Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 374. (Read 1109036 times)

sr. member
Activity: 546
Merit: 262
Sonunda güçlü 4500 USD desteği geçildi. Bir iki pump dalgası daha gelirse kendimizi ATH'de bulabiliriz. Altcoinler ise hala kan ağlıyor....

Valla bitcoin bu hızla giderse 5000 dolar seviyesini ay sonu olmadan geçebilir fork söylentileriyle dolu bir zamanda bitcoinin yükselişinin devam etmesi çok önemli eskiden çinden kötü haber gelse v.s bitcoine neler oldu şuanki durumuna bakın bir de gerçekten level atladı bitcoin.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
Sonunda güçlü 4500 USD desteği geçildi. Bir iki pump dalgası daha gelirse kendimizi ATH'de bulabiliriz. Altcoinler ise hala kan ağlıyor....

Bu arada bazi zirzoplarin destegini alan bitcoin cash denilen cakma bitcoinin durumu

bitfinex de yedigi dumpa bakalim, 45 dolara kadar dusurduler, flash crash ile.

Cool

diger altlarin ve etherin de kaderi buna yakindir.

selam btc holder dostlarima.
member
Activity: 126
Merit: 12
full member
Activity: 504
Merit: 103
Sizce Bitcoin $3000 doları görür mü yeni yıla girmeden alınması için şuan $4500 civarlarında ve 1 haftadır bu seyirde sizce düşüş yaşarmı 3000 lere yoksa beklemeden alınmalı mı ?
full member
Activity: 336
Merit: 154
5 bin üstüne çıkmasını bekliyordum yavaş yavaş ama bu fork muhabbeti oralara çıkmasını uzatacak gibi. 4k altı kesin gibi duruyor şu karışıklıklarda.

Çin ve fork haberleri yeterince hızını kesti zaten. Eğer bölünmeden önce 5000$ geçerse destek 4000$ civarı olur diye düşünüyorum. Fork bilgisi piyada satın alındı ve geçti bence. Aslında akıllı yatırımcı bunu çok fazla takmıyor kafasına. Çünkü fork olayı her zaman ki gibi sönüp gidecek. Herkes gözünü yeni bir rekora dikti.
sr. member
Activity: 420
Merit: 252
5 bin üstüne çıkmasını bekliyordum yavaş yavaş ama bu fork muhabbeti oralara çıkmasını uzatacak gibi. 4k altı kesin gibi duruyor şu karışıklıklarda.
full member
Activity: 398
Merit: 101
Gece gece shortcuları fena patlattılar. Bi kaç saniyede 4500ü geçti sonra 4450ye indi yine.
full member
Activity: 350
Merit: 100
Yükseliş trendi devam edipte daha önce geldiği 4900leri aşıp yeni bir rekor kırabilirse o hızla 5 binin üstünde biyerlerde sabitlenene kadar artışının devam edeceğini düşünüyorum. Artık bitcoin rekor kırdığı anda bütün haber sitelerinde REKOR KIRDI başlığını görmek mümkün. Buda piyasaya olan ilgiyi arttırıyor kesinlikle.
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
halen yerli borsalarda fiyat 300 500 arası daha ucuz. millet dolardaki artışı hesaplamıyor mu? artışda olan bir birimi neden daha ucuza satarsın? anlamıyorum
Yerli borsalar napsin artik Smiley pahali olsa elestiricez ucuz olsa elestiricez arbitraj yapmaya calisirken icinde patlayan adam gelicek oda elestiricek bu durumu  Grin
full member
Activity: 1176
Merit: 159
halen yerli borsalarda fiyat 300 500 arası daha ucuz. millet dolardaki artışı hesaplamıyor mu? artışda olan bir birimi neden daha ucuza satarsın? anlamıyorum
full member
Activity: 434
Merit: 107
ben o kadar yükseleceğini sanmıyorum. 4400 de satış baskısı var. fork öncesinde 4000 altını tekrar göreceğini sanıyorum.
member
Activity: 126
Merit: 12
sert bir şekilde yükseliyor bence 4500$ aşılacak 24 saat içinde 5000$ e doğru ilerliyor 5000$ birde psikolojik bir rakam 5000$ aşılırsa heryerde yine haber olucak 5000$ dolar oldu diye rüzgarı arkasına alacak sert bir şekilde 6000$ e kadar yükselir diyorum..

Bir kaç gün önce 4500 USD'de çok sağlam bir direnç ile karşılaştı 4100'e kadar çakıldı, bu sefer bu direnci kıracağını düşünenlerdenim. 4500 aşıldığında bir kaç saat içinde 4700-4800 görülecektir. Bu sefer ATH yapmadan dönmesin, çok bekletti Smiley
full member
Activity: 1176
Merit: 159
sert bir şekilde yükseliyor bence 4500$ aşılacak 24 saat içinde 5000$ e doğru ilerliyor 5000$ birde psikolojik bir rakam 5000$ aşılırsa heryerde yine haber olucak 5000$ dolar oldu diye rüzgarı arkasına alacak sert bir şekilde 6000$ e kadar yükselir diyorum..
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Fırtına öncesi sessizlik gibi fiyat.Sanki bir haber gelsede düşsem der gibi duruyor btc.Zor tutunuyor gibi geliyor 4k üstüne.

4000 Desteği önemli. 4000 i aşağı doğru kırarsa işte o zaman 3200 e kadar yol görünebilir. Belirsizlikler özellikle Türk piyasasını çok etkiliyor. Ben yinede Ekim 15 den sonra taa Kasım a kadar bir yükseliş trendi bekliyorum..
full member
Activity: 224
Merit: 100
Bitcoin in kesinlikle yukarı doğru bir hareket yapacağına inanıyorum.Çin sorunundan bile çok fazla hasar almadan kurtuldu.Forkun ardından çok daha sağlam şekilde ilerleyecektir.Bence şuan için en garanti yatırım şekli.
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Bitcoin fiyatı arttıkça ilgilenen kesimi artıyor, ilgilenen kesim arttıkça Bitcoin alan ve elinde tutan sayısı artıyor. Bitcoin alan ve elinde tutan sayısı artınca fiyat da doğal olarak artıyor. İnanılmaz bir kısır döngüde fiyat her yeni gelişmeyle birlikte yükselmeye devam ediyor.

Konvansiyonel yatırım araçları açısından bakıldığında, Bitcoinin 2009`da başladığı serüveninde daha bir dekad devirmeden fiyatının sıfır noktasından bugün geldiği değer düşünüldüğünde bunun bir yerde durması beklenir. Ancak konvansiyonal yatırım araçlarının temel rasyoneli belirli bir alıcı-satıcı kitlesi olması, bu kitlenin genellikle değişmemesi, bir araç alındığında temelde diğer aracın satılmasıyla son bulması nedeniyle piyasalar bir denge halinde olmasıdır. Doğal olarak da piyasalarda yükselişler veya düşüşler öngörülemeyebilirse bile bir hareketlilik başladığında sonu belirli olabilir.

Bitcoin ve kripto varlıklar ise ne yazık ki konvansiyonel yatırım araçları ile en temel olarak belirli alıcı-satıcı kitlesine sahip değil. Çünkü her geçen gün Bitcoin ve kripto-varlıklar ile ilgilenen yatırımcı sayısı artıyor.

Sınırlı sayıda Bitcoin olduğu düşünüldüğünde bunun üzerine bir de ulaşılamayan hesaplarda unutulan Bitcoinleri düşündüğümüzde durmadan artan talebin arz ile karşılanamamasına neden oluyor.
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
Kendisine zemin hazırlıyor gibi yer belirlemeye çalışıyor ve zamanı geldiğinde ise yükselişe geçecek. Ama şu fork muhabbetinden sonra durum belli olur.

gecen forktaki aynı hava var.
garibnlar 2500 usd den btc bozdurdu forkta alt ust olacak diye 5000 usd oldu btc.
bu forktada geyik aynı.cok dusecek mahvolacak.
buyuk ihtimal 6500 usd uzerine cıkıcaz bu forkta bana göre.
tabii ki kimse bilemez tamamen tahmini bu işler.
hero member
Activity: 882
Merit: 507
Kendisine zemin hazırlıyor gibi yer belirlemeye çalışıyor ve zamanı geldiğinde ise yükselişe geçecek. Ama şu fork muhabbetinden sonra durum belli olur.
full member
Activity: 344
Merit: 134
geçte olsa bir tepki geldi şimdilik attı kendini 4250 üstüne. bakalım alıcılar ne kadar azimli.
full member
Activity: 336
Merit: 154
4500$ den döndü şöyle güzel bir haber spekülasyon fln olsa 5000$ olur rahat bir şekilde.

Yaklaşık 4000$'a sabitledi ve güzel bir destek oluşturdu. Bundan sonra yukarı yönlü hareketi daha sağlam olacaktır. Bu şekilde ilerlemesini seviyorum. Aralık ayından sonra zaten önünde bir engel kalmıyor.  Tabi yine fork muhabbetleri çıkarmazlarsa.
Jump to: