Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 382. (Read 1108999 times)

sr. member
Activity: 546
Merit: 250
İnsanlar sanki bitcoin en başından beri 4000 dolarmış gibi davranıyor.Ya bitcoin biraz yükselince hemen ellerinden çıkarıyorlar çok fazla kar edemiyorlar. Ya da sizin de söylediğiniz gibi buradaki insanlar biraz açgözlü davranıyorlar.
full member
Activity: 364
Merit: 100
Daha sene basinda herkes yil sonu hedefi icin 3000 diye konusuyordu. Btc 5000 e dayandi. Ve su an duserek 3500 lerde oyalaniyor. Millette karamsarlik hakim. Anlamiyorum ben insanlari. Herkes acaip ac gozlu. 3 gunde kim zengin olmus ki. Sabirli olalim.
hero member
Activity: 896
Merit: 519
"Buranın efsane tayfası var zaten.Şuan sesleri biraz çıkmıyor ama en küçük bir tökezlemede eminim geleceklerdir evet kimlerden bahsettiğimi bazıları anladı. 1000 Dolarcı tayfa onlar ömürlerinin sonuna kadar bitcoinin 1000 dolara düşmesini bekleyecek olsalarda bu yoldan vazgeçmeyecekler."

Çok güzel özetlemişsin 1000 dolarcı tayfadan ziyade felaketçi senaryo yazanların sesleri çıkmıyor. 3000 dolara doğru yaklaşsın 3-5 gün de bu civarlarda gezinirse hep bir ağız olarak göreceğiz her zaman ki gibi. Fiyat tekrar yükselince de anında ortalıktan tüyecekler. Bitcoin 50 dolar olacak diyenler vardı yok 200 dolar olacak diyenler var, 1000 dolar yine bu tahminlerin sallamaların arasında çok daha gerçekçi kalıyor.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
Ya dun 12700e pasif alış yazdım 12706dan dönmüş vicdansız ne vardı benide alıp dönseydin. Preev 12400leri görmüştü piyasa 200tl ustunden gidiyordu son gunlerde benim gönlümden 300 fazlası koptu ama 6 tl ile kaçırmışız. Şu sıralar al sat güzel paralar bırakıyor suan btcturk 13200 dun alabilsem btc bası 500tl kar var.

bende 12.500 e yazmiştim oluyor preev üzeri vermem diye, oluyor öyle Smiley
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Ya dun 12700e pasif alış yazdım 12706dan dönmüş vicdansız ne vardı benide alıp dönseydin. Preev 12400leri görmüştü piyasa 200tl ustunden gidiyordu son gunlerde benim gönlümden 300 fazlası koptu ama 6 tl ile kaçırmışız. Şu sıralar al sat güzel paralar bırakıyor suan btcturk 13200 dun alabilsem btc bası 500tl kar var.
jr. member
Activity: 123
Merit: 1
3500e deydi yavaş yavaş yükseliyor hadi bakalım devam edicekmi acaba...
full member
Activity: 336
Merit: 154
Pazartesi 7000,
Salı         4000
çarşamba 2000
cuma       1000
ve haftasonu 2015 mayıs fiyatı 600 tl den btc alcaz arkadaşlar.. Grin O kadar çok düşsün diyen var düşmesini istedikleri rakama inincede dahada düşermi diye yine almayanlar var al-sat çıları anlamak çok güç..

Buranın efsane tayfası var zaten.Şuan sesleri biraz çıkmıyor ama en küçük bir tökezlemede eminim geleceklerdir evet kimlerden bahsettiğimi bazıları anladı. 1000 Dolarcı tayfa onlar ömürlerinin sonuna kadar bitcoinin 1000 dolara düşmesini bekleyecek olsalarda bu yoldan vazgeçmeyecekler.

Onlarda farkında aslında ama kabullenemiyorlar işte. Ben de isterim düşsün daha fazla alayım ama inanın bu kadar çıktıktan sonra zor gibi. 700 $ iken niye daha fazla almadım çünkü bu kadar yükseleceğini bilmiyordum. Şimdi bildiğim için hemen alırım. O yüzdende düşmez arkadaş o kadar.
sr. member
Merit: 262
Pazartesi 7000,
Salı         4000
çarşamba 2000
cuma       1000
ve haftasonu 2015 mayıs fiyatı 600 tl den btc alcaz arkadaşlar.. Grin O kadar çok düşsün diyen var düşmesini istedikleri rakama inincede dahada düşermi diye yine almayanlar var al-sat çıları anlamak çok güç..

Buranın efsane tayfası var zaten.Şuan sesleri biraz çıkmıyor ama en küçük bir tökezlemede eminim geleceklerdir evet kimlerden bahsettiğimi bazıları anladı. 1000 Dolarcı tayfa onlar ömürlerinin sonuna kadar bitcoinin 1000 dolara düşmesini bekleyecek olsalarda bu yoldan vazgeçmeyecekler.
hero member
Activity: 662
Merit: 501
Pazartesi 7000,
Salı         4000
çarşamba 2000
cuma       1000
full member
Activity: 322
Bu gece 12000 civarına düşer yarın se 10000 tl civarlarında tahmin ediyorum. Malum hafta sonu çift darbe gelebilir ytd.

10000 TL altına düşerse çok iyi olur. Çift darbe severiz. Cheesy
member
Activity: 124
Merit: 10
düşerken herkes düşecek diyor.Güzel tahminler önemli olan direksiyonu ne kadardan ve ne zamandan kıracağıdır. 3000 dolardan ekim başında tırmanır umarım. Smiley
full member
Activity: 154
Bu gece 12000 civarına düşer yarın se 10000 tl civarlarında tahmin ediyorum. Malum hafta sonu çift darbe gelebilir ytd.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
Hayallere devam edin arkadaşlar.. Bitcoin ters köşe yapmayı sever. Benden söylemesi. Şuan ki tabloya bakarak düşeceğini düşünmek işin kolay yanı... Btc ani zıplamaları sever. Çin şöyle bir " seneye kadar borsalara süre tanındı" yada " bitcoin i yasal mevzuatı hazırlamak için çalışma başlatıldı" gibi açıklama gelmesi olayı çok farklı boyutlara taşır. .

Bizler cin haberleriyle buyuduk, yeri geldiginde "ilk zamanlarimizda" bu haberler sayesinde kazik da yedik, ancak bugunki tecrubelerimiz zamaninda yedigimiz kaziklarin toplamidir.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Hayallere devam edin arkadaşlar.. Bitcoin ters köşe yapmayı sever. Benden söylemesi. Şuan ki tabloya bakarak düşeceğini düşünmek işin kolay yanı... Btc ani zıplamaları sever. Çin şöyle bir " seneye kadar borsalara süre tanındı" yada " bitcoin i yasal mevzuatı hazırlamak için çalışma başlatıldı" gibi açıklama gelmesi olayı çok farklı boyutlara taşır. .
sr. member
Activity: 854
Merit: 256
2500 doları göreceğimiz günler uzak değil. Önemli olan nokta oranın destek olarak tutup tutamayacağı. Düşüş devam ederse birkaç aya daha dramatik rakamları konuşuyor olabiliriz.

Evet hocam, mesela ben 1000 dolar olunca alacağım, fulleyeceğim depoyu. Bin dolarcıyım ben. Bin, 1000 dolar.

1000 USD.
full member
Activity: 434
2500 doları göreceğimiz günler uzak değil. Önemli olan nokta oranın destek olarak tutup tutamayacağı. Düşüş devam ederse birkaç aya daha dramatik rakamları konuşuyor olabiliriz.
hero member
Activity: 756
Merit: 541
1500 dolara cikip, aniden 7341 dolara da dusebilir. bence guzel bir analiz oldu.

Merhaba;

12K seviylerinde bir süre dalgalı hareketler yapabileceğini atlamışsınız gibi geldi.

İyi dileklerimle

newbie
Activity: 13
Merit: 0
Düştükçe düşüyor, şu an 3570 dolar civarında.
full member
Activity: 344
Merit: 134
daha öncede söylediğim gibi 2800-3000 in sağlam olduğunu düşünüyorum. klasik re-test durumu var. bu sefer de kıramazsa yukarı daha sağlam çıkacaktır. kırarsa yükselmesi de aynı şekilde zor olacak.

çin hikayesi bir yana şu anda piyasayı daha çok "balon" teorileriyle manupile etmeye çalışıyorlar.
sr. member
Merit: 250
Şuan preev kuru 3500 doların üstünde neden 3000 doların altına kadar olucak bir düşüş bekliyorsunuz hocam.Çin'den yeni bir haber mi geldi yoksa çok takip edemiyorum bu aralar Huh
Jump to: