Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 381. (Read 1108999 times)

legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
artık bitcoinin blinirliği çok arttı, koduyla ilgili ciddi bir açık çıkmadıktan sonra, yasaklar hızını kesemez, aksine  yükselişine katkı yapar diye düşünüyorum
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
2500 doları göreceğimiz günler uzak değil. Önemli olan nokta oranın destek olarak tutup tutamayacağı. Düşüş devam ederse birkaç aya daha dramatik rakamları konuşuyor olabiliriz.

Evet hocam, mesela ben 1000 dolar olunca alacağım, fulleyeceğim depoyu. Bin dolarcıyım ben. Bin, 1000 dolar.

1000 USD.

Sizin daha çok uzun süre beklemeniz gerekebilir, zira 1000 dolar seviyesine kadar ineceğini düşünmüyorum. Çok büyük bir felaket senaryosu olmadığı sürece düşüş trendi en düşük 1200-1500 dolar civarına gelebilir.

arkadaş espri yapmış dostum.1000 dolarcılarla dalga geçmiş.

Bence 1100'e kadar iner en fazla. O da RTE'nin bitcoin yatırımcılarına karşı savaş açmasıyla olur. Bütün Dünya etkilenecektir. 1000'e düşmez ama. 1100 son.

Neyse, 2017 bitmeden 5k'yı görücez diye ümit ediyorum. Haftaya bile görebiliriz. Ah şu 4'teki direnci bir kırabilsek. Çıkmayı de öğrensek, ne güzel olacak her şey.

RTE mi? Bitcoin etkilenir mi? Hocam eğer öyle bir şey olursa bizimle ilgili dünya basınında bir haber yapılsın valla öpte başına koy  Smiley

Sabah sabah iyi güldüm.
sr. member
Activity: 355
Merit: 250
blockchaintr.net
2500 doları göreceğimiz günler uzak değil. Önemli olan nokta oranın destek olarak tutup tutamayacağı. Düşüş devam ederse birkaç aya daha dramatik rakamları konuşuyor olabiliriz.

Evet hocam, mesela ben 1000 dolar olunca alacağım, fulleyeceğim depoyu. Bin dolarcıyım ben. Bin, 1000 dolar.

1000 USD.

Sizin daha çok uzun süre beklemeniz gerekebilir, zira 1000 dolar seviyesine kadar ineceğini düşünmüyorum. Çok büyük bir felaket senaryosu olmadığı sürece düşüş trendi en düşük 1200-1500 dolar civarına gelebilir.

Bence 1100'e kadar iner en fazla. O da RTE'nin bitcoin yatırımcılarına karşı savaş açmasıyla olur. Bütün Dünya etkilenecektir. 1000'e düşmez ama. 1100 son.

Neyse, 2017 bitmeden 5k'yı görücez diye ümit ediyorum. Haftaya bile görebiliriz. Ah şu 4'teki direnci bir kırabilsek. Çıkmayı de öğrensek, ne güzel olacak her şey.
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418

1000 USD.

full member
Activity: 434
Merit: 100
1000 dolar seviyesi için çin değil abd gibi ülkelerinde borsaları yasaklaması lazım ancak o zaman 1k$ görebilir suan için mümkün değildir.

ABD'nin borsa yasaklaması diye bir şey söz konusu bile olamaz. ABD'de borsalar zaten regüle ediliyor.
Benim bahsettiğim felaket senaryosu hemen düzeltilemeyen bir zero-day açığı olabilir.
full member
Activity: 154

1000 USD.

1000 dolar seviyesi için çin değil abd gibi ülkelerinde borsaları yasaklaması lazım ancak o zaman 1k$ görebilir suan için mümkün değildir.
full member
Activity: 434

1000 USD.

full member
Activity: 1176
Merit: 159
artarmı düşer mi buradan? 3500$ fln gelirmi yoksa 3800 mü yapacak?
sr. member
Activity: 560
Merit: 256
Bitcoin'i şu sıralar 4000 doların altında tutmaya çalışıyorlar.Valla bir şekilde o duvarları aşabilirse 5000 doların çok daha üstüne çıkabilir.
full member
Activity: 201
Proof-of-Asset Protocol
AMAZON will accept bitvoin.

Işte beklediğimiz bullish haber  
https://squawker.org/technology/breaking-amazon-will-accept-bitcoin-by-october/

Güzel haberler duymaya ihtiyacımız var. Enazından kısa vadede. Uzun vade de tamam güvenimiz tam Bitcoin'e de bu gunleri atlatmamız  lazım kazasız belasız.. Arkası bu haberin bakalım dolu mu boşmu göreceğiz. Tam incelemedim üstün körü baktım göz gezdirdim ama heycanlandırdı beni. Biraz daha araştırmak lazım neyin nesi ne haberler çıkacak bakalım...

Hocam dikkatini cekerim, zamaninda steam de boyle bir haber ile kabul edecegini bildirmis, insanlar yok bu dedikodu demislerdi. o gun bugundur, steam sorunsuz problemsiz bitcoin ile islem yapiyor.

Amazon, ve bir tik otesi ebay bitcoin odeme aracimizdir derse, fiyat astronomik bir sekilde artar. bakalim

Forever HODL.

ytd.

bir tek linkini verdiginiz sitede böyle bir haber var. haberde degil aslında yazıyı yazan kendi yorumunu paylaşmış.

https://www.reddit.com/r/Bitcoin/comments/71yghr/amazon_to_accept_bitcoin_is_fake_news/
sr. member
Activity: 574
Merit: 252
Aşırı hype'lanan bitcoin yavaş yavaş yerine oturacaktır. Yıllık bazda ağırlıklı ortalamalara bakın dediğimi anlarsınız.
Her sene üstüne koyarak bir fiyata oturur bitcoin...
full member
Activity: 350
Merit: 102
4000 kritik seviye. Ucundan dokundurabilse daha once test ettigi 5000 e ulasmasi cok kisa surer. 4000 i gorunce hizli bir artis bekliyorum akabinde. 3200 gorebilecegi en dip seviye olur bu hafta icin.
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
Benim görebildiğim direnç seviyeleri 3800 dü o kırıldı aşağı doğru tekrar 3600 seviyesinde dirençle karşılaşıldı o kırıldı sonrasında 3500 güçlü direnç seviyesi olarak kaldı ve kırılamadı şimdi ise piyasa 3700 seviyesini geçti fakat güçlü bir destek görünmüyor tekrar 3600 seviyelerini görebilir.

Benim görebildiğim destek/direnç bunlar. Yeşilin üstü yukarı, kırmızının altı aşağı.

Bu durum yeşile götürebilir:

legendary
Activity: 1890
Merit: 1037

Güzel haberler duymaya ihtiyacımız var. Enazından kısa vadede. Uzun vade de tamam güvenimiz tam Bitcoin'e de bu gunleri atlatmamız  lazım kazasız belasız.. Arkası bu haberin bakalım dolu mu boşmu göreceğiz. Tam incelemedim üstün körü baktım göz gezdirdim ama heycanlandırdı beni. Biraz daha araştırmak lazım neyin nesi ne haberler çıkacak bakalım...

Hocam dikkatini cekerim, zamaninda steam de boyle bir haber ile kabul edecegini bildirmis, insanlar yok bu dedikodu demislerdi. o gun bugundur, steam sorunsuz problemsiz bitcoin ile islem yapiyor.

Amazon, ve bir tik otesi ebay bitcoin odeme aracimizdir derse, fiyat astronomik bir sekilde artar. bakalim

Forever HODL.

ytd.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028

Güzel haberler duymaya ihtiyacımız var. Enazından kısa vadede. Uzun vade de tamam güvenimiz tam Bitcoin'e de bu gunleri atlatmamız  lazım kazasız belasız.. Arkası bu haberin bakalım dolu mu boşmu göreceğiz. Tam incelemedim üstün körü baktım göz gezdirdim ama heycanlandırdı beni. Biraz daha araştırmak lazım neyin nesi ne haberler çıkacak bakalım...
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange

Yo  ciddi olamazsın ? Eğer gerçekseee süper bir haber?Huh 0.o
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
hero member
Activity: 1582
Merit: 520
3760ı kırdı gidicek gibi...

3760'ta direnç yoktu ki kırsın? Çizgilerinizi görebilir miyiz?
Bitstamp 3762, Bitfinex 3763, direnç varsa da pek kırmış gibi görünmüyor.
Benim görebildiğim direnç seviyeleri 3800 dü o kırıldı aşağı doğru tekrar 3600 seviyesinde dirençle karşılaşıldı o kırıldı sonrasında 3500 güçlü direnç seviyesi olarak kaldı ve kırılamadı şimdi ise piyasa 3700 seviyesini geçti fakat güçlü bir destek görünmüyor tekrar 3600 seviyelerini görebilir.
legendary
Activity: 1424
Merit: 1001

3760'ta direnç yoktu ki kırsın? Çizgilerinizi görebilir miyiz?
Bitstamp 3762, Bitfinex 3763, direnç varsa da pek kırmış gibi görünmüyor.
jr. member
Activity: 123
Merit: 1
Jump to: