Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 367. (Read 1109038 times)

full member
Activity: 854
Merit: 109
Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!
Bu hafta 5700-5800 civarlarında geçeceğini düşünüyorum ondan sonrada düşüş olacak gibi bunlar anormal artışlardı çünkü.
full member
Activity: 1176
Merit: 159
dünden beri izliyorum 5500 e gelinde aniden 5600 e kadar yüklü alım geliyor eksi yatırımcı karını alıyor çıkıyor yeni yatırımcı yüksekten alıyor bir anda dump olursa şaşırmam
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Biraz soluklanıp yine yukarı yönlü hareket yapmaya başlayabilir.6500$ civarına çıkar diyorum 25 ekime kadar.Sonrasında çakılır.
hero member
Activity: 1022
Merit: 535
İnanılmaz bir piyasa ve inanılmaz bir rant var. devamlı hedef yükseliyor. 1 ay öncesinin hayal fiyatları 1 ay sonra kabus fiyatlara dönüşebiliyor. 3 ay önce 4k usd herkesin hayallerini süslerken şimdi buradan 4k usd ye düşse millet bitcoine yatırım yapılmaz demeye başlar  Grin
full member
Activity: 350
Merit: 100
Bitcoin 5000'den 5500'e gelince %10 yapmış oluyor, Ethereum 300'den 330'a gelince. O yüzden pariteyi koruması çok sürpriz olmadı. Asıl yeniden 1:10 paritesine yaklaşabilecek mi ona bakmak lazım. Bunun için de Ethereum'un 550 dolar civarına yükselmesi gerekiyor.

Aynı pariteyi yakalayacaklarını düşünüyorum. Ethereum bitcoine ayak uydurup artışa geçti ama hızı bitcoinin gerisinde. Bunun en büyük nedeni de birkaç hafta içinde fork'un gerçekleşecek olması. Forktan sonra ethereum arap atı gibi açılacak gibi geliyor bana Smiley
hero member
Activity: 728
Merit: 501
En son bitcoini bıraktığımda 5000 doların altındaydı 4500 dolar seviyesindeydi çok değil 1 hafta önceydi bu olay şuan fiyatına bir bakıyorum neredeyse 6000 doları görecek gerçekten bitcoin'in bu kadar hızlı artması akıl alır gibi değil
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
Planlı yapay bir düşüş. Çok büyük bir yükselişin başlangıcı. 10 bin dolar hayırlı olsun...

Tam olarak büyük yükselişten önce son döküş hareketi gibi görünüyor. Yarın 3900'ü gösterirlerse şaşırmam. Ekim Kasım aylarında çok hızlı bir şekilde 20 bin dolara bile gidebilir. Balon oluşacaksa o civarlarda olması lazım.
Eğer bu beklenen yükseliş olmazsa fiyatın ineceği nokta en kötü ihtimalle 1600-1800 dolar civarıdır. Karar sizin, olası bir 5x için /3 göze alır mısınız?

İşler yolunda gidiyor. Şunu paylaşmasam olmazdı, çok hoşuma gitti. Smiley

sr. member
Activity: 322
Merit: 251
Bu fiyatların yükselmesi altcoinlere olan güveni de sarsıyor . Çoğu kişi aldanıp zararına altcoinlerden çıkıyor . Üzücü olan tarafı o . Tahminime göre bu hafta btc biraz düşüş yaşacak tekrar balinalar altcoinlere yönlenecek sonrasında tekrar BTC zirvesi yaşanacak tahminime göre .
full member
Activity: 252
5 binde kalır diye düşünüyordum ben de fakat baya hızlı arttı 5 bin dolar da kesmedi bitcoini. Dolar da zaten hızlı yükseldi Türkiye'de. Bakalım bunun sonun nereye gidecek merakla bekliyoruz.
full member
ethereum ne zaman fiyata baksam hep aynı yada düşüyor bitcoin nereden nereye geldi eth yerinde sayıyor güya 1000$ olucaktı 450$ olacağına bile inanmıyorum 2017 içinde bence sizde fazla bir beklentiye girmeyin.

ayrıca 25 ekime daha çok var o zamana kadar 5100 e kadar geri çekilme hissediyorum. buralarda 25 ekime kadar tutunamayak gibi kısa sürelide olsa 5100 e kadar hatta net rakam vereyim Cheesy 5040$ a kadar bir düşüşten sonra tekrar buralara gelir ve 6000$ üstü dener.

tamamen his.
hero member
Activity: 756
Merit: 541
Merhaba;

Akşam BTC alacaktım, yorgunluktan alamadım. Sabahsa uyku sersemi 20.600 den BTC aldım şaşkın şaşkın. Yaşanacak düzeltemeler sonrası dahi bir daha 4xxx ile başlayan rakamlar göreceğimizi sanmıyorum. YTD

İyi dileklerimle
legendary
Activity: 1424
Merit: 1001
Türk borsaları yetişmekte zorlanıyor. Smiley
Bitcoin 5810 dolar. 21.000 lirayı geçtik.
full member
hayda sattığıma pişman olacam sanırım ne ara 5800 yaptın Grin
full member
Activity: 434
Bitcoin 5000'den 5500'e gelince %10 yapmış oluyor, Ethereum 300'den 330'a gelince. O yüzden pariteyi koruması çok sürpriz olmadı. Asıl yeniden 1:10 paritesine yaklaşabilecek mi ona bakmak lazım. Bunun için de Ethereum'un 550 dolar civarına yükselmesi gerekiyor.
full member
ben sattım demin ama garanti olsun diye. belki artmaya devam eder kim bilir 1 ocakta 10.000$ olur bile ama şöyle bir grafiğe baktım 4133$ den hiç durmadan 5920$ yapmış iyi artmış, geçmişte 3000$ psikolik sınırını kırınca 4000$ kırılmış ama 4200$ den dönmüş. şimdi 5k kırıldı hızını alamadı 6k da kırıldı diyelim 6100 den geri döner diye hissettim tamamen his tabi.
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
~snip
Ayrıca buradan ETH'yi tebrih etmek istiyorum. BTC bazında düşsede. Dolar bazında sabit kaldı resmen.

Aynı başarıyı sağlayabilen başka bir coin var mı diye baktım dün gece epey. Gözüme çarpmadı.

Geçenlerde likit dolu havuz sistemi ile bir canlandırma yaptım kripto ekosistemi için. Yukarıda USD musluğu, aşağıda havuzuna damlıyor. BTC havuzu, diğer altları besliyor. Her iki havuzun altında kontrollü USD tahliyesi var. Bu sabah USD ile beslenen havuzlara ikincisini ekledim ve üstüne başlık olarak ETH vs. yazdım.

Ekosistemin dinamikleri iyice belirginleşiyor.
full member
Activity: 434
5600'lerde soluklanıyor buralarda dinlenmesi iyi olacak. Çıktığı gibi düşmez burada tutunursa biraz daha yukarı gidebilir.
Ne olursa olsun böyle dalgaları izlemesi çok heyecanlı oluyor.
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
21 bin liralara gelmesi bir anda gelmesi akli mantıklı değil satma zamanı olabilir aslında şuan arkadaşında dediği gibi düşecek gibi gözüküyor bakalım zaman gösterecek kim kazanacak kim kaybedecek
Bitcoinde şöyle bir şey var Smiley satan her zaman kaybetti alan kazandı
full member
Activity: 854
Merit: 109
Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!
21 bin liralara gelmesi bir anda gelmesi akli mantıklı değil satma zamanı olabilir aslında şuan arkadaşında dediği gibi düşecek gibi gözüküyor bakalım zaman gösterecek kim kazanacak kim kaybedecek
full member
2 gün önce, 5000 kırılılsa aniden 6000 fln gelebilir diyorum oldu.. dün, 5460 den fln dönmez ise 5500 üstü yani 5900 olur diyordum oldu.. bugün ise şöyle düşünüyorum 5920 deki dump keriz silkeleme gibi birşeydi kar satışı yedi sadece. tekrar 5900 gelirse hedef 6450 dir bana göre.

ayrıca şimdi buradan çakılacak zirvede bozayım gibi bir düşünce akıllıca bir hamle değil. zaten kardaysan bırak kesin olarak düşüş dalgası gelince bozmaya başla. şuan için bence kesinlikle satmayın yön yukarı 7000$ bile olarabilir birkaç güne.. dereyi görmeden paçayı sıvamayın yani.
Jump to: