Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 373. (Read 1109036 times)

full member
Activity: 1176
Merit: 159
4970$ den sonra tekrar kardayım 26.100 tl ediyor satsam (25k yatırdığım para bitcoine) malesef düşerken süreci iyi yönetemedim ve elimdeki 1,65 btcyi 1,55 e düşürdüm al-sat ile.. Embarrassed

şimdi içimden bir his bayağı arttı buradan yine çakılacak al paranı git diyor bir yandanda dereyi görmeden paçayı sıvama dur bakalım daha artar diyor. bir ara elimdeki btc 20.000 ediyordu düşünce çok moralim bozulmuştu bir daha artarsa giderim demiştim ama şimdide çektiğin çileye değecek bekle dahada artsın diyorum bilmiyorum çıkmak için doğru zaman neresi.. en azından bi 30k fln verse çektiğim çileye değse.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
stop loss koyun diye herkes boşuna söylemiyor arkadaşlar.
baba coin e dönersek 20 bin liraya çabuk değecek dolar'ın da katkısıyla oraya doğru gidiyor anlaşılan
member
Activity: 81
Merit: 10
Tamamen altcoinlerdeyim eridikçe eridi satmaya da kıyamıyorum. Fork muhabbetinden sonra yükselirler mi acaba?

Valla bende tutuyorum bütün altları hocam son 3 günde yüzde 25 civarında erime var portfolyömde. Bugün itibariyle kapattım. 3 5 gün bakmıyacağım  Grin Geçen forkta da böyle olmuş daha sonra toparlanmıştı.  Wink.
Benim kayıp %50yi geçti süreci iyi yönetemedik vesselam
sr. member
Activity: 1036
Merit: 276
Tamamen altcoinlerdeyim eridikçe eridi satmaya da kıyamıyorum. Fork muhabbetinden sonra yükselirler mi acaba?

Valla bende tutuyorum bütün altları hocam son 3 günde yüzde 25 civarında erime var portfolyömde. Bugün itibariyle kapattım. 3 5 gün bakmıyacağım  Grin Geçen forkta da böyle olmuş daha sonra toparlanmıştı.  Wink.
member
Activity: 81
Merit: 10
full member
Activity: 504
Merit: 103
3.75 civarlarında dolar yıl sonlarına doğru biraz daha artacağını düşünüyorum. Bitcoininde yıl bitimine artacağını varsayıyorum. Btc her zaman alınabilir bana göre uzun vadede her türlü kazandıracaktır.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Piyasalarda doları euroyu kaçtan alıp satacagını karar veremiyor. Alış satıs arası 10kurus var. Millet kafasına göre alıp satıyor resmen. şuan benim takip ettigim yerde dolar 3.67alıs 3.72 satış.
member
Activity: 224
Merit: 23
Life one ! Live it...
Amerikaya kafa tutmaya çalışan küçük ekonomimiz çöküşe doğru sürükleniyor. Yıl sonu tahminleri de 3.80-90 civarıydı yanlış hatırlamıyorsam

ne yapalım amerikan uşağı olmaktan iyidir. Türkiye artık amerikanın arka bahçesi olmadığının en büyük göstergesi. hükümeti sevmem oyda vermem ama bu amerikalılar kafar .. millet yok.
legendary
Activity: 2702
Merit: 1523
Amerikaya kafa tutmaya çalışan küçük ekonomimiz çöküşe doğru sürükleniyor. Yıl sonu tahminleri de 3.80-90 civarıydı yanlış hatırlamıyorsam
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
USA vs TURKEY... Dolar 3.72 TL Btc= 4632$ Bakalım nereye gidiyoruz...
sr. member
Activity: 2142
Merit: 424
Dolar kurunun 3.80 üzerine çıkması ile gerçekten alım fırsatı oluştu bitcoin için paribudan şuan alım yapılabilir sabah bitcoinde ani bir düşüş olmazsa alım yapanların karda olacağını düşünüyorum.
legendary
Activity: 1424
Merit: 1001
Dolar: 3.80 TL
Bitcoin: 4615 dolar

Sabah Türk borsaları baya bir hareketli olacaktır.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
sr. member
Activity: 288
Merit: 250
yine kötü bir haber patlatacaklar diye çok korkuyorum. Her an gelebilir! Cry
full member
Activity: 686
Merit: 104
Dolar/tl kurunun vize olaylarından dolayı etkileneceği açık umarım bu çok büyük bir olumsuzluk yaratmaz.Bitcoininde yakın zamanda 5000 doları geçeceğini düşünüyorum.

yılbaşından önce 5bin barajını kırmasını çok yüksek olasılıkla bekliyorum. 5bin yeni taban olacak yeni yılda. ondan sonra 5bin altını unutacağız.

tüm göstergeler, zorluk seviyesi, yeni yeni eklenen potansiyel güçlendirici haberler, daha çok insanın sisteme dahil olması, ATM sayısının artması, büyük milyar dolarlık yeni firmların olaya dahil olması, yeni yeni bankalardan gelen blockchain üzerine geliştiriecek yeni düşünceler bakış açıları.... artık yeni milat 5bin ve üzeri olacak. hele ki bu çinle ilgili olumsuz durumlarda o krizi 3 bin altına düşmeden ordan sekerek çok kısa sürede normal değerine geldiği bu momentumdan sonra artık 5bin çok çok rahat görünüyor. hala ucuz şuan bitcoin fiyatı.
sr. member
Activity: 2142
Merit: 424
Dolar/tl kurunun vize olaylarından dolayı etkileneceği açık umarım bu çok büyük bir olumsuzluk yaratmaz.Bitcoininde yakın zamanda 5000 doları geçeceğini düşünüyorum.
full member
Activity: 406
Merit: 102
Aşırı hype'lanan bitcoin yavaş yavaş yerine oturacaktır, Bahsettiğiniz fork muhabbetlerinin fısıltıları maalesef yavaş yavaş tekrar yayılmaya başladı.Ama yinede de uzun vadeli olarak bakarsak 2019 in ortalarına doğru sekiz bin dolar olarak görebiliriz bir bitcoinin fiyatını
legendary
Merit: 1037
dolar / tl yarin 3.65 den acabilir.

tarihe not: 06.10.2017 cuma kapanis 3.6051 idi.

vize olayi derinlesirse, 3.65 den de yukari hareket bekleyebiliriz.

btc/dolar zaten yardiriyor, ona diyecek birseyimiz yok.  Grin
sr. member
Activity: 560
Merit: 256
1 Ağustosta elinde bitcoin tutanlar kazanmıştı belki insanların aklına bu olay geldiği için bitcoinin fiyatı artmaya başladı bakalım ne olacak bu fork işi olmasa bitcoin daha yüksek olurdu diyenlerde var.
legendary
Merit: 1727
Be A Hope
Bitfinex ortalığı karıştırdı. BTC ve B2x gibi iki coinden söz ediyorlar. Herkese ikincisinden de verilecek. Segwit 2x coini ayrı bir coin olacak. Yani bildiğin fork olacak ha?
İşte bu tarihin tekerrürüdür. Dikkatli olun sabırlı olun ortalık düzelecektir.
Jump to: