacak bence 4 gün içinde.
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
Şuan bitcoini yeni duymuş yeni giren, abi geçen ay mahmut abi arabayı sattı girdi bu ay 2 araba parası var diyip gaza gelenlerin tarumar olacağı dönemdeyiz.
easy normal hard nightmare gibi oyunlardan düşünürsek suan nightmare moddayız. Dil altı haplarınızı hazır tutun. Gerçek kan banyosu yakında olacaktır.
bu satırları okuyan acemiler var ise su sıralar izlesinler. Biz alıştık günde 50-100bin kazanıp kaybetmeye onlara ağır gelir.
Kusura bakmada bu işe para yatırıp kaybetmeyi göze alamayan varsa oda kendi hatası vursun kafasına taşlara.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Bu piyasada hala alt coin  trade yapan delikanlı var mı?  Merak ettim.  Bir kaç sağlam coin dışında
Bir iki seneye alt coin diye bir şey kalmayacak
Aksine altcoinler dahada güçlenecek. Altcoinle shitcoinler ayrılacak. Ether önümüzdeki yıllarda btc ye benzer hareketler yapabilir. Üzerinde çalışılan birçok coin var bunlar güçlenip değerleneceklerdir. Gelecekte sadece btc olacağını sanmıyorum
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
Bu piyasada hala alt coin  trade yapan delikanlı var mı?  Merak ettim.  Bir kaç sağlam coin dışında
Bir iki seneye alt coin diye bir şey kalmayacak
jr. member
Activity: 68
Merit: 3
Fork'a kadar bu artış eğiliminin devam edeceğini düşünüyorum. Fork sonrası bitcoin biraz dizginlenir altlara hareket gelir.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Şuan bitcoini yeni duymuş yeni giren, abi geçen ay mahmut abi arabayı sattı girdi bu ay 2 araba parası var diyip gaza gelenlerin tarumar olacağı dönemdeyiz.
easy normal hard nightmare gibi oyunlardan düşünürsek suan nightmare moddayız. Dil altı haplarınızı hazır tutun. Gerçek kan banyosu yakında olacaktır.
bu satırları okuyan acemiler var ise su sıralar izlesinler. Biz alıştık günde 50-100bin kazanıp kaybetmeye onlara ağır gelir.
hero member
Activity: 896
Merit: 630
gold forku için kafalarında senaryoyu yazan hodlcıların hayalleri gerçek oldu, daha 4 gün var forka ve ben 6500 leri zorluyacagını düşünüyorum fork tarihine kadar.
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
6000$ gereken ilgiyi göremedi. 2000$ olduğunda ortalık ayağa kalkmıştı. Bence artık biraz sakinlemesi lazım. Ama 4000$'ı tekrar görünce panik yapmayın  Smiley Ocak ayından sonra 5000$'a sabitler diye düşünüyorum.
member
Activity: 66
Merit: 10
Düzeltme falan gelmeyeceğini düşünüyorum. 7k dolar ilk hedef. Bol şans hepimize.
sr. member
btg için herkes btcleri elinde tutuyor kimsede satmayınca fiyatı buraya kadar geldi. ama 25 ekime 4 gün kaldı o gün geldiğinde herkesin tek derdi hemen yüksek fiyattan btcleri okutmak olucak Grin 4 gün sonra feci düşüş olucak hatta ters köşede olabilir 2 gün önceden düşürürler kendileri tepeden bozmak için.

ben olsam şimdi satardım birde 22k dan btc alan varsa 25 ekimde 22kdan bozamayabilir 20k dan bozdu diyelim btg almanın bir manası kalmaz o yüzden buradan btc almayın zarar edersiniz.
1 aydır senin dediğini söylüyorlar zaten Smiley böyle diye diye buralara geldi.Ertesi gün artmaya devam ederse hiç şaşırmam

bu defa sona geldik sayılır ama 25 ekimden sonra 2000$ düşüş bekliyorum (bir anda değil start 25 ekimde verilir ama)

Bumu sonu yav? 200 dolardada sondu bu 2000 de sondu.Bunun sonu yok hocam anlayın artık.

bitcoin patlayacak demiyorumki? artık düzelme olacak diyorum yani tekrar 4000 li rakamlara çelilecek 6k dan alıpta terse kalırsanız ne demek istediğimi anlarsınız.
ok anlarız teşekkürler
full member
btg için herkes btcleri elinde tutuyor kimsede satmayınca fiyatı buraya kadar geldi. ama 25 ekime 4 gün kaldı o gün geldiğinde herkesin tek derdi hemen yüksek fiyattan btcleri okutmak olucak Grin 4 gün sonra feci düşüş olucak hatta ters köşede olabilir 2 gün önceden düşürürler kendileri tepeden bozmak için.

ben olsam şimdi satardım birde 22k dan btc alan varsa 25 ekimde 22kdan bozamayabilir 20k dan bozdu diyelim btg almanın bir manası kalmaz o yüzden buradan btc almayın zarar edersiniz.
1 aydır senin dediğini söylüyorlar zaten Smiley böyle diye diye buralara geldi.Ertesi gün artmaya devam ederse hiç şaşırmam

bu defa sona geldik sayılır ama 25 ekimden sonra 2000$ düşüş bekliyorum (bir anda değil start 25 ekimde verilir ama)

Bumu sonu yav? 200 dolardada sondu bu 2000 de sondu.Bunun sonu yok hocam anlayın artık.

bitcoin patlayacak demiyorumki? artık düzelme olacak diyorum yani tekrar 4000 li rakamlara çelilecek 6k dan alıpta terse kalırsanız ne demek istediğimi anlarsınız.
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
Preev kuru 6000 doların altında şuan bitcoin grafiğini şimdi inceledim gerçekten 6000 doların üstünü görmüş bu çok güzel bir gelişme bitcoin için  Grin Bitcoin 6000 doları gördüyse en kısa zamanda tekrardan o seviyeye çıkacaktır.
sr. member

full member

full member
Activity: 210
Merit: 100
10kya az kaldı. Subat gibi görebileceğimizi düşünüyorum.
Jump to: