Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 363. (Read 1109038 times)

sr. member
Activity: 812
Merit: 260
btg için herkes btcleri elinde tutuyor kimsede satmayınca fiyatı buraya kadar geldi. ama 25 ekime 4 gün kaldı o gün geldiğinde herkesin tek derdi hemen yüksek fiyattan btcleri okutmak olucak Grin 4 gün sonra feci düşüş olucak hatta ters köşede olabilir 2 gün önceden düşürürler kendileri tepeden bozmak için.

ben olsam şimdi satardım birde 22k dan btc alan varsa 25 ekimde 22kdan bozamayabilir 20k dan bozdu diyelim btg almanın bir manası kalmaz o yüzden buradan btc almayın zarar edersiniz.
1 aydır senin dediğini söylüyorlar zaten Smiley böyle diye diye buralara geldi.Ertesi gün artmaya devam ederse hiç şaşırmam
full member
Activity: 1176
Merit: 159
btg için herkes btcleri elinde tutuyor kimsede satmayınca fiyatı buraya kadar geldi. ama 25 ekime 4 gün kaldı o gün geldiğinde herkesin tek derdi hemen yüksek fiyattan btcleri okutmak olucak Grin 4 gün sonra feci düşüş olucak hatta ters köşede olabilir 2 gün önceden düşürürler kendileri tepeden bozmak için.

ben olsam şimdi satardım birde 22k dan btc alan varsa 25 ekimde 22kdan bozamayabilir 20k dan bozdu diyelim btg almanın bir manası kalmaz o yüzden buradan btc almayın zarar edersiniz.
sr. member
Preev kuru bazında 6000 amerikan dolarını geçtikten sonra biraz düşüş yaşadı bakalım tekrar yukarıyı zorluyor bu saatlerde çok git gel yapacak gibi.Umarım bitcoin 6000 amerikan dolarının üstünde kalmayı başarır.
türk borsaları bir eşitleyebilse fiyatı hep aşağıda kalıyorlar malesef
sr. member
Activity: 560
Merit: 256
Preev kuru bazında 6000 amerikan dolarını geçtikten sonra biraz düşüş yaşadı bakalım tekrar yukarıyı zorluyor bu saatlerde çok git gel yapacak gibi.Umarım bitcoin 6000 amerikan dolarının üstünde kalmayı başarır.
sr. member
bir ATH daha

6060 dolar

Grin

selamlar holderlara
Grin Grin Grin bugün yine satmadık bakalım hangi güne kadar dayanabilecez
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
bir ATH daha

6060 dolar

Grin

selamlar holderlara
hero member
Activity: 756
Merit: 541
full member
Activity: 350
Merit: 100
5-6 bin bandında dolaşacağını düşünmüştüm ama birkaç saattir 6 bin psikolojik sınırını kırmaya çalışıyor bitcoin. Eğer kırarsa artış hızlı şekilde devam edebilir. BCC olayında kazanılan tutarlar, BTC gold'u daha cazip kıldı insanlar için bu gidişatın nerede duracağını kestirebilmek bence zor.
legendary
Merit: 1727
Be A Hope
Bitcoin kısa bir süre içersinde 10k dolar olacak muhtemelen 2018 ilk iki çeyreğine kadar bu katlamayı göreceğiz. Ondan sonrasında çüşş derim, düşüş değil ama artık sakinlik beklerim. Kendi değerini bulur ve altcoinlerde oturmaya başlar.
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
Tehlikeli sulardayız, 6000 doların üstünü gördük ama acaba tutunabilecek miyiz?
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Durup durup fırladı yine 300$.Birkaç gün önce 5100$ dı 900$ yükseldi.Hiç stabil gitmiyor.
full member
Activity: 344
Merit: 134
millet çok azimli 6k yı geçecek gibi görünüyor.  Grin
sr. member
Paribuda 500 tl fark neredeyse.yine dünyadan daha ucuz fiyatlar her zaman olduğu gibi  Angry
legendary
Merit: 1037
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
geçen sene bu zamanki fiyatına baktığında inanılmaz bir artış var. bu olağan bir yükseliş değil. bu sene için 3k seviyeleri olası seviyeydi bana göre. ama uzun zamandır da block boyutu bekleyen tx ler gibi aşırı sıkıntı vardı. 2018 bana kalırsa daha istikrarlı bir yıl olur. belki şuanki seviyeleri 2018 de göremeyebiliriz.

bende aynı düşünüyorum ama bitcoin bu ne yapacağı belli olmuyor stabil olur biraz daha deriz bu yılın 2 katı dalga görürüz. Sonra 3 yil sonra 30 bin dolar muhabbetleri bir bakmışız gerçek olmuş
member
Activity: 82
Merit: 10
Yıl sonuna kadar 10bin doları göreceğimizi düşünüyorum.
sr. member
Activity: 602
Merit: 255
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
geçen sene bu zamanki fiyatına baktığında inanılmaz bir artış var. bu olağan bir yükseliş değil. bu sene için 3k seviyeleri olası seviyeydi bana göre. ama uzun zamandır da block boyutu bekleyen tx ler gibi aşırı sıkıntı vardı. 2018 bana kalırsa daha istikrarlı bir yıl olur. belki şuanki seviyeleri 2018 de göremeyebiliriz.
sr. member
Activity: 420
Merit: 252
Kasım'ın sonuna kadar 5-6k civarlarında dolaşır sonra güzel bir artış yaşanabilir 7-8k arasına doğru. 2018'de bakalım btcyi neler bekleyecek yeni forklar vs. olacak mı.
full member
Activity: 336
Merit: 154
Geçen defa ki bölünme gibi bir bölünme mi olacak yine ? Eğer aynı şekilde olacaksa varlıkları cüzdana mı aktarmak mantıklı yoksa borsada kalması mı mantıklı ?

Hocam Alp Işık anlatmış burada BTG'yi işine yarayabilir.
https://www.youtube.com/watch?v=b2XfA_oETvI
sr. member
Activity: 506
Merit: 251
Geçen defa ki bölünme gibi bir bölünme mi olacak yine ? Eğer aynı şekilde olacaksa varlıkları cüzdana mı aktarmak mantıklı yoksa borsada kalması mı mantıklı ?
Jump to: