Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 368. (Read 1109038 times)

full member
Activity: 504
Merit: 103
an itibariyle 5650 civarlarında btc daha da artması muhtemel ama sonrasında düşüş tabi ki kaçınılmaz bana göre kar alanlar büyükler çıkacak aldığı kara bakacaktır tabi bir süre sonra düşüş bekliyor bizi.
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
kademeli olarak 5.700e kadar satış emirleri vermiştim hepsi gelmiş. fiyatta er yada geç düzeltme olacak bu düzeltmeyi bekliyorum tekrardan alım yapmak için.

bu sefer olacakları tahmin edememizin tek sebebi cok erken gercekleşmiş olması.
daha 2 hafta var forka neden boyle birşey oldu diye soruyor herkes.
yine balinalar uykuda yakaladı ufak yatırımcıyı.
herkes son haftayı bekliyordu ellerindekini cıkarmak için ama bu sefer ne oldu,3 hafta once başladılar temizliğe.
şimdi daha yukselecek mi btc yoksa balinalar ikinci bir surprizle forktan gelecek goldları bosverip erken mi cıkacaklar btc den.

member
Activity: 202
Merit: 17
Piyasa yeterince tecrübeli olmalı. Bu kadar hızlı yükselişler her zaman hızlı realizasyon hareketleri görür.
Yani daha fazla almayın amk. yeter artık. Smiley

Altcoinlerde btc bazında %40'a kadar zarar olmasına rağmen dolar bazında hala çok düşük zararlar var diyebiliriz.

Piyasaya yeni para girişleri oluyor demektir bu.

Yani altcoinlere akacaktır o para.

Ayrıca buradan ETH'yi tebrih etmek istiyorum. BTC bazında düşsede. Dolar bazında sabit kaldı resmen.

ETH/BTC 0,05'den toparlamaya başladı gibi, BTC'den ETH'ye geçme zamanı geldi mi acaba?
full member
Activity: 201
Merit: 100
Proof-of-Asset Protocol
kademeli olarak 5.700e kadar satış emirleri vermiştim hepsi gelmiş. fiyatta er yada geç düzeltme olacak bu düzeltmeyi bekliyorum tekrardan alım yapmak için.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1727
Be A Hope
Piyasa yeterince tecrübeli olmalı. Bu kadar hızlı yükselişler her zaman hızlı realizasyon hareketleri görür.
Yani daha fazla almayın amk. yeter artık. Smiley

Altcoinlerde btc bazında %40'a kadar zarar olmasına rağmen dolar bazında hala çok düşük zararlar var diyebiliriz.

Piyasaya yeni para girişleri oluyor demektir bu.

Yani altcoinlere akacaktır o para.

Ayrıca buradan ETH'yi tebrih etmek istiyorum. BTC bazında düşsede. Dolar bazında sabit kaldı resmen.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Bu çıkışın dönüşü ağır olur. Buralardan mallanmayı düşünenler dikkatli olsun. Elimdeki tüm btc yi sattım sadece altlarım kaldı. Mantıksız bir yükseliş var şuan.5k kırılınca resmen çıldırdı.
hero member
Activity: 896
Merit: 630
yatmadan paribuda açığa satanlar büyük hata yaptı.17klardan çok fazla açığa satan vardı,20 bin üzerinden işlemler gerçekleşiyor şu anda.
legendary
Merit: 1037
yurek dayanmaz  Grin

sabah 5000 den satanin yuzunun halini merak ediyorum.  Cool
member
Activity: 309
Merit: 15
Yürek dayanmıyor. Lips sealed
legendary
Activity: 1877
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
legendary
Merit: 1037
member
Activity: 126
Merit: 12
5710 USD'de geldi. Acaba sabaha 10.000 USD'ye mi uyanacağız Smiley) Bitfinex'de 1200 BTC duvarı tam 12 saniyede eridi. Bu arada mesajı yazarken tekrar baktım 5750 USD olmuş. Koinim - Bitfinex arası fark şu anda güncel kurdan 1700 TL !! Uyanın ve bitcoin alın Smiley)
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
ve 5500 geldi  Smiley
member
Çok fazla gaza gelmeden izlemek lazım yükselişi. Çıkacağınız yeri belirleyin hedefe varınca çıkın.
Sonra keşke zirvede satsaydım diye hayıflanırsınız ama o zirveyi piyasa yapıcıdan başka kimse bilemez.

Bugün 2 kez hedefe ulaştım, artık izleyeceğim diyerek çıktım ama ufak kardan zararlarla yükselişe göre tekrar girmek zorunda kaldım. İşin kötü tarafı hızlı yükselişler sebebiyle altlarda hiç destek yer almıyor en ufak dump hareketinde TR'de çok yüksek panik satışları geliyor. Gerçi bunu bugünlük fırsata çevirdik ama yarın aynısı olacağı anlamına gelmez. Dediğiniz çok doğru çok gaz da iyi değildir temkinli olmak şart.
sr. member
Çok fazla gaza gelmeden izlemek lazım yükselişi. Çıkacağınız yeri belirleyin hedefe varınca çıkın.
Sonra keşke zirvede satsaydım diye hayıflanırsınız ama o zirveyi piyasa yapıcıdan başka kimse bilemez.
zirvemi Smiley zirve hiç birzaman son bulmayacak malesef
Dolar gibi birşey oldu bu artık altın gibi..100 yıl sonra insanlar sadece aaa eskiden ne kadar ucuzmuş ya baksana diyip hayıflanacaklar
legendary
Activity: 2548
Merit: 1519
sr. member
5480 den kılpayı döndü ama bir sonraki vuruşta 5500 ü rahat patlatır bir saate kalmaz
full member
Activity: 210
Merit: 100
Bitcoin bu hızla artmaya devam ederse diyip duruyordum bırakın bu hızla artmayı ivmesini daha da artırıyor.Fiyatı 25 ekime kadar 7 bin amerikan dolarını bulucak bu hızla giderse gerçekten çok ilginç.Olan altcoinler olanlara oldu.
sr. member
Activity: 770
Merit: 268
Helena Helena!
Yürü bea! Kim tutar seni artık. yarın öğlene olmazsa akşama 6000 e dayanırsa şaşırmam.
member
Bitfinex 5470 USD. Anlık kur ile 20.100 TL. Koinim 19.200 TL Smiley)) Fiyatı sabaha kadar korursa TR borsalarında yine sabah hareketli bir başlangıç olacak. Herkes uyuyor sanırım 19300-400 lerden topladık, hayırlısı ..
Jump to: