Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 372. (Read 1109036 times)

full member
Activity: 1176
Merit: 159
bittfinex 4913$ artık zurnanın zırt dediği yere geldik
full member
Activity: 252
Merit: 100
The future is your Genome
BTC'deki yükseliş havası altları inanılmaz vurdu. 25 ekime kitlenmiş durumda piyasa ama daha 15 gün varken beklediğimden hızlı düştü. Tabi bu durumu önceden öngörmüş ve btc'de toplanmıştım. Son iki gündür de kademeli olarak kurşunlarımı sıkıyorum. Bir miktar daha sakladım en kötü ihtimallere karşı.
Sanırım tamamen altlara geçeceğim.

Hocam ben de bekliyordum bu tabloyu ama çok erken düştü altcoinler ve bu düşüş beklediğimden çok daha sert gerçekleşti.Bu yüzden daha fazla düşer mi bilemiyorum.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1727
Be A Hope
BTC'deki yükseliş havası altları inanılmaz vurdu. 25 ekime kitlenmiş durumda piyasa ama daha 15 gün varken beklediğimden hızlı düştü. Tabi bu durumu önceden öngörmüş ve btc'de toplanmıştım. Son iki gündür de kademeli olarak kurşunlarımı sıkıyorum. Bir miktar daha sakladım en kötü ihtimallere karşı.
Sanırım tamamen altlara geçeceğim.
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Görür görür 5000 doları da görür merak etmeyin. 2000 doları görecek dedik sonra 3000 doları görmesini bekledik ardından çokta beklemediğimiz bir şekilde 4000 dolara ulaştı şimdi 5000 dolar hedef ama ha yüz iki yüz dolar altındayız çok fark yoktur. 10.000 dolara ne zaman ulaşacağız veya 20.000 doları ne zaman göreceğiz bu fiyatların zamanını kestirmemiz gerekiyor bir yıl sonra mı iki yıl sonra mı?
full member
Activity: 434
Merit: 101
Blockchain Marketing: tokensuite.io
bu hafta değil 1-2 gün içinde 5000 i aşacak bence. tüm analizler alışların çok güçlü olduğunu gösteriyor. aylık grafikte hedef 5500 üstü. tabana yayılan yüksek fiyatlı satışların birçoğu iptal. satış hacmi o sebeple çok fazla değil. satışa koyanlarda günübirlik traderler veya çok önceden girmiş olanlar. şu an btc ye yatırım yapanların hedefi segwit ve de özellikle yılbaşı. o sebeple btc satmanın şu günlerde pek mantıklı olduğunu düşünmüyorum.

ytd

Analize katılıyorum. Alım grafiği ve hacmi, en azından kısa vadede boğa marketin devam edeceğini gösteriyor.

Ancak segwit nasıl hedef oluyor orasını anlayamadım. Zaten aktif segwit. Siz galiba 2x'den bahsediyorsunuz ki bence o da segwit söylentisinde olduğu için öldürmediği için btc'yi daha da güçlü kılacak.
full member
Activity: 434
Merit: 107
bu hafta değil 1-2 gün içinde 5000 i aşacak bence. tüm analizler alışların çok güçlü olduğunu gösteriyor. aylık grafikte hedef 5500 üstü. tabana yayılan yüksek fiyatlı satışların birçoğu iptal. satış hacmi o sebeple çok fazla değil. satışa koyanlarda günübirlik traderler veya çok önceden girmiş olanlar. şu an btc ye yatırım yapanların hedefi segwit ve de özellikle yılbaşı. o sebeple btc satmanın şu günlerde pek mantıklı olduğunu düşünmüyorum.

ytd
sr. member
Activity: 770
Merit: 268
Helena Helena!
Bu seviyelerde biraz daha gezinecek gibi görülüyor. Belki bir sonraki atakta 5000 i kırar.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
alt coinlerden kan çekmek için yapmış olabilirler 100 dolar sallayıp geri toparladı tekrar devam edecek mi ATH e doğru yoksa geri dönüş mü başlıyor göreceğiz
bittrex 4820 de
high 4875
sr. member
Activity: 672
Merit: 254
Türkiyede ATH yaptı bu gün. dolar artınca 17800 ü gördük bir ara. az daha iteklenise 20.000 TL yi göreceğiz. hiç bu fiyattan bitcoin alacağım aklıma gelmezdi.

Bu şekilde devam ederse 5000'i kıramasa bile dolar kuru sayesinde haftaya 20.000 TL olur. Smiley
Ama yine 5000'i göstermeden aşağı sarkıtabilirler. Bunların yapacağı iş hiç belli olmaz.
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
Türkiyede ATH yaptı bu gün. dolar artınca 17800 ü gördük bir ara. az daha iteklenise 20.000 TL yi göreceğiz. hiç bu fiyattan bitcoin alacağım aklıma gelmezdi.
sr. member
Activity: 672
Merit: 254
4879'dan döndü. Bir kez daha Bitcoin fiat karşısında kazanıyor. Smiley
full member
gene tam 4900 de dump gelmezse tabi
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
ATH e son 100 dolar
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
YARDIRIYORUZ , her an ATH gelebilir ..

legendary
Activity: 1877
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
Arkadaşlar selam, hayırlı kazançlar.

Bu işlerde çok eski değilim ancak takip ettiğim süre boyunca altcoinlerin hep bitcoine doğru orantılı olarak yükselip alçaldığını gördüm. Ancak bugünkü tabloda bitcoin artışa devam ederken altcoinler tam tersi yönde düşüyor. Bunun sebebi nedir ?
yanlış görmüşsün btc yükselirkende düşerkende altlar genelde kayıp yaşar , en iyi zamanlarını btc stabilken yaşarlar. uzun vadeli bir ortalama için doğru ama kısa vadede buna bakarsan farklı tablolar görürsün.
full member
total market cap düşüyor ama btc artıyor tuhaf bir şekilde altcoinlerde olanlara allahtan sabır diliyorum..
member
Activity: 124
Merit: 10

Bu işlerde çok eski değilim ancak takip ettiğim süre boyunca altcoinlerin hep bitcoine doğru orantılı olarak yükselip alçaldığını gördüm. Ancak bugünkü tabloda bitcoin artışa devam ederken altcoinler tam tersi yönde düşüyor. Bunun sebebi nedir ?

altcoinlerden çıkıp btcye dönüyor millet.Sabah yüzde 48 olan btc dominantlığı yüzde 52 yi geçti.
newbie
Activity: 4
Merit: 0

newbie
Activity: 16
Merit: 0
Day-Trade dışında altcoinlerden kademeli olarak çıkacağım artık. Belli başlı major koinlerden şaşmamak gerek.

Özellikle NEO analizlerim sürekli temelden hatalı oluyor.
Son yaşanan dip , genel piyasaların durumu ile ilgili ama ben bu NEO'dan hiç kar ettiğimi hatırlamıyorum. Bu seferde şaşırtmayarak kar marjımı büyük ölçüde eritti.
full member
Activity: 219
Merit: 109
4970$ den sonra tekrar kardayım 26.100 tl ediyor satsam (25k yatırdığım para bitcoine) malesef düşerken süreci iyi yönetemedim ve elimdeki 1,65 btcyi 1,55 e düşürdüm al-sat ile.. Embarrassed

şimdi içimden bir his bayağı arttı buradan yine çakılacak al paranı git diyor bir yandanda dereyi görmeden paçayı sıvama dur bakalım daha artar diyor. bir ara elimdeki btc 20.000 ediyordu düşünce çok moralim bozulmuştu bir daha artarsa giderim demiştim ama şimdide çektiğin çileye değecek bekle dahada artsın diyorum bilmiyorum çıkmak için doğru zaman neresi.. en azından bi 30k fln verse çektiğim çileye değse.

Bende benzer bir durumdayım. Kara geçemedim ama en azından zarar azaldı. Strat olmasaydı güzel bir karım da olacaktı.
Bende sizim gibi düşükken kesinlikle durumu dengeleyince çıkacağım, düşük bir rakamdan giriş için gerekirse 2-3 ay bekleyeceğim diyordum. Ama yükselince insan satmak istemiyor.

Biraz düşündükten sonra ben %66 oranında tl ye geçtim, kalanları da stratiste. Biraz toparlarsa btce çevirip hard forka bu şekilde gireceğim.

Hep altların zararı aslında. Mehmet Hamdi Bol abi gibi sadece btc alıp hodl yapsaydım, şu an kardaydım.
Stratise hiç girmeseydim, güzel bir kardaydım.

Ama şans tabi. Kazanıp-kaybetmenin çok kolay olduğunu da anlamış oldum. Ortalık biraz sakinleşsin, zararı kapatıp kara geçebilirim diye inanıyorum, çok zor değil.
Jump to: