Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 366. (Read 1109038 times)

full member
Activity: 854
Merit: 109
Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!
Bugün bir dump geldi 5800 civarlarını gördü en yüksek olarak bence dahada düşecek gibi duruyor alım için biraz daha sabrediyorum
hero member
Activity: 1484
Merit: 726
Merhaba;

Devletten üniversitelere BTC'ye regülasyon getirme amaçlı çalışma yapılması yönünde drektif verildiğini öğrendim. Umarım pozitif yönlü bir çalışma olur.

İyi dileklerimle

Merhaba;

nereden çikardin onu? üniversitelerde bitcoinin bsini bilen eleman yok kim yapacakmis bunlari?

İyi dileklerimle
full member
Activity: 490
Merit: 100
5000 lerde git gel yapması olası bence suan gene 5500 civarlarında o yüzden bn hala artış gösterecegini forka yaklaşırken 600 lere geleceğini düşünüyorum.
hero member
Activity: 756
Merit: 541
Merhaba;

Devletten üniversitelere BTC'ye regülasyon getirme amaçlı çalışma yapılması yönünde drektif verildiğini öğrendim. Umarım pozitif yönlü bir çalışma olur.

İyi dileklerimle
hero member
Activity: 1484
Merit: 726
hizli yükselen hizli düser
5877 > 5450
yeniden 6000i deneyecek bence
member
Activity: 124
Merit: 10
Inceden inceden indiriyorlar 5450 civarinda. Bakalim burnunu yukari cevirecek mi
full member
Activity: 1176
Merit: 159
ethereum ne zaman fiyata baksam hep aynı yada düşüyor bitcoin nereden nereye geldi eth yerinde sayıyor güya 1000$ olucaktı 450$ olacağına bile inanmıyorum 2017 içinde bence sizde fazla bir beklentiye girmeyin.

ayrıca 25 ekime daha çok var o zamana kadar 5100 e kadar geri çekilme hissediyorum. buralarda 25 ekime kadar tutunamayak gibi kısa sürelide olsa 5100 e kadar hatta net rakam vereyim Cheesy 5040$ a kadar bir düşüşten sonra tekrar buralara gelir ve 6000$ üstü dener.

tamamen his.

üstte dediğim olabilir 5100 e kadar düşebilir.
full member
Activity: 504
Merit: 103
Bitcoinin artışı kesinlikle etheryumuda etkiliyor buna kanaat getirdim etherde iyi artıyor.
ether aksine düşüyor nasıl artıyor ama güncellemeden sonra bir artış geleceğini umuyorum bitcoin'de 5500'ler civarında asılı kaldı yenide hızlı bir artışa geççeğine inanıyorum ama sonrasında düşüş kaçınılmaz olacak fork sonrası
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
Yine patlatıyorlar bakalım dump nereye kadar
sr. member
Activity: 259
Merit: 250
Bitcoin Freak
segwitten sonra daha artık 4000$ altına almak bitti diyenler vardı 2900$ bile oldu Grin çinli sitenin birinde bir haber çıktı sonra boom. ne altında ne dolarda ne euroda bir anda böyle değer kayıpları mümkün değil. bence insanlar btcye yatırım yapılmaz demekte haklılar tamam yine yükseliyor ama düşerken tekrar artacağının garantisi yok hiçbir zaman. dolardaki adamın kafası rahattır ama btcsi olan bıçak sırtında yaşıyor her zaman yarın trump btc abd ekonomisine zarar veriyor der yasaklanır hoop bir anda tersine dönebilir herşey. herhangi bir güvencenin olmaması malesef acı gerçek.

dönsün, uzun vadede hep long, çin yasakladı da ne oldu?  Wink
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
250$ lık dump geldi 5600 $ dan tekrar btc ye geçtim .Umarım 6000$ üstüne geçer bu hafta.Yukarı trend devam ediyor.
sr. member
Activity: 459
Merit: 258
🌟 Blockchain Expert, Miner.
Bitcoinin artışı kesinlikle etheryumuda etkiliyor buna kanaat getirdim etherde iyi artıyor.
Güldürme beni Cheesy 0.051e düştü Eth, Btc nin yükseldiği zaman. Şuanda piyasa durgun ne olacağı belli değil o yüzden biraz altcoinler yavaş yavaş eski hallerini almaya başlıyorlar. Pazartesi kopar muhtemelen dananın kuyruğu.
hero member
Activity: 896
Merit: 519

Ethereum neye göre artıyor? Artış dolar bazında ama bitcoin karşısında fiyatı aşağıya doğru iniş gösteriyor. Eğer bitcoin ile orantısal bir çıkış gösterseydi dolar olarak şimdikinden çok daha yüksek olurdu fiyatı. Zaten ether satıp bitcoin'e geçenlerin fazla olduğunu tahmin ediyorum ICO lar dolayısıyla çok fazla olmayabilir ama vardır yani epey bitcoin de beklemek isteyen.
full member
Activity: 854
Merit: 109
Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!
full member
Activity: 1176
Merit: 159
segwitten sonra daha artık 4000$ altına almak bitti diyenler vardı 2900$ bile oldu Grin çinli sitenin birinde bir haber çıktı sonra boom. ne altında ne dolarda ne euroda bir anda böyle değer kayıpları mümkün değil. bence insanlar btcye yatırım yapılmaz demekte haklılar tamam yine yükseliyor ama düşerken tekrar artacağının garantisi yok hiçbir zaman. dolardaki adamın kafası rahattır ama btcsi olan bıçak sırtında yaşıyor her zaman yarın trump btc abd ekonomisine zarar veriyor der yasaklanır hoop bir anda tersine dönebilir herşey. herhangi bir güvencenin olmaması malesef acı gerçek.
sr. member
Activity: 459
Merit: 258
🌟 Blockchain Expert, Miner.
Şu konuyu düşünüyorum da yaklaşık 500 sayfaya ulaşmış durumda ve bir taraftan ülkemizde bitcoin'in henüz çok yeni tanınmasını aklıma getirince gelecekte buraya üye olacak binlerce kişi böyle konuları görünce hayret ederek şaşıracaktır biz nasıl bu kadar geç öğrenmişiz diyeceklerdir bundan eminim. Bu konuyu örnek vermem şundan dolayı en çok beklentiler bu konu üzerinden yürütülüyor yani bir 10 yıl sonra en az 5 yıl sonra konuyu yeni üyeler okuduğu zaman buradaki herkesi bitcoin zengini sanacaktır ama bence çok az kişi bunu başarabilecek. Daha kaç gün oldu 5000 dolara ulaşır mı, ha ulaşıyor ha gayret derken şimdi 6000 doları konuşuyoruz ancak çok az kişi 5 yıl 10 yıl gibi uzun bir dönem için plan yapıyor.
Geçen sene 2400TL olurmu diye konu açmışım Cheesy BTC 10000TL olurmu diye öylesine bir konu vardı, herkes imkansız diyordu.

Size senaryoyu anlatayım şimdi: Bugün herkes BTC'ye yatırım yapılacağına inandı ve yüzlerce kişi Paribu, BTCTürk, Koinim vs. borsalardan hesap açtı. Kasım ayına doğru BTC bir anda 4500 dolar seviyesine gerilediği zaman herkes BTC'ye yatırım yapılmaz diyecek.

Fakat biz BTC'yi eskiden tanıyanlar, düşükken asla affetmeyeceğiz ve alacağız. Hemde Fork sonrası Bitcoin Gold sahibide olacağız. Smiley

Yani anlayacağınız "yeni arkadaşlar kaybetmeye herzaman mahkumlar." Bizde böyle başladık sonuçta bu işe.

Yeni arkadaşlara nacizane bir nasihat vereyim, "kaybetmeden öğrenemezsiniz arkadaşlar bu işi." Burda ben kaybetmedim diyen 1 kişi yoktur.

Hoş  kalın, hoşçakalın Smiley
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Şu konuyu düşünüyorum da yaklaşık 500 sayfaya ulaşmış durumda ve bir taraftan ülkemizde bitcoin'in henüz çok yeni tanınmasını aklıma getirince gelecekte buraya üye olacak binlerce kişi böyle konuları görünce hayret ederek şaşıracaktır biz nasıl bu kadar geç öğrenmişiz diyeceklerdir bundan eminim. Bu konuyu örnek vermem şundan dolayı en çok beklentiler bu konu üzerinden yürütülüyor yani bir 10 yıl sonra en az 5 yıl sonra konuyu yeni üyeler okuduğu zaman buradaki herkesi bitcoin zengini sanacaktır ama bence çok az kişi bunu başarabilecek. Daha kaç gün oldu 5000 dolara ulaşır mı, ha ulaşıyor ha gayret derken şimdi 6000 doları konuşuyoruz ancak çok az kişi 5 yıl 10 yıl gibi uzun bir dönem için plan yapıyor.
full member
Activity: 504
Merit: 103
ben sattım demin ama garanti olsun diye. belki artmaya devam eder kim bilir 1 ocakta 10.000$ olur bile ama şöyle bir grafiğe baktım 4133$ den hiç durmadan 5920$ yapmış iyi artmış, geçmişte 3000$ psikolik sınırını kırınca 4000$ kırılmış ama 4200$ den dönmüş. şimdi 5k kırıldı hızını alamadı 6k da kırıldı diyelim 6100 den geri döner diye hissettim tamamen his tabi.

Bende öyle düşünüyorum ama satmadım ben daha hocam 6500 lere çıkacağını düşünüyorum dahada çıkacak oralardan düşeceğini düşünüyorum forkla beraber forkunda etkisi olacaktır bu artışa.
full member
Activity: 406
Merit: 102
suan zaten 5800 cıvarı bence ay sonunda 6000 doları gorucek rahatca hatta dhada artabılır frenı patlamıs kamyon gıbı yukselıse devam  Grin
sr. member
Activity: 642
Merit: 259
6000 dolar denemesi yapmak icin guc topluyor
olsa iyi olur Smiley
Jump to: