Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 371. (Read 1109036 times)

full member
Activity: 490
Merit: 100
Ben şeyi anlamıyorum 5000 barajdır onu açsa 7000 e çıkar falan diyorlar bence bu kadar uçmaya gerek yok 5000 lere çıkabilir ama gene düşüşte olacaktır sonra gene çıkacaktır 5000 aşıp ordan direk 7000 e falan yükseleceğini düşünmüyorum.
sr. member
Activity: 602
Merit: 255
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
bitcoin durup durup ani yükseliş yaptığından malesef dediğin gibi bitcoinde kalmak çok da kazançlı olmayabiliyor.
altları görüyorsun günlük %5-10 yükseliş sıradan gibi duruyor. öyle olunca da mecburen altlara kaymadan duramıyorum. ama zarar durumundayken de zararın neresinden dönsem kardır diyemeyip btc ye geçişi erteliyorum sürekli. sonra da beklemekten başka birşey gelmiyor elden Smiley
hero member
Activity: 882
Merit: 507
5000 cok garip bir sınır oldu hakkaten.
kuvvetli gibi geliyor 4940 a kadar kaç kere denedi hemen dumplıyorlar.
önceki forktaki gibi olursa ucaibliriz.
hatırlıyorsanız 2700 den soluksuz 5000 e cıktık gecen fork sonrası.
eger yine başarılı duzgun bir fork olursa ucuşa hazır olun.
1 aya kalmaz bitcoin 6000 usd altına duserse depoları fulleriz diye dolananları gorebilrisiniz klasik Smiley

Forumda bitcoinci varmı bilmiyorum çoğu altcıdır bitcoin 3 ay sabit kalsa para altlara akar o zaman dediğin gibi depolar fullenir. Ama yok Btc artmaya devam eder hep bu şekilde oynarsa o zaman altlar bir iner bir çıkar.
full member
Activity: 504
Merit: 103
Bence 25 ekime kadar 5500$ a kadar yükselecektir.Altlar normalken 5000 sinirindan döndü daha önce.Simdi altlardaki paranin kaymasiyla 5000 i rahat gecer diyorum.Ama 25 ten sonra para yine altlara kayacaktir ve btc de 4000-4500 seviyelerine düsecektir diyorum.
500 olabilir  valla ama alttaki coinlerin bayağı kaydığı belli yok olduk gittik ama bnce altcoinler 1 aya yakın böyle gider btcde fiyat artışı olur. Anca bir aya sonrasına altcoinler kendisini toparlar gibi geliyor panik yapıp satmayın baya kayıp yaşadık beklemede kalın satmayın.
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
5000 güzel bir psikoloji direnç. BTC 5000 dolar olur mu diye başlığı da var.
Ortada hiç bir şey olmasa bile psikolojik dirençler güçlü oluyor. Ama teknik dirence göre daha kolay aşınıyorlar.
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
5000 cok garip bir sınır oldu hakkaten.
kuvvetli gibi geliyor 4940 a kadar kaç kere denedi hemen dumplıyorlar.
önceki forktaki gibi olursa ucaibliriz.
hatırlıyorsanız 2700 den soluksuz 5000 e cıktık gecen fork sonrası.
eger yine başarılı duzgun bir fork olursa ucuşa hazır olun.
1 aya kalmaz bitcoin 6000 usd altına duserse depoları fulleriz diye dolananları gorebilrisiniz klasik Smiley
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Bence 25 ekime kadar 5500$ a kadar yükselecektir.Altlar normalken 5000 sinirindan döndü daha önce.Simdi altlardaki paranin kaymasiyla 5000 i rahat gecer diyorum.Ama 25 ten sonra para yine altlara kayacaktir ve btc de 4000-4500 seviyelerine düsecektir diyorum.
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
Hızla yükselen btc'yi keyifle seyrediyoruz ama 5000'i geçerse kopar gider, 6000-7000 olur gibi yorumları gülerek okuyorum. Evet günün birinde 6000 de olacak 7000 de olacak belki 1 milyon dolar da olacak ama öyle ha diye olması mümkün degil. Mümkün değil çünkü belki btc fiyatının 100 dolar artması için globalde milyar dolarlık btc talebi olması gerekiyor. 5000 dolar sınırına kadar hızlı yukseldi, çünkü zaten buralardan düşmüştü yani mevcut btc yatırımcısı ve btc piyasini oluşturan para btc'yi bu seviyeye ulaştıracak hacimdeydi. Daha fazlası da olur ama rasyonel gerçekleri göz önünde bulundurursak daha fazlası için yeni yatırımcıların sisteme dahil olması ve milyarlarca dolar yeni yatırım yapılması gerekiyor. Bunun için de biraz zaman lazım.

"Gülerek okuyorum" diyecek kadar abartmamak lazım bence.
Burada herkes kendi düşüncesini yazıyor. Bazıları grafik analiz üzerine konuşuyor, bazıları temel veriler, global oluşumlar üzerine görüşlerini yazıyor, kimisi yabancı kaynaklarda gördüklerini aktarıyor, bazıları da tamamen hislerini, duygularını yazıyor. Bunların tümünü burada bulmak bir ayrıcalık bence. İstatistiksel olarak fikir de verebiliyor. İş bütün hepsini yoğurmakta.
Tamam, 50 dolar olur mu, 100 dolara düşer mi gibi uçuk başlıklara ben de gülümsüyorum. Hatta bazı token konularında insanlar birbirini gaza getirip zarara da uğratabiliyor. Ama dediğim gibi, iş bütün bilgileri yoğurup kendinizce doğru bir şeyler çıkarabilmekte.
Ben 6000 olur da demiyorum 2500 olur da. Ama bunu diyenlere gülmüyorum. Çünkü daha 1-2 ay önce, 3-4 kez denediği 3000 i kırar kırmaz nasıl 4000 olduğunu gördüm. Üstelik o zaman %35 lik bir yükseliş gerekiyordu 4000 için, şimdi %25. Tekrar söylüyorum, ben şu olur bu olur demiyorum. Yazılan her şeyden az da olsa bir şeyler çıkarmaya çalışıyorum. Çünkü herkesin herkesten öğrenebileceği bir şeyler var bence.
Yorumları okudukça bazı kişileri eleyebiliyorsunuz doğal olarak. O istisnalar dışında her yoruma saygım var.
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
ATH Son günlere doğru gelebilir . Altcoinde hala birilerinin oldugunu düsünüyorum ben . Son günlere doğru herkesin beklemediği bir yükseliş gelebilir ancak bu altcoinler için pek iyi olmaz gibi .
newbie
Activity: 40
Merit: 0
Hızla yükselen btc'yi keyifle seyrediyoruz ama 5000'i geçerse kopar gider, 6000-7000 olur gibi yorumları gülerek okuyorum. Evet günün birinde 6000 de olacak 7000 de olacak belki 1 milyon dolar da olacak ama öyle ha diye olması mümkün degil. Mümkün değil çünkü belki btc fiyatının 100 dolar artması için globalde milyar dolarlık btc talebi olması gerekiyor. 5000 dolar sınırına kadar hızlı yukseldi, çünkü zaten buralardan düşmüştü yani mevcut btc yatırımcısı ve btc piyasini oluşturan para btc'yi bu seviyeye ulaştıracak hacimdeydi. Daha fazlası da olur ama rasyonel gerçekleri göz önünde bulundurursak daha fazlası için yeni yatırımcıların sisteme dahil olması ve milyarlarca dolar yeni yatırım yapılması gerekiyor. Bunun için de biraz zaman lazım.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
Bu gece ATH gelsin artık, naz yapma, baya bir altcoinlerde terste kalıp zarar yazsamda,bitcoin artışını izlemek bir başka güzel
full member
Activity: 1176
Merit: 159
ulan ya amma nazlandı 4940 işte bir adım kala geri dönme buradan Grin yurtiçi kargo gibi kapıya kadar gelip zile basmadan geri dönüyor
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
5000 dolar'ı verin bu işi burada bitirelim
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
gariban 1000 dolarcılar nerde yav,onlarsız tadı cıkmıyor bu başlığın  Grin Grin
şöyle btc 200-300 dolar dussede başlıga gelseler biraz,btc 1000 usd cok yakındır diye  Grin
bu arad 5000 e 80 usd kaldıcok rahat kırarsa 5000 i kopar gider nerde duracagını kestirmek zor.

Belirli bir zaman sonra, bu "1000 dolarci tayfa", bakin belirli bir zaman sonra diyorum !!!

bu 1000 dolarci tayfa  " yakinda bu balon patlar ve bitcoin 10.000 dolara kadar dusebilir " diyebilir, hatta der...

Nitekim, 10 dolar iken, bu balon yakinda 1 dolar olur dememislermiydi  Grin devami da var da, yazamiyacagim... tarihi okuyun...  

Smiley
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
gariban 1000 dolarcılar nerde yav,onlarsız tadı cıkmıyor bu başlığın  Grin Grin
şöyle btc 200-300 dolar dussede başlıga gelseler biraz,btc 1000 usd cok yakındır diye  Grin
bu arad 5000 e 80 usd kaldıcok rahat kırarsa 5000 i kopar gider nerde duracagını kestirmek zor.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
Haftaya çok rahat 5000i aşacaktır.Dolar kuruda vize olaylarından sonra artacağı için 20.000 üstüne geçilecek rüya gibi bir şey olmalı bu  Smiley

Haftaya mi?

cok kotumsersin be sampiyon...

holderlar tekrar selamliyorum sizleri  Grin
full member
Activity: 344
Merit: 134
Bugün o gün olabilir. Hadi bakalım  Wink
full member
Activity: 1176
Merit: 159
4 sefer 3000$ deneyip 2900$ den fln dönmüştü vaktinde. sonra bir 3000$ oldu 4200$ e kadar hiç durmadan fırladı kimse bu kadarını beklemiyordu. rüzgarı bi arkasına alırsa fırtınaya dönüşebilir aniden 6 7 bin e hızla yükselebilir yani.
full member
Activity: 854
Merit: 109
Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!
Haftaya çok rahat 5000i aşacaktır.Dolar kuruda vize olaylarından sonra artacağı için 20.000 üstüne geçilecek rüya gibi bir şey olmalı bu  Smiley
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
4900$'a ulaştığına göre buradan bir atak yapması fazla oyalanmaması lazım. Forktan önce ne kadar yükselirse o kadar iyi. Yalnız telaş yapmayın tekrar bu seviyelerden alım yapabilirsiniz. Belki 1 yada 2 ay içinde. Yeni girecek olanlar hep bu hataya düşüyor. Yükselirken alamadıysanız almayın. Sabredin mutlaka alım fırsatı verecektir.
Jump to: