Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 380. (Read 1108999 times)

full member
Activity: 344
Merit: 134
tecrübe, birşeyin sınırında ne kadar dolaşırsan eninde sonunda o sınırı aşarsın diyor  Grin

4k sınırında çok dolaşıyor bu aralar....
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Yanlız acaip sıkıştı btc.2 gündür 10$ aralıklarında hareket ediyor.Bi tarafa kıracak ama hangi yöne.
hero member
Activity: 896
Merit: 630
yemlemeyin adamları gelecekler gene başlıcaklar 1000 tl muhabbetlerine:)
hero member
Activity: 686
Merit: 501
Blockchain Just Entered The Real World
Düssün ya dibin dibini boylasin. Grin 10 gün önce alamadik zaten bir anda yükseldi.Umarim duser de toplariz

Di mi ya şöyle 850 TL olsun Grin Grin
Hadi inşallah düşer de bu sefer alırız. Smiley
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Düssün ya dibin dibini boylasin. Grin 10 gün önce alamadik zaten bir anda yükseldi.Umarim duser de toplariz
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
o değilde bu trump sürekli birileriyle papaz oluyor. en son american football liginde fln oyunlara hepsini kovun fln dedi. bu dengesiz yarın bitcoine de bulaşırsa fena olur.

trump is adamidir, para nerede onu bulur. ulkeyi de isadami gibi yonetmeye calisiyor, sorun yasamasinin sebebi de bu.

peki ya bulasma yerine, bitcoin ile ilgili bir olumlu bir tweet atarsa ne olur ??

solugu nerede aliriz.?
full member
Activity: 1176
Merit: 159
o değilde bu trump sürekli birileriyle papaz oluyor. en son american football liginde fln oyunlara hepsini kovun fln dedi. bu dengesiz yarın bitcoine de bulaşırsa fena olur.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Bu haftasonu anyayı konyayı göreceğiz gibi geliyor. Umarım piyasalar sakinleşene kadar aşırı bir iniş yapmaz.  Biraz soluklanmaya ihtiyacımız var. 4000 e yaklaşmakta zorlanıyor kaç gündür. kırarsa tam kıracak gibi ama bu 30 Eylülden önce zor..
full member
Activity: 434
Merit: 100
4000 dolara yaklaştı ama geçmekte zorlanıyor. Şöyle bir sağlam geçse kim bilir nerelere gidecek ama hala tutmaya çalışıyorlar.
hero member
Activity: 756
Merit: 541
Merhaba;

Kasım HF sinyali ne zaman verilecek bilen varmı?

İyi dileklerimle
hero member
Activity: 1582
Merit: 520
Umarım bu yükseliş kısa süreli olmaz altlardan çıktım sonunda 3700usd iken btcye girdim. Hayırlısı ...
Eylül ayının sonlarına yaklaşıyoruz ve defalarca 4000 dolar dan geri dönüş oldu bu sefer de 4000 doları görecek gibi gidiyor ama şu an 3930 dolar seviyelerinde ben tekrar bir aşşağı yönde hareketin olacağını düşünüyorum .
newbie
Activity: 21
Merit: 0
Umarım bu yükseliş kısa süreli olmaz altlardan çıktım sonunda 3700usd iken btcye girdim. Hayırlısı ...
iki defa düzeltme yaptı inşallah bu yeni zirveleri getirir. Smiley 5 k ya çıkartmayacaklar sanırım bu yılın sonuna kadar. herkesin ilgisini bu kadar çekmek sıkıntılı olabilir. yavaş yavaş değerlensin. birden olursa balinalar çöker bizde yem oluruz. Cool
full member
Activity: 616
Merit: 101
hero member
Activity: 1484
Merit: 726
oldu bile nerdeyse
3920 dolar Grin
full member
Activity: 1176
Merit: 159
İyi bi habermi var, uçuşa geçtik yine  Cheesy

aynen bende merak ediyorum 4000$ olucak yine heralde
full member
Activity: 398
Merit: 101
İyi bi habermi var, uçuşa geçtik yine  Cheesy
full member
Activity: 344
Merit: 134
arkadaş elliot wave e oturtmaya çalışmış. eğer bu formasyona göre bakacaksak, bana göre daha 5. dalga henüz gelmedi 2 yıllık periyotda. şu anda 4. dalgada ve 5. dalga da 3. tepesinden daha yüksek bir tepe yapması beklenebilir. hala yükseliş bandının içinde olduğuna göre şu an için yükselme olasılığı düşme olasılığından daha fazla.

şahsi fikrimdir YT değildir.
hero member
Activity: 896
Merit: 630
şurdaki analize yorum yapabilecek kadar grafikten iyi anlayan arkadaşları sahneye davet ediyorum;

https://www.tradingview.com/chart/BTCUSD/Alez9DtZ-Why-Goldman-Sachs-Analysts-Said-What-They-Said-Round-II/
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
2500 doları göreceğimiz günler uzak değil. Önemli olan nokta oranın destek olarak tutup tutamayacağı. Düşüş devam ederse birkaç aya daha dramatik rakamları konuşuyor olabiliriz.

Evet hocam, mesela ben 1000 dolar olunca alacağım, fulleyeceğim depoyu. Bin dolarcıyım ben. Bin, 1000 dolar.

1000 USD.

Sizin daha çok uzun süre beklemeniz gerekebilir, zira 1000 dolar seviyesine kadar ineceğini düşünmüyorum. Çok büyük bir felaket senaryosu olmadığı sürece düşüş trendi en düşük 1200-1500 dolar civarına gelebilir.

arkadaş espri yapmış dostum.1000 dolarcılarla dalga geçmiş.

Bence 1100'e kadar iner en fazla. O da RTE'nin bitcoin yatırımcılarına karşı savaş açmasıyla olur. Bütün Dünya etkilenecektir. 1000'e düşmez ama. 1100 son.

Neyse, 2017 bitmeden 5k'yı görücez diye ümit ediyorum. Haftaya bile görebiliriz. Ah şu 4'teki direnci bir kırabilsek. Çıkmayı de öğrensek, ne güzel olacak her şey.

RTE mi? Bitcoin etkilenir mi? Hocam eğer öyle bir şey olursa bizimle ilgili dünya basınında bir haber yapılsın valla öpte başına koy  Smiley

Sabah sabah iyi güldüm.

alla alla
hocam cidden arkadaşın ironi yaptıgını anlayamıyor msunuz?
çok ilginç surekli insanlara şaka bu demek gerekiyor sanırım.

Farkettim ve güldüm şakasına hocam Allah Allah'da kulları problemli  Wink
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
2500 doları göreceğimiz günler uzak değil. Önemli olan nokta oranın destek olarak tutup tutamayacağı. Düşüş devam ederse birkaç aya daha dramatik rakamları konuşuyor olabiliriz.

Evet hocam, mesela ben 1000 dolar olunca alacağım, fulleyeceğim depoyu. Bin dolarcıyım ben. Bin, 1000 dolar.

1000 USD.

Sizin daha çok uzun süre beklemeniz gerekebilir, zira 1000 dolar seviyesine kadar ineceğini düşünmüyorum. Çok büyük bir felaket senaryosu olmadığı sürece düşüş trendi en düşük 1200-1500 dolar civarına gelebilir.

arkadaş espri yapmış dostum.1000 dolarcılarla dalga geçmiş.

Bence 1100'e kadar iner en fazla. O da RTE'nin bitcoin yatırımcılarına karşı savaş açmasıyla olur. Bütün Dünya etkilenecektir. 1000'e düşmez ama. 1100 son.

Neyse, 2017 bitmeden 5k'yı görücez diye ümit ediyorum. Haftaya bile görebiliriz. Ah şu 4'teki direnci bir kırabilsek. Çıkmayı de öğrensek, ne güzel olacak her şey.

RTE mi? Bitcoin etkilenir mi? Hocam eğer öyle bir şey olursa bizimle ilgili dünya basınında bir haber yapılsın valla öpte başına koy  Smiley

Sabah sabah iyi güldüm.

alla alla
hocam cidden arkadaşın ironi yaptıgını anlayamıyor msunuz?
çok ilginç surekli insanlara şaka bu demek gerekiyor sanırım.
Jump to: