Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 365. (Read 1109038 times)

member
Activity: 126
Merit: 12
Acaba diyorum ani bir haber ile Bittrex / Bitfinex / Poloniex gibi tüm borsalar Bitcoin Gold'u desteklemediklerini ve vermeyeceklerini açıklayabilir mi aynı gün içinde ? Bu borsalardan sonra çığ gibi diğer borsalar da aynı yönde karar alabilir. Bu sayede Bitcoin Gold sayesinde fiyatlanan piyasa bir anda 4000' lere sarkabilir ? Bitcoin Gold'u vereceğini söyleyen bir kaç borsa çıktı ama aynı anda sağlam borsalar bu yönde karar alırsa Bitcoin fiyatı çok hızlı çakılabilir, bakalım.. Bu kadar süre açıklama gelmemesi, 5920USD'yi 6000 heyecanına rağmen geçememesi, 5500 civarında yaşanan ani boşaltmalar,  Bitfinex'de yaşanan bugünkü dump sanki bu tarz olağanüstü bir durumun olabileceğini destekliyor ya da ben komplo teorisi üretmeyi seviyorum Smiley Görelim hangisi, nakitte izlemek en sağlıklısı gibi duruyor..
full member
Activity: 398
Merit: 101
Bugünkü düşüşün sebebi bittrexin kıçının çok kalkmış olması ve dün sebepsiz yere binlerce hesabı kapatması.
full member
Activity: 344
Merit: 134
5200-5000 arası sağlam bir destek olarak duruyor. düşüşü destekleyen bir haber de olmadığı için şimdilik kar satışları gibi duruyor. tabi arada biraz panik yaptırıp daha da aşağı basabilirler ise daha dipten toplama imkanı çıkacak para babası arkadaşlar için.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Kasim oncesi beklenen duzeltme hareketi bence. Bu sekilde olmasi daha saglikli olacak.. Dip noktasini kestirip dogru yerden alabilenler ciddi kar saglayabilir.. Hala asil zirvesini görmedigini düsünüyorum..
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
veriyorlar hafiften hafiften bir kac gundur, bakalim olay panige donerse kotu. 

sub 5000 gelebilir.
sr. member
Activity: 459
Merit: 258
🌟 Blockchain Expert, Miner.
Kasım sonunda 7.500 doları görür diyorlardı da inanmıyorduk adamlar harbiden doğruları konuşuyormuşta bizim haberimiz yokmuş. Sanırım en gerçekçi en garanti yatırım Bitcoin, gerisi yalan.
Neden inanmayalımki? Kasımda fork var. Fork öncesi tabiki yükselecekti, forktan önce düşecek, forktan sonra fırlayacak Smiley Yazında böyle oldu BCH bölünmesinde. Fakat en garanti yatırıp kesinlikle bitcoin değildir. Sana garantisini kim veriyor? Herkes BTC'nin yükseleceğine ve en garanti yatırım olduğuna inandığı zaman başlar zaten asıl tehlike. Şuanda bile bunun ufak şeylerini BTC veya Altcoin yükselişlerinde görüyoruz.

"Abi, bu çıktıkça çıkıyor, artık bu rakamın altına düşmesi imkansız" dediğimiz anda muhtemelen alım yapıyoruz ve işte o zaman düşüyor. Tamamen insan psikolojisini baz almışlar bu coinlerin projesini yaparken.

"Biz herzaman ya az kazanan ya da kaybeden olacağız." Fakat işin başındakiler herzaman kazanacaklar.

Bunlar benim tecrübelerimdir. Bitcoin ile tanıştığım zaman BTC 900 USD civarıydı.Yıllardır BTC içindeyim.
full member
Activity: 1176
Merit: 159
7500 ü bırak 6000 bile yapmaz bu gidişte 5500 deki direnç zayıflamaya başladı alan aldı artık 6 günde 8 gün daha dayanırsa 25 ekime 2 3 gün kala 6000 kırılabilir ama bence önümüzdeki 3 4 gün 5100 e bir geri çekilme gelirse 25 ekimde yine buralara gelir anca 6000 gelmez.
sr. member
Activity: 588
Merit: 250
BCC niye yükseliyor bu ara çok hareketli bir bilgi mi var yoksa ?
sr. member
Activity: 378
Merit: 250
Kasım sonunda 7.500 doları görür diyorlardı da inanmıyorduk adamlar harbiden doğruları konuşuyormuşta bizim haberimiz yokmuş. Sanırım en gerçekçi en garanti yatırım Bitcoin, gerisi yalan.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1727
Be A Hope
25 ekimden sonra sert düşüş olacağı kesin ama aralıkta olacaklara bakarsak o sert düşüşte alım yapılırsa aralık sonunda güzel kazanç sağlanılabilir.

Aralıkta ne var?
sr. member
Activity: 459
Merit: 258
🌟 Blockchain Expert, Miner.
şimdi diyelim konimde 2 btc var ve 25 ekimde koinim bize btc gold vericek 25 ekimden sonra btcleri satsak bile btc gold alabiyor muyuz? yani hesap full tl varken koinim veriyor mu?

şu yüzden sordum koinim geçen defa bchleri çok geç hesaplara dağıtmış eğer btc gold alana kadar btcleri tutmamız gerekiyorsa 25 ekimden sonra btc düşeceği için btc gold almamızın bir anlamı kalmaz sanırım.
Yok kardeşim, o iş öyle değil. Fork esnasında senin cüzdanında BTC olması yeterli oluyor. Forktan sonra ister çek, ister yatır. Ama sakın goldlarını bozma. Geçen sefer havadan para geldi diye sevinenler oldu, hesaplarına yatmadan önce ulaaan koinim diye ağlıyorlardı. Paribu ve Koinim yatırdıkları zamanda direk bozdular, 2 gün sonra bozduklarına pişman oldular.

Bu iş böyle.. Havadan para geldiyse ve ihtiyacın yoksa seni tırmalamasın, beklesin. %100 koyduğu zaman çıkarsın Gold'dan. Wink
member
Activity: 64
Merit: 10
25 ekimden sonra sert düşüş olacağı kesin ama aralıkta olacaklara bakarsak o sert düşüşte alım yapılırsa aralık sonunda güzel kazanç sağlanılabilir.
full member
Activity: 672
Merit: 110
Vay arkadaş Ekim sonu 7 bin 7.5 bin dolarlar konuşuluyorsa yıl sonu nerede olur düşünemiyorum. Biz stoklayamadan uçuyor zalım.
kasım 2-5 arası fıyatı merakla beklıom at fava bekle
member
Activity: 208
Merit: 10
Vay arkadaş Ekim sonu 7 bin 7.5 bin dolarlar konuşuluyorsa yıl sonu nerede olur düşünemiyorum. Biz stoklayamadan uçuyor zalım.

Ekimde yükselmesi demek Aralıkta yükselişe devam edeceği anlamına gelmiyor.
sr. member
Activity: 420
Merit: 252
full member
şimdi diyelim konimde 2 btc var ve 25 ekimde koinim bize btc gold vericek 25 ekimden sonra btcleri satsak bile btc gold alabiyor muyuz? yani hesap full tl varken koinim veriyor mu?

şu yüzden sordum koinim geçen defa bchleri çok geç hesaplara dağıtmış eğer btc gold alana kadar btcleri tutmamız gerekiyorsa 25 ekimden sonra btc düşeceği için btc gold almamızın bir anlamı kalmaz sanırım.
sr. member
Activity: 2142
Merit: 424
Fork öncesi bitcoin 7000 dolar barajını kırarsa,fork sonrası bitcoinden altcoinlere para çıkışı gerçekleştiğinde en azından şimdiki seviyesinin üstünde kalır bana göre bitcoin.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Fiyatta tekrar bir hareketlenme var.. Hızlı bir şekilde 5500$ dan 5650$ a geldik. Tekrar 6000$ i kırmayı deneyecek gibi gözüküyor. Ana forumda Ekim sonunda 7500$ muhabbetleri dolanıyor. Grafiğe bakınca 5800$ kırıldığında güçlü yukarı yönde al sinyali var..
sr. member
Activity: 560
Merit: 256
Bitcoine düzeltme hareketi geldi diyorum kendi kendime bir bakıyorum bitcoinin fiyatı 5500 dolar seviyelerinde şaka gibi gerçekten bir an düşününce olayın büyüsüne kapılıyorsunuz.
full member
her an dump gelecek gibi duruyor grafiğe bakınca gerçi hemen geri tepiyor tr borsalarına yansımıyor düşüş.
Jump to: