Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 383. (Read 1108999 times)

legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
3000$ altına hazır olun.Altlarda aynı şekilde baya düşecektir.30 undan sonra ani bir yükseliş gelebilir ama.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
1500 dolara cikip, aniden 7341 dolara da dusebilir. bence guzel bir analiz oldu.
full member
Activity: 672
Merit: 110
Geçen seferde hard fork muhabbeti çıktığı zaman millet düşer diye beklerken 3000$ a kadar yükselip sonra birden 1800'e düştü. Bu seferde benzer bir durum olabileceğini düşünüyorum. 6000$+ ları görüp bir anda 2800$ civarına düşebilir.
  aga nasıl bır tahmındır bu 6000 lere cıkcak 2800 lere duscek anıden sacmalamayın ....
jr. member
Activity: 123
Merit: 1
Geçen seferde hard fork muhabbeti çıktığı zaman millet düşer diye beklerken 3000$ a kadar yükselip sonra birden 1800'e düştü. Bu seferde benzer bir durum olabileceğini düşünüyorum. 6000$+ ları görüp bir anda 2800$ civarına düşebilir.
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Geçen sefer ki düşüşten nasiplenememiştim alım fırsatlarını bekleyeceğim ancak yine de çekimser davranıyorum panik yapmadan izlemek takip etmek gerekiyor bakalım neler olacak.
sr. member
Activity: 475
Merit: 250
Şimdi bu sitelere 30 eylülden itibaren Çin dışından erişim olmayacak mı? Kesin mi bu bitfinexte hesabım var ama böyle bir duyuruları yok. Hesabı olanlar ne olacak?

Yasak Çin içindeki insanlara. Nasıl biz WİKİ ye ulaşamıyoruz onun gibi. Siteler kendileri karar almazlar ise çalışacaklar.
sr. member
Activity: 840
Merit: 253
https://www.youtube.com/watch?v=oLcLgZK8Cts

Habertürk TV - Eylem Cülcüloğlu - Bitcoin - Canlı Yayın - 19-9-2017
full member
Activity: 398
Merit: 101
Bütün bankalar yusuf yusuf olmaya başladı. Bugün almanya merkez bankası ödemeler btc ile yapılamaz diye açıklama yapmış. Bugünkü düşüşün sebebi bu galiba.
hero member
Activity: 756
Merit: 541
Merhaba;

BTC'de dalagalanma olacağı kesin ve sinüs aşağı kırmışken neden yükseliş bekliyor insanlar anlamakta gerçekten zorlanıyorum. İsteyince oluyormu?
Çinliler hesapların bir daha erişemeyeceklerini bilerek (Bence kumar oynuyorlar) yabancı borsalara geçtiler çoktan. Ekim ayının daha dingin olacağını ümit ederim.

İyi dileklerimle
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
kafalar piril piril  Smiley

ne iciyorsunuz, ne yiyorsunuz nasil bir ortamdasiniz ciddi ciddi merak ediyor olmakla beraber , ciddi bir calisma yapmak istiyorum uzerinizde.

Baya şaka maka pırıl pırıl olmak üzereyiz. Bu düşüş canımı sıktı. Siz neler düşünüyorsunuz fiyat hakkında petahashminer hocam? Nerelere gider bir yatırım tavsiyesi olmayan yorumunuzu özlemedim desem yalan olur..
full member
Activity: 154
Merit: 100
Benim tahminim 1500$ altını görebilir 8 gün sonra 10 büyük borsanın tamamını kapatacaklar o zaman kadar fiata geçebilirler büyük düşüş bizi bekliyor ama ne kadar büyük orası mechul.
sr. member
Activity: 2142
Merit: 424
Bitcoin fiyatları son günlerde yine düşüşe geçti.İnsanlarda hala bir korku var çinden v.s bir kötü haber daha gelirse piyasada bitcoin kısa süre için 3000 doların altına düşebilir.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
kafalar piril piril  Smiley

ne iciyorsunuz, ne yiyorsunuz nasil bir ortamdasiniz ciddi ciddi merak ediyor olmakla beraber , ciddi bir calisma yapmak istiyorum uzerinizde.

newbie
Activity: 49
Merit: 0
http://666kb.com/i/dmtwqz81ds5uv9ft1.jpg

30 Eylül de FIREWALL uygulaması ile ÇİN içine erişim yasaklanacak siteler.
[/quote

Şimdi bu sitelere 30 eylülden itibaren Çin dışından erişim olmayacak mı? Kesin mi bu bitfinexte hesabım var ama böyle bir duyuruları yok. Hesabı olanlar ne olacak?
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
9 gün içinde tekrar 3000$ altını test edebilir bence.Ekim başında artar sonlara doğru fork nedeniyle yine düşer diyorum.
full member
Activity: 154
Merit: 100
yayılan haberler doğrultusunda btcler nakite dönüşüyor arkadaşlar yasaga 9 gün kalmıs umarım büyük panik dalgası gelmez ve umarım çünkilerin çok parası yoktur.
full member
Activity: 344
Merit: 134
Destekleri tekrar test edecek gibi duruyor
hero member
Activity: 1582
Merit: 520
Konu dünden beri hiç güncellenmemiş hayret önceden sürekli aktif kalırdı. Son yaşanan gelişmeler nelerdir eylül ayı sonuna doğru düşüş beklentisi olan var mı, yeni alım fırsatları doğar mı? Ön görüleriniz tahminleriniz nelerdir paylaşırsanız iyi olur.
Piyasada yatay seyri insanlardaki heyecanı biraz kırdı sanırım 3800 4000 bandında gidip geliyor o yüzden konu güncellenmemiş olabilir , benim düşüncem eylül ayı sonuna kadar piyasa böyle tedirgin bir şekilde devam edecek çünkü çin borsalarına baktığımızda büyük borsalar eylül ayının sonlarına doğru tüm işlemleri durduracak ondan sonra uluslararası piyasalar buna nasıl tepki verecek açıkçası bende kestiremiyorum ama şimdilik beklemedeyim.
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Konu dünden beri hiç güncellenmemiş hayret önceden sürekli aktif kalırdı. Son yaşanan gelişmeler nelerdir eylül ayı sonuna doğru düşüş beklentisi olan var mı, yeni alım fırsatları doğar mı? Ön görüleriniz tahminleriniz nelerdir paylaşırsanız iyi olur.
sr. member
Activity: 387
Merit: 252
Çin'den gelen haberler her ne kadar politik ve etkisi sınırlı gibi görünse de btc günlükte şuan için zirve hacmine çok yakın gidiyor, tahminim sırasıyla 4500-3500 bandları denenmeden henüz bir yükseliş beklenemeyeceğini düşünüyorum.
Jump to: